Има ли бъдещи и настоящи мами от кв.Орландовци /София/...

  • 4 660
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Е, все има някоя детска площадка, или кафе, където ще се събират майките лятото...
Аз, честно казано много не си падах по ходенето на кафе с количката, но една съседка така се запозна със сума ти майки.

# 16
  • Мнения: 148
Ехооооооооооо, събудете се... Аз съм от Бенковски от скоро и чакам бебе, сина ми е на почти 6 години и се чудим къде да си прекарваме свободното време Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
Ехооооооооооо, събудете се... Аз съм от Бенковски от скоро и чакам бебе, сина ми е на почти 6 години и се чудим къде да си прекарваме свободното време Hug
Можеш ли да ме познаеш  newsm47

# 18
  • Мнения: 148
Ехооооооооооо, събудете се... Аз съм от Бенковски от скоро и чакам бебе, сина ми е на почти 6 години и се чудим къде да си прекарваме свободното време Hug
Можеш ли да ме познаеш  newsm47


 #Crazy нееее, дай жокер newsm78

Еееее, много съм умна... Прерових ти публикациите... А здрасти де smile3533

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 09:23 от ves_77

# 19
  • Мнения: 364
Аз също съм от Орландовци.
Ай де събодетесе и бъдете малко по активни, не може да сме толкоз малко. По кафетата е пълно с мами а гледам тука много малко сме се разписали. Naughty 1stroller

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
И аз живеея в квартала.Преди време в др. тема се разписах,но нещо не я откривам вече.Толкова сме активни...... ooooh!

# 21
  • Мнения: 22
ей аз бях я позабравила тая тема леле и то се сещам чак след 100 години ама нищо де важното е че все пак 3-4 сме се събрали тук от квартала макар и не много активно Simple Smile

# 22
  • Мнения: 481
хехее каква тема имало...

Добре че започнах работа за да я открия  Laughing

Поздрави на всички  Party

Общи условия

Активация на акаунт