Не иска да стои в количката.

  • 1 539
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 206
На нас също стоенето в количката ни е голям проблем. Моето диваненце от бебе не ще в количка. Като беше съвсем мъничък се приспивахме слагах го в количката и на разходка докато се събуди. Когато започна по-малко да спи излизахме само с придружител (мъжът ми ,майка ми и по някога една близка приятелка) ,за да може един да носи, а друг да бута количката. Сега напоследък  се обръща изправен и се държи за дръжката седим в количката най-много 10-15 минути. Като гледам как другите деца си стоят спокойно в количките, а моето диваче не ще направо им завиждам. Много трудно се гледа темпераментно и емоционално дете.

# 16
  • Мнения: 2 439
Дъщеря ми отказа да се вози в количката си на 1,6 години и започнахме да ходим, да се носим, да се возим.

# 17
  • Мнения: 49
И дъщеря ми беше така,1 месец не я слагах в количката .Вчера като излязохме реших да я пробвам пък докадето стигнем,е стигнахме  че и се прибрахме без инциденти Laughing.

# 18
  • Мнения: 472
Мойта дъщеря проходи на 1г.2м. На 1г.4м. количката вече беше табу. Най-често я изкарвах с бебешко колело-триколка, от тези с дългите дръжки, които се управляват от родителя. В кошничката отпред и слагах солети, сокче и др.занимавки и за известно време и беше доста интересно.

Общи условия

Активация на акаунт