свекървата -зла или добра да или не

  • 3 038
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
никога досега не съм занимавала мъжът си с нашите проблеми просто стана така 4е той си остана в къщи около месец и видя как стоят нещата нито е сляп нито глух а пък и си познава стоката дори много пъти ме е защитавал когата тя ми прави забележки за нещо(винаги е недоволна) ...

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ми, да изгоним свекървата тогава? LaughingЗнаеш,че решението ти е да живееш самостоятелно,лоша- добра тя му е майка и рано или късно товара ще се излее върху теб. Wink

# 17
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Две семейства под един покрив - не става.  NaughtyНие от самото начало живеем самостоятелно.  Hug
Виждам я много рядко , от както съм забременяла само веднъж , ама и тя няма желание.

# 18
  • Мнения: 315
най добре се изнесете от там минала съм по този път и докато не се махнахме бял ден не видяхме с мъжа ми,сега пак досажда свекито но се търпи вече по от далеч е

# 19
  • Мнения: 1 731

Изнасяне от там е решението Peace

 Peace PeaceАбсолютно съгласна.

# 20
  • София
  • Мнения: 397
 Не се учудвай на промяната й- винаги става така, обратното е по-скоро изключение. И аз мисля, че грешиш, като си изливаш негативните чувства върху любимия. Това, че му е майка, не значи, че той е отговорен за действията и думите й или че по някакъв начин може да ги направлява. Научи се да се справяш сама с нея, пък ако трябва и с караница, стига да има желания резултат.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Знаеш ли кога ще позволя някой да ми повишава тон в собствения ми дом,камо ли да ми прави скандали? LaughingПоследния ти съвет не беше от най доброжелателните-не вкарвай момичето в беля. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 11
Не се ядосвай мила.И аз живях при свекър и свекърва 1 година.Не са най-прекрасните хора на земята.Дори мъжа ми не ги уважава много.И то защото ни изгониха посред нощ с малко дете.Ама това няма значение.Бях им бясна,ама сега я защитавам повече от сина й.Като й се орепчих един път и тя взе да ме уважава(да не кажа четка).Късмет от мен  bouquet

# 23
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Този филм край няма!
Все едно аз съм го писала Laughing
3 години бяхме мир и любов с мойто свеки...и след годежа ХОП....скандалчета.Незнам дали при вас е само заради името на детето, но истината е че докато живеете заедно оправия няма да има,защото все ще има недоволни.
Опитайте се поне привидно да запазите благоприличие.Дистанцирай се максимално и гледай да не си трошиш нервите за тези неща.


# 24
  • Мнения: 28
Zdravei!Napulno te razbiram,zastoto i az v momenta sum na sustoto polojenie,daje  e po-losho,zastoto osven svekito sum i s brata na muja mi,deteto mu i jena mu. :cry:Ot 4god.ne jiveehme s tiah,no taka se stekoha obstoiatelstvata,che ostanahme na ulicata i sega sme zaedno,dokato si vzemem apartament,razbira se.Ta moiat suvet e:NE KAZVAI NISTO NA MUJA TI,NE SE OPLAKVAI OT MAIKA MU,zastoto kolkoto i da vzema tvoiata strana tia mu e maika i rano ili kusno ste se skarate.Kakvoto imash da kazvash,go kazvai na neia na momenta.Ne otlagai!Taka ste si po-spokoina.I nai-dobre si tursete apartament.

# 25
  • Мнения: 953
аз със моите родители не мога да живея под един покрив,дето съм израснала с тях и си знаем кусурите,камо ли с неговите.сами сме и това е идеално. за това имам добра свекърва.

# 26
  • Мнения: 39
и аз това казвам ама понякога като няма възможност...но работата е там 4е такъв 4овек просто няма или поне аз досега за мойте 23 години не бях виждала то бива бива криво ама 4ак толкова ... вие как ще постъпите в такава ситуация- седите си вие и тъкмо сте апалили дългоо4акваната цигара по време на рекламите само тогава има спокойствие малкият им е фен и тя запо4ва какво правиш баб4е пак ли са те хфърлили като ку4е в кошарката или абе мама нямяли да го сменяш(за памперса има предвид) без дори да знае 4е примерно съм го сменила скоро.Понеже работи аз се занимавам с цялата домакинска работа в къщи  не ми тежи дори ми е приятно 4е се грижа за някого но като си дойде ве4ерта ве4но нещо не съм била направила апък пред хората разправя 4е тя много щета по цял ден (като по4ива) и то излиза 4е аз по цяла седмица нищо не правя

# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Хич не си го слагай.В крайна сметка и ти като човек имаш нужда от своите 5 мин.
На който не му харесва....да си затваря очите.
Пък за чистенети то е ясно че няма да е наред,след като не е по нейният начин.
Остави я тя да чисти като има претенции.
Тя и моята свекърва много работна пред хората,ама ако щете вярвайте от 24 часа в денонощието поне 14-15 е в леглото,със семките и телевизията.

# 28
  • Мнения: 1 761
И аз да живея с някой,дето ще сложи детето  в кошара,за да пуши,ще реагирам.
Може да не и е приятно да се пуши в дома и, а на теб изобщо да не ти идва на ума за това.
И моето дете има кошара.Само свекърите го слагат в нея,за да си изпият кафето (30 сек).Идват два пъти седмично за по 2 часа,за да го гледат, не да пият кафе.Когато детето заспи могат да пият кафе, да гледат телевизия,да четат вестници и каквото друго искат.
Няколко пъти влизам в стаята и виждам детето ми като наказано в кошарата,протяга ръчички към баба и дядо, а те четат вестници.Щом вляза веднага го изваждам от детския затвор-много невъзпитателно място.Ако вестниците са по-важни от детето в стаята-давам  им ги да си ги носят у тях там да ги четат.Защото дете, на което кошарата му е място за стоене,при условие,че има с кого да си играе в стаята, расте с мисълта,че не е обичано,че не е желано.А за мен е много важно детето ми да не се чувства тежест някому.
Какво значи "само тогава има спокойствие"?Детето за какво го имаш?


Виж, не те обвинявам.Това си е твоето дете,както искаш го гледай.Може да го научиш да пуши и изобщо да не му сменяш памперса.Но на свекърва ти наистина и се иска най-доброто за внучето.Иначе нямаше да се съгласи да живеете заедно
и да те търпи.

# 29
  • Мнения: 39
в отговор на "картинката "ще се защитя така явно си останала с грешно впе4етление за ситуацията явно живеете самостоятелно с мъжът ти и тези работи са ти 4ужди не сам казвала 4е не си гледам детето по най добрия за мен на4ин никога не сам го оставяля без да го подсуша пове4е от 4етири 4аса (на всеки 4етири го сменям) относно пушенето цвекито пуши дори пове4е от мен работата е там 4е тя го прави за да ме дразни зашото никога не изявява желание да го гледа когато и го оставим(не по мое желание а на мъжът ми )тя се сърди  защотъщ била уморена по4ива по два дни в седмицата когато е на работа отбягваме да и го оставяме защото все пак найстина е изморена но през по4ивните дни какво и пре4и да го гледа по два 4аса защо когато помоля майка ми или дори стринката на мъжът ми те никога не ми отказват колкото и да са уморени и друго ще ти кажа когато по4ива тя по цял следобет спи или лежи дори се сърди 4е детето вдигало шум според теб могали да го затворя в една стая ида не му давам да излиза защото баба му си по4ива още пове4е тя си ляга в кухнята просто искам да ти кажа  4е си останала спогрещно мнение ако искаш ми пиши отново и щети обясня мн работи

Общи условия

Активация на акаунт