кебабчета и кюфтета

  • 6 119
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Според сезона
  • Мнения: 297
 
Винаги се озадачавам , когато кебапчето или кюфтето се надуват при печене. Ние взимаме на Метро

Защото им слагат много вода и биха станали тънки като кърначета при печене, за това добавят обилно сода за хляб...за да се надуят...  ooooh!
Пфууу  Sick  Аз затова не купувам готови.Меля си кайма сама,или си купувам месо и ми го мелят пред очите.После вкъщи си го овкусявам с подправките.Поне знам какво ядем,няма разни жили,хрущяли и тям подобни гадости...


Искам да кажа , че на Метро на нас ни харесват и не се надуват .Имам приятел ветеринар, който каза , че и той купува само от тях и са правени от месо.
Иначе съм чувала в че готовите кебапчета слагат грис и за това се надуват.

# 16
  • Мнения: 46
    аз купих от Метро кюфтета на Коко,пишеше за скара ,но ми се наложи и ги изпържих ,бяха страхотни -не се стопиха,а от това ме беше най-много страх. Станаха истински.  Бяха в найлонова опаковка,а след това в картонена кутийка.

# 17
  • Мнения: 171
Ние харесваме готовата кайма за кебабчета и кюфтета на марката "АВА".  chefЛятото на барбекюто-зимата на грил тигана на "Тefal".Стават много вкусни и сочни.Единствената забележка е,че много бързо свършва в магазина(след 17h не остава Mr. Green).

# 18
  • София
  • Мнения: 2 020
Ние харесваме много тези на Сами-М.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 607
Сама си ги правя, от смляна кайма. Слагам им подправки и - на скарата.
Не знам защо, но на купешките нямам вяра...  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 71
Сами-М, много им харесвам каймата и полуфабрикатите!
и ние много ги харесваме Heart Eyes,но в Русе има и на с.Николово -тяхните също са много добри Peace

# 21
  • Мнения: 27 524
Винаги само на Сами, няма по-хубави  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 621
Кюфтетата на Сами-м страхотна вкуснотия newsm10

харесваме всичките продукти на Сами-М

# 23
  • Мнения: 6 461
Аз съм доволна от кебапчетата на Метро.

# 24
  • Мнения: 6 017
Сама си ги правя, от смляна кайма. Слагам им подправки и - на скарата.
Не знам защо, но на купешките нямам вяра...  Rolling Eyes
Peace
А кебапчета от магазина..."Народни" или каквито има. Много рядко ядем кебапчета.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Готова кайма купувам изключително рядко, в извънредни случаи, когато няма как. Иначе си меля месо в месарския магазин.
А пък готови кебапчета и кюфтета не бих купила въобще.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Na Житница

# 27
  • Мнения: 5 001
Готова кайма купувам изключително рядко, в извънредни случаи, когато няма как. Иначе си меля месо в месарския магазин.
А пък готови кебапчета и кюфтета не бих купила въобще.
И аз така  Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 1 802
Готова кайма купувам изключително рядко, в извънредни случаи, когато няма как. Иначе си меля месо в месарския магазин.
А пък готови кебапчета и кюфтета не бих купила въобще.
Това е и моето мнение.   Peace
Не че не съм купувала де, но това е само в краен случай.  Peace Предпочитам аз да си ги забъркам.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт