Клуб 'Буковски'...

  • 2 164
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А, малко ли котки обикалят лятото покрай ресторантите на открито? Че и кучета има. И то без да е политика на заведението.  Grinning
Не бих имала нищо против, стига разбира се да не се качва по масите и хмм...да е здравичко и обезпаразитено.

# 16
  • Мнения: 2 759
                   Чичка, не завиждай, купи крокодил.
                   Саня, ок, на улицата да речем, че не могат да ги изгонят. Но да ги гледат нарочно в заведението  newsm78... От ХЕИ ще им се зарадват някой ден...

# 17
  • Мнения: 2 891
От РИОКОЗ също ще са доволни  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 759
От РИОКОЗ също ще са доволни  Mr. Green
                    То това не беше ли същото?

# 19
  • Мнения: 2 792
 Лятото, в Гърция, в една таверна беше пълно с котки, които обикаляха около масите, Димана абсолютната любителка на котки изкоментира този факт така: "Много са умни тези собственици, щом са пуснали толкова котки, да привличат клиенти" мдам

# 20
  • Мнения: 4 447
Лятото, в Гърция, в една таверна беше пълно с котки, които обикаляха около масите, Димана абсолютната любителка на котки изкоментира този факт така: "Много са умни тези собственици, щом са пуснали толкова котки, да привличат клиенти" мдам


Котките се ядват. Ама кучетаааа  ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 759
...Котките се ядват. Ама кучетаааа...
                    Сега като стана дума, и преди съм виждала котки, но не ми е правило впечатление... Може би разликата идва от там, че хората имат страх от кучета и алергии от котки. Страх от котки май никой няма  Mr. Green...

# 22
  • Мнения: 2 407
Не би ме дразнило, ще го посетя това заведение.

# 23
  • Мнения: 3 447
Ох... реших, че става дума за фен-клуб на Буковски и скочих да се разпиша, пък то...  Blush

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не, не би ми било приятно.
Аз по принцип харесвам животни, но отдалеч.
Това да ми скачат по мен, да ми разнасят косми и т.н., благодаря, за тая цел-в зоопарка.

# 25
  • Мнения: 2 891
От РИОКОЗ също ще са доволни  Mr. Green
                    То това не беше ли същото?

Имено  Mr. Green

Тези исках да кажа, но нейсе.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
...Страх от котки май никой няма  Mr. Green...

Сега се сетих, че познавам едно момиче със страх от котки. И още едно, което не го е страх, но пък го е гнус. Така че този род клиенти автоматично са загубени за заведението.

Общи условия

Активация на акаунт