Операция на дискова херния - специалист

  • 17 507
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

и аз съм с такава... д-рите се чудиха, че въобще си чувствам левия крак  newsm78
Веднага ми предложиха да лягам под ножа  ooooh!
Аз съм от много страхливите... подчертавам - много, много страхлива. И не се подложих на операция.
После чух, че шефът на неврохирургията в Пирогов е опериран 4 пъти от дискови хернии и това беше финала.
Завинаги си реших, че няма да се подлагам на никаква операция. Правих няколко консервативни курса на лечения.. Те също не ми понесоха на стомаха. И тя ги спрях. Живях с голямата болка 4г. И доживях да вляза в стадии, в който поне нямам остра (да не кажа никаква) болка.
Естествено се пазя доста... Никакво преоварване или студена вода (разбирай такава под 30градуса поне). За сега съм ОК (чук, чук, чук  Praynig).

та искам да кажа, нека човека опита с калолечение, с минерални бани и с каквито още методи иска, но да не прибягва да нож.
Голям е % на рецидиви, след операция. Пък и процесът на възстановяване не е малък.

# 16
В моят случай ``ингвинална херния`` ми казаха че ако искам да имам дете парво трябвало да се оперирам защото иначе щтяло да стане по зле.Страховете ми сега са дали след операцията няма да получа някакви сраствания или да има някакъв друг проблем който ще ми попречи !

# 17
  • София
  • Мнения: 4 578
В моят случай ``ингвинална херния`` ми казаха че ако искам да имам дете парво трябвало да се оперирам защото иначе щтяло да стане по зле.Страховете ми сега са дали след операцията няма да получа някакви сраствания или да има някакъв друг проблем който ще ми попречи !
Как ингвинална? Нали беше дискова херния?

# 18
# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 4 578
Desi, togava ne si za nevrohirurg, tova  ne e diskova herniq.

Общи условия

Активация на акаунт