Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 437
Сиска, не мога да помогна с координати на кожен...Ние водихме Любака при една Пешева, но тя приема на частно и се записва за следващия месец.
Ако решите, предложила съм, има място за всички  Hug

Катка, бързо оздравяване на малката...как е сега?

Мдаа...значи не е само Любака така.
И в крайна сметка не вечеря, ами се наяжда с подхапванията. Днес пак така Laughing

# 241
  • Мнения: 2 407
И Ники все иска, най-обича шоколадово яйце, Своге-шоколадче,мандарини, и доналдс.
Дано висчки оздравяват вече.
Сиска ,Мустаков е алерголог.Много е добър и при него трудно се записва.

# 242
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Ох, яденето при нас е кошмар! Непрекъснато набива нещо, ето в момента бели една мандарина  Crazy Като дойде време за манджата и не ще  Rolling Eyes Ами то и аз на всеки 30 мин да хапвам по нещо, няма да искам готвено Confused А за шоколадите е ламя! Аз затова купувам рядко и ограничени количества, но за Коледа бабите пратиха Милки и вафли Престиж  ooooh! Тя изяде повече от брат си! Все бърка в хладилника и вади! Следващият път съм се зарекла да ги разделя по равно, да няма ощетени!
Сиска, дано по-скоро намерите решение на проблема!

# 243
  • Мнения: 4 293
Катка, как е Ава? Дано не вдига Т.

Ками, много си хубава! Аз и преди те харесвах, но сега си още по. Хубава ти е корекцията, браво, че е мъничка!

Благодаря на всички за честитките! Най-важно е да е безаварийно, наистина Praynig
Диманка, аз пък ти пожелавам да вземеш всичко от първия път, а не като мен Heart Eyes

За подхапване говорите.
Учителката много хвали Теа как яде в клуба. Много и с охота - нещо, което аз никога не мога да постигна. И въпреки това - като се върне, винаги подхапва по нещо. Току-що изяде  цяла връзка копър - даже се скарахме - извадих, за да сложа в яденето, а тя дойде, издърпа ми я от ръцете и я налапа. Успях да си взема два стръка Confused Редовното е, като се върнем, аз гледам да й направя яденето за другия ден - вадя продукти, мажа сандвичи, пълня бурканчета и приготвям всичко в един плик. Редовно взима кутията за масло, добарва сама голяма лъжица и го опустошава половината, ей така - докато се обърна Mr. Green Понякога докопва и някой кроасан от въпросния плик, приготвен за другия ден... иска си хляб, салам, кашкавал.... Но то като си помисли човек - и аз като се прибера от работа, прималяла от глад, първата ми работа е да отворя хладилника... но пък тя не го прави от глад, а знам ли от какво - може би - чувства си се вкъщи - цар и господар и гледа да си поиска от всичко - нали все пак в градината ги хранят под час и каквото им дадат, това е.... иначе, естествено, след такова подхапване, манджа не се яде Mr. Green

еееех, докато пиша, нашата отишла във ВЦто, сложила си дъската, покатерила се, изпишкала се и.... познайте - цялата тоалетна хартия на пода - килим... и вика тържествено: мамооооо, ела да видиш какво направих.... мдааа...

# 244
  • Мнения: 4 293
Ох, Сиска... аз не зная добър кожен.... но като се тръгне по тези доктори...
Ками ти еказала - Мустаков е алерголог, всички много го хвалят, но аз се отнасям с известни резерви към прехвалените. В общи линии - ако отидше при алерголог, ще го изкара алергия, ако отидеш при кожен - дерматит... не зная какво да те посъветвам, освен да пуснеш една тема за препоръка за кожен лекар. Успех ви пожелавам и дано се оправите бързо!

# 245
  • Мнения: 920
 Сиска моето целонощтно четене стигна до следните мъдри изводи - АД-то може и да е само кожен проблем, може и да е коржна реакция т.е. алергия. По тоя повод за мен варианта е консултация и с алерголог и с дерматолог. За дерматолог се спрях на една д-р Ангелова от 29 поликлиника... намира се в кв Емил Марков (примерно е там - в смисъл там са няколко квартала не знам точно как се води). Явно приема през касата, до колкото четох има супер отношение към децата, има положителни отзиви от мами на деца с АД.
За алерголога - не съм решила още - Мустаков - и аз подхождам с резерви, блазни ме кръвния тест. Този, който Пателина казва - мда поне е шефа на алергологията. Във Военно-медицинска академия също имат отделение дерматология и алегролози, но нямам отзиви.

Та така.

Иначе Калоян буха ужасно - сухо, давещо, чат, пат със секрет, явно от червеното гърло и носа. Взех му АБ - Цефзил, Вентолин и така.

# 246
  • Мнения: 995
Добрютру  bouquet
Черпя с ирландско кафе!

Брат'чеда си има бебе! Много сме щастливи, това е едва второто бебе в нашето семейство
(след Ава, от моята страна).
Изпратила съм Ава при баба й(Мартеа, мерси, че питаш,Дианче и на теб Hug), че снощи им трябвах на родата, и сега не знам дали да си я взимам, че тая сутрин се събудих с камък вместо нос. Хем снощи се назобих... Аз затова толкова рано съм станала TiredИначе вчера свеки каза, че детето е добре, още се запушва нослето, но не кашляи не е имала Т.
Момичета, голяма галимация тези алерголози, дерматолози... милите дечица. Стискам палци това ходене по мъките да спре.
На болните- здраве и целувчици Hug

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 10:00 от КатКа

# 247
  • Мнения: 31
Хайде лельо, честито! Да е живо и здраво детенце на братчеда, да расте бързо за радост на мама и тате!!!

При нас от тъмна та по тъмна индия става. Марти пие Оспен АБ, вчера беше ок, но към 19ч каза, че го боли корем и снищи голямо осиране падна да не говорим, че в 4ч яде и попара, която повърна. Сега детенце е гладничко, а аз не знам какво да му дам та поне да не го повърне, той иска неща от рода на риба, кроасани и т.н. Въобще от къде ни дойде това разтройство един господ знае. Лошото е, че пак трябва да правя микробиологични изследвания а те стават за 3 дни и незнам какво да го правя до понеделник, днес по закона на Мърфи нали е четвъртък.

# 248
  • Мнения: 2 407
Катка мерси за кафенцето!Честита племеница!
Лек ден!

# 249
  • Мнения: 465
катка мерси за кафенцето, имам голяма нужда от него че така ми е смазано а съм на работа все пак Wink
честито ви бебче в родата, честито на Брат'чеда  bouquet (не каза какво е?)
Да оздравят всички дечица, дано и моите не се разболеят, че аз съм на антибиотик от вчера, и затова предпочетох да съм наработа отколкото да разнасям бацили в къщи (не че има гаранция за това)
лек ден и от мен!

# 250
  • Мнения: 995
честито ви бебче в родата, честито на Брат'чеда  bouquet (не каза какво е?)
Уф, че съм... Мъж беее Laughing. Още от сега се почва да се опъва, тръгнал с лакътя напред и си държал пъпната връв. Казах на майка му като посрасне да му хвърли един бой заради пораженията Wink

Кременхен, може ли да е от антибиотика? Дано да е хранитело, най-малкото зло ми се струва. Само да ти кажа, че въобще не съм доволна от Праматарова, много обърка Станислава. Ако тя е определяла лечението може да потърсиш друг специалист Peace.


# 251
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Мартеа, честито за изпита.  bouquet
Катка, честито ви бебче. Да е жив и здрав малкият мъж.  bouquet
Камий, честита ти промяна.   bouquet
Пожелавам бързо оздравяване на всички болни душици.  Hug
Ние сме си във Варна. Изкарахме три кошмарни дни в Русе, защото Ивчо го хвана някакъв ентеро вирус придружен с повръщане и разтройство. Имаше Т над 38 градуса и кашлицата много се усили. Ходихме на лекар в Русе. От снощи давам симетролим(така ли се пишеше тоя новия бисептол) и чакам да стане 14 часа и нашата лична да застъпи на смяна, за да ни види и тя.
Обсъжданият от вас Мустаков е русенец и пролетта, когато на брат ми детето беше болно го водиха при него. Никак не бяха доволни нито от прегледа - беше ги направил на нищо, нито от лечението - беше назначил някакъв антибиотик, който на следващият ден, когато бяха ходили в детското отделение в болницата им казали, че не трябвало да се дава. Ходиха на частно при него.
За яденето след ясла - Ивчо не е от ящните и не иска нищо освен бонбони, като се върне. Сега с тая болест съвсем светна. Отказва да яде каквото и да било.

# 252
  • Мнения: 31
Катка, от Праматарова е диагнозата, аз до сега не съм имала проблеми с нея, но вече незнам. Плюс това хич не знам как да ги навържа всичките работи, нали липсата ме хвана на работа. Исках и там да питам да ми увеличат заплатата от 01.01 а тя каква стана  newsm78

Марти почти всяка болест го удря в стомаха и го избива на разтройство. Исках да дам посявка, а пък от сутринта не е акал. Все така ще се наредят нещата. Тъпа работа.

# 253
  • Мнения: 796
Здравейте, майчета! Бързам за пожелая на всички болнички да се оправят Praynig
Диана, имаш ли някакви сведения за детската градина на ул. Мизия (мисля, че е № 77) и тази в края на ул. Иван Асен, откъм Румънското посолство (не знам кой номер е). Питам теб, че нали живееш наблизо и може да си чувала нещо за тях. Simple Smile Голяма каша ми е в главата с тази нова система за кандидатстване, още повече, че съм с ограничен избор -има  само две свестни градини около нас, а бройките сигурно ще са крайно недостатчни. Гуш, ако и ти имаш някаква информация, ще съм ти благодарна да я споделиш. Днес бях на "оглед" и 151- ва на ул. Мърфи ме отврати направо. 60-то ОДЗ става, но пък в градината там ще се прехвърлят всички дечица от яслените групи. Rolling Eyes

# 254
  • Мнения: 1 102
Катка, честито ви бебенце LaughingДа е живо и здраво мъжленцето

Всички болни дребосъци да оздравяват. Дени само в понеделник се събуди с Т, и повече не е вдигал. Кашлицата му остана, но върви към оправяне май, нослето го удържахме да не потече. Буквално на косъм беше хремата, усещах го как диша, веднага започнахме с нещата, които действат при него и секнахме работата със сополките.

Дени каза, че иска да го водим в Кой е по-по-най. Иска да хващаме микрофон и да го разбитваме като бате Енчо - мама, тати какво работят, какъв иска да стане като порастне, карат ли се мама и тати... И след разпита ни подсеща, че е време да изпее песничка, взима микрофона и започва да пее. Обяснявам му, че още е малък, а той ми вика " Е, как да съм малък, виж че всичко знам" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт