ВМ НВХ-Коледно прасе иска мойто шкюмбе-27част

  • 13 302
  • 408
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
Ох,не пуша ве4е 9 ти ден..много ми е трудно..много съм нервна,отвратителна,сприхава,аз не се понасям,а как тия моите ме понасят незнам..ама и аз не ги понасям!!!
Уж се старая да се попре4истя малко,но ПАк не се полу4ава..все нещо се дъня някъде,голяма съм пикла..Хапвам си,и все ми се яде..ох,понякога се питам Ще отслабна ли някога изобщо? Имам много добри периоди,и много отвратителни..Нещо не съм в кондиция...

# 16
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Pinkito , стигна до тук , как няма да минеш по нататък  Hug Инат ( за цигарите ) му е майката  Heart Eyes
И аз чакам да се появят разни дами и да кажат за изпита - да не крак , де на ръка съм стискала .
Да знаете ( пу пу да не се урочасам ) нещо ми е тръгнало на томболи . Помните ли скарата ? Преди 2 седмици спечелих телефонче , а снощи от Пикадили ми светна касата и си спечелих всичко  в количката . Никога не съм печелила толкова за кратко време ( най- много на 5 години - веднъж Simple Smile ) . Щом толкова ми върви на томболи , къде ли ще започне да ми куца  newsm78 . Не можах да не ви кажа - близки сте ми  Heart Eyes
От днес - пак сериозност - да не качвам килца .

# 17
  • Мнения: 3 219
Чудесна е темичката, най ме кефи заглавието.
Раче , аз миналата седмица спечелих от един магазин бутилка Смирноф и кутия портокалов сок / децата го изпиха на момента, разбира се/ , а бутилчицата тъкмо за ЧРД-то ще я унищожимь.
Хубава и успешна седмица на всички малини-бамбини Heart Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
  Cry Идвам с последни сили да ви каза, че съм много болен и умирам. Лежах вчера, едва са добрах до изпита и хубу, че отидох, че беше лесно и мина за 40 минути. И пазя леглото, завивам челото, днес тоже завит, пребит, вирус някакъв неприятен е туй. Много мъка.
Не знам к акво ям, плодове иска много, обаче снощи колежките ядоха в университетската кръчма картофена крум-супа с крутони и така ароматно миришеше, тъй сладко изглеждаше, че снощи цяла нощ сънувах. И глад искам, но няма голям асортимент. Абе много съм жалък.
Хай, слабейте и до нова среща! Heart Eyes

# 19
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Небесна , изпращам ти всичкото здраве , дето ги имам  Hug Оздравявайте молА ви се , идат купони , без Вас за къде  Heart Eyes

# 20
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
сама си пиша  Crossing Arms
Дени сигурно учи , Тонимирката може да и дигат нервите бостанджиите , Небесната се лекува , Пинкито гледа лошо цигарите (* Пинки  Heart Eyes ).Рема поне да пише , Усито де е , и Мина , и Бубито , и абсето, и Голдито и всички и всички  Confused
Четохте ли в темата за з диетолога Симеонов за лененото семе  Shocked  ooooh! нЕмам думи  Sick
Аз пък закусих лен и кисело мляко , обяд - зелева салата и кебапчета  ( забравих да си взема телешкото варено ). Вода - 2 л. След работа смятам да мина през рибната борса за шаранче за Никулден .
Тони , какво стана с курабийките - черпи ли колежките ?

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 10:14 от рак пустинник

# 21
  • Мнения: 3 219
Раче , тука съм бе, ама смених кожата предпразнично Mr. Green

# 22
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Не така , на така  Mr. Green Барем на ЛС пускай инфо , че иначе може и да ти кажа - добре дошла  Heart Eyes Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 219
Аааааа, добре заварила я Heart Eyes.
Ти като се преименова, и аз се ошашках, че нещо бех отървала момента Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 193
ще разкажа довечера
кой е Мерцедеса-не се сещам?
Имам нов фуст,но довечера

# 25
  • Мнения: 504
Много работа днес затова нямах време да ям нережимности. Дотук добре  bowuu За довечера не знам  Thinking Инак кантара пак закотви на 75 кг. Днес ходих до банката и пътьом гледах пак мойта дънка, реших да меря щот вече пари има ама нъцки тез месалаци немат влизане у крачола  ooooh! За това стриктна съм до де влезна у дънката, ако требва секи ден ще ходя да я меря, но няма да мирясам докато не си я взема пък  Crossing Arms 

Мерцедеса май е Бубито нали  newsm78

# 26
  • Мнения: 3 219
Мчи аз съм я, Тони, тез фусти акъла ти взели, манияк-фусталан си станал май newsm78.
Ама рема и рачето ме разгадаха Hug
Ша опека едно пиле на сол за довечера, и салат с ряпа и зеле. Ряпата режимна ли е  newsm78

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 193
въъ Бубе,кви еротични езици вадиш...ми хич не ми дойде на акъла,че си ти Laughing С главобол съм и мн работа, гадост понеделнишка.Ядох пиле в сос Барбекю,но съм много гладен

# 28
  • Мнения: 3 219
Мъжо ми намери тоз нов подпис Crazy
Кажете сега за ряпата де Praynig

# 29
  • Мнения: 2 897
Четохте ли в темата за з диетолога Симеонов за лененото семе  Shocked  ooooh! нЕмам думи  Sick

Я разкажи.
Търсих и не намерих.

За момента хранителните гордости за деня са
- НЕ на черния шоколад
- НЕ на черния хляб
- НЕ на солта и оцета!

Общи условия

Активация на акаунт