2 500% повече обем или как ни "работят" рекламите

  • 4 275
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вярвам! Миглите ми са толкоз обемни, че едва виждам през тях.  FlutterО, не било заради миглите, не съм си избърсала цайсите от бебешкото пюре!
Значи не вярвам.  Crossing Arms И телевизия не гледам. Ха съм пуснала телевизора, ха са ме излъгали.  Crazy
П.П. Обаче и аз съм човек. Както казва моето Мило: "Не можеш да устоиш на дискретния чар на авантата." Laughing После разбирам, че не било аванта, ама нейсе.

# 16
  • Мнения: 3 447
Ох, Василиндо, тук е моментът да попитам - откъде, аджеба, да се сдобия с яйце от грухтилка?  Blush

# 17
  • Мнения: 2 013
И аз обаче понякога се хващам на тъпите промоции - купуваш едно, а второто на половин цена...

# 18
  • Мнения: 7 112
Откакто ползвам червило с дълготраен осемчасов човек, направо съм нов човек. Имам лустро цял час.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 447
червило с дълготраен осемчасов човек
Оу, тая иновация не я знам Laughing

# 20
  • Мнения: 7 112
Е, консултираха ме на ухо, че това мазало издържа най-дълго.  Grinning Нито цигари, нито чаши за кафета го триели.
Ами така е, като почти не пия кафе, а пушенето съвсем ми го няма, ефектът явно от това се скъсява с над 7 часа.  Grinning

# 21
  • Мнения: 9 865
Хващам се - две на цената на едно, купи три, вземи десет, намаление с нам си колко %, дай да пробвам новия чипс с вкус на... средиземноморски стриди и българска чубрица, новият крем с ефект на ботокс и лифтинг, спирала с две четки с 2000 калории, 500% повече обем, извиваща миглите като маша... Купувам после ми става смешно, че съм такава патица.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ох, Василиндо, тук е моментът да попитам - откъде, аджеба, да се сдобия с яйце от грухтилка?  Blush
Да ма земеш ли искаш?  Laughing
Радка

# 23
  • Мнения: 25 633
Зех тъ, Радке, зех тъ! Сливи за грухтилки.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 353
  Добре де, вие кога ходите до тоалетната?

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бях много предубедена към промоциите "Вземи две на цената на едно" ...винаги ги подминавах с отвращение, защото смятах, че пробутват боклуци, но напоследък, покрай мъжа ми съм запалена и установих, че не се отнася за всичко ....

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Зех тъ, Радке, зех тъ! Сливи за грухтилки.  Mr. Green
Охо, търг ли взе да се заформя?  Flutter
При това дори не съм пуснала реклама! Споменах ли, че яйцата от грухтилка издължават краката, правят миглите дълги и хиляда пъти по-обемни, талията като на оса, а бюстът пораства с три размера?  newsm78

# 27
  • Мнения: 677
Всички се хващаме на рекламите, мноо ясно. Ако не се хващахме, нямаше да ги има. Пак мноо ясно. Кръговрат.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Още се чудя какво е  "екстракт от кашмир".  Thinking
Май няма да получа комплимента за ителигентността на потребителя.   Wink

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Всъщност идеята ми беше по-скоро дали ви влияят по принцип рекламните хватки  Simple Smile Не само този вид, не само за този вид продукти. На мен, срам - не срам, ми влияят  Embarassed Хем съм учила реклама, хем съм се занимавала с това... и при все това ми влияе например т.н. психологическа цена - 4.99 вместо 5 лв. И на промоции разни се ловя. Да, след като го купя, се усещам. Ама след това.

Същата съм. Чак се ужасявам от себе си, как така лесно се ловя на всички реклами. Да и за цената ми влияе и това 1 + 1 = 3 , тртото безплатно, като разбира се те вече са ти го сложили в цената, пък аз си мисля, че 1 ми е аванта  Crazy
Абе лесна плячка съм аз.

п.п. Дона , от къде този каталог на Бонжур? Аз днес изкарах около два часа там и колко пари им оставих...пак заради пустите реклами.

Общи условия

Активация на акаунт