Отговори
# 255
  • Мнения: 995
Катка, от Праматарова е диагнозата, аз до сега не съм имала проблеми с нея, но вече незнам.
Марти почти всяка болест го удря в стомаха и го избива на разтройство. Исках да дам посявка, а пък от сутринта не е акал. Все така ще се наредят нещата. Тъпа работа.

 TiredДано се оправи Марти.
На 15ти има форумски банкет, ще дойдеш ли? Party

# 256
  • София
  • Мнения: 2 437
Дона, нямам...не познавам дечица, които да ги посещават. Съжалявам, че не мога да ти помогна.

Катка, честито ви брат'чедче  Grinning  Спокойно, те стрелците са пичаги Grinning Не го е направил нарочно.

Бързо оздравяване на всички болнички дечица!

Ние днес излизахме на разходка с бебо, но 2в1, че е много студено. Ходихме да накупя на Любака колбаси от магазина на Костинброд  до нас. Е, много са им хубави нещата! И евтини, и винаги пресни..пу-пу дано ги има дълго време.
Сег асъм подготвена за поредицата от "искам", като се върне от ялса  Laughing
А Павката пръв път го слагам в кенгуро ина двамата ни  беше много приятно  Heart Eyes Ето ни 1, 2 и резулата беше такъв 3  Laughing

# 257
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Дианче, да го нацелуваш от мен това спящо човече. Много, много сладък бебончо. Heart Eyes Hug

# 258
  • Мнения: 829
Мартеа, честита книжка!!! леко, безаварийно и приятно шофиране ти желая!  Hug
КамиЖ, честита подновена визия! Изглеждаш чудесно!  Grinning
Тиа, Дианка, Сиска и други с АД и/или алергии: знаете за нашите перипетии с Марти, а сега и с Надето, с АД и аз след ходене и при Мустаков отдавна съм се отдала на хомеопатично лечение. Според мен само това трайно може да се справи с проблема. Традиционното лечение с кортикостероиди и антихистамини само временно потисна реакцията, но след като приключим с лечението, се връщахме винаги в изходна позиция. за мен това беше безсмислено.

Всеки сам решава на кой метод да се довери, но за нас това работи. Марти вече (чукам на дърво и други работи) има само епизодични обриви, само ги овлажняваме, отшумяват, пак се появават, но са абсолютно контролируеми. При Надето сега сме във вихъра на обривите - според хомеопатката ваксините са в основата на АД при нас. Това е.

м/у другото, миналата седмица се видяхме с Дона и да ви кажа, изглежда прекрасно!!! Страхотна бремелинка е!  Grinning

всички болнички да оздравяватPraynig

# 259
  • Мнения: 4 293
Дона, сравнително близо до вас е яслата на ул. Врабча 7 (в близост до Операта е). Мисля, че 62ра беше. Тя е много добра, имам много отзиви на доволни майки за там. Само че влизането там е много трудно. Чака се дълго, но пък сега нали стартира Нова година - ново записване...

малейна, и аз щях да пиша за хомеопатията като вариант, но аз още не съм завела Теа, трябва да намеря време, искам и за себе си да отида...

Диана, разкошни сте просто, пу-пу!

# 260
  • София
  • Мнения: 2 896
Дона, не мога да ти помогна кой-знае колко за съжаление. Но ти препоръчвам да се пробваш за 60-то ОДЗ, може да имате късмет.
Заключвам, че след като не питаш за нашата, значи не ти е в списъка, но ако останеш без друг вариант, може да се замислиш и евентуално април - май да се пуснете, както аз направих с Ема тази година - тръгна Април (държах ако ще тръгва да детско заведение да е пролетта, за да намаля риска от заразни болести и се оказах права). По-близо до вас има други две частни градини, за които обаче аз нямам отзиви. (Sweet, sweet home на Дж.Горини и Sunny Day някъде по долната част на Дондуков, а също и на Кракра зад Университета има пак една частна, за нея вече имам добри отзиви като гледане на децата, но е в апартамент, без двор, децата ги водят в Докторската градина, готвят на място)


Мерка днес я мернах в офиса (пак бях ама набързо и инкогнито) и много беше хубава с поличка!

# 261
  • Мнения: 2 407
Имам гсма на Угринова- тя е хомеопатка, ако някой иска ще го дам!

# 262
  • Мнения: 480
Кате, честито племенниче! Да е живо, здраво и игриво!   bouquet

Аз, след като вчера усетих силна продължителна болка отзад вляво, се оказа, че имам поясен радикулит. Пия хапчета, днес ме боли по-малко. Откъде го лепнах туй чудо, не знам!?

# 263
  • Мнения: 948
Катка, честит племенник!Да расте здрав и щастлив малкият юнак! Hug


На всички болни - бързо оздравяване! Praynig

# 264
  • Мнения: 4 293
Катка, честито и от мен! Да е жив и здрав големият малък мъж!

# 265
  • Мнения: 2 498
Катка, честито ти племениче! Да е жив и здрав малкият юнак!

# 266
  • Мнения: 796
Мартеа, Дианка, Гуш, мерси, че се включвате по моя въпрос Hug, 62-ра ще ми е далеч, защото май ще купуваме нов апартамент(стискайте палци Grinning), който е до испанската гимназия. Но и нея ще пиша, разбира се. Най ми се иска в градината на ул. В. Търново, но ще видим. За Sweet, sweet home не съм чула добри отзиви. За Sunny Day съм чувала, че добре гледат децата, но групите им са много сборни като възраст. А тази на Кракра ще я проверя. Как се казва тя? Отново благодаря за информацията.  Hug
Още веднъж, всички болни малчовци да се оздравяват, много мъчно ми е като прочета, че някой не се чувства добре.
Да, видяхме се с malejna миналата седмица Hug, тя, както винаги изглежда страхотно. Не пиша това защото тя е написала добри думи за мен. Отдавна не бях виждала човек с толкова чисто изражение и поглед Heart Eyes Malejna, как пък не качи дори едно килце покрай две бременности и раждания, завистливо казвам аз Grinning
Ходих на фетална морфология при Томова и се установи, че бебчо на десния бъбрек има май две легенчета. Това ме притесни, макар тя да каза, че не е повод за притеснение, а е просто физиологична особеност. И все пак ми е едно свито.  Confused
Катка честит братовчед на Ава! Да расте силен и здрав мъж! Heart Eyes
Дианка, много е сладичък Павката Heart Eyes

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 00:40 от Дона

# 267
  • София
  • Мнения: 2 437
Любака от сутринта е с температура и сме си в нас. Няма хрема, разстройство...нищо. Сега ще видим по кое време ще може да дойде педито (по-точно баща ми да я докара Rolling Eyes) за да ги прегледа и двамата. Павката пък си кашля детето и не му минава.
Уф...а щях да правя погача в неделя Tired
Но мисля да не я отменям, просто ще предупредя гостите, пък който иска да идва...ясно е, че в такъв случай децата няма да дойдат.
И днес чаках майстори да замазвт...и това отпада...изобщо, плановете се променят.

Дона, не знам какво е това, но и аз нямам доверие а никой, освен Димитрова...та само мога да кажа, ако искаш да я посетиш Simple Smile
Не, че съм чувала лоши отзиви за Томова, напротив.

Биренка, а какво е това...и от какво ти с е е получило? Blush

Ама пък какво е беличко и чистичко с този сняг навън  Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 2 407
Дано Любчо е добре.
И аз обичам снежно време cold

Биренка
бързо възстановяване!

# 269
  • София
  • Мнения: 2 437
Добре е, бре  Mr. Green С ангина отново Tired
Вече започвам да се смея и май изпадам в някакво друго състояние  Laughing Не трябваше да прави ангини 40 дена преди операцията за да може да го резнат Crazy
Мани, че Любака е с ангина, ами и бебето е с антибиотични капки, защото вероятно си влачи стафилококи от болницата. Кашлицата за щастие е от нослето. Ама пък има зверски запек и ми каза да го изакам...и аз пробвам два пъти и не мога. Sad То пищи милото, а Любака свалил два перваза, бие по стената и блъска яко Crazy

Еййй...опасна работа  Laughing Добре, че съм на кичури и няма да ми личат белите коси  Laughing

Мацки, жалвам ви се, ама вие не се връзвайте, бели кахъри са това. Ако нямаше на кой да си споделям сигурно щях да съм на 4-ти километър...нали там си има парти център  Hug

Общи условия

Активация на акаунт