Рицарки на Бялото кантарче 02.12.2007 – 09.12.2007

  • 18 050
  • 491
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 46
  Добро утро ,мами! Студентите са на празнуване- сина във Велинградско,а дъщерята -на Мальовица. С мъжа сме младоженци,ама той е на работа и аз се готвя за посрещане на завръщащите се. Майкини ще ми идват на гости и в гъстата мъгла приготвям нещо вкусно и загряващо- курбан чорба. Камината ми е с плот за готвене,та ще бъде сготвено по всички правила- жив огън,бавно къкрене. За допълване на менюто съм им обещала качамак и зелева чорба.
   Моля за съвет- може ли да се пие сварено с вода чисто какао? Калорично ли е,с какво съдържание-въглехидрати,мазнини,белтъчини? Много го обичам пустия му натурален шоколад и мисля да го заменя с какао- вместо кафе.
   Предвалително благодаря за помощта!

# 436
  • Мнения: 5 873

   Да взема да отроня някоя сълзица и за Пилето smile3518, че като се върне и ще ни награби  Rage

ахааа,и аз за това си мислех. Laughing

Честит празник на всички дами ,наречени Ани!   bouquet

# 437
  • Мнения: 2 487

  Наде , това имам за какаото.

   белтъчини - 19.8
   мазнини     - 24.5
   въглехидрати - 37.9
   калории - 472

   Една чаена лъжичка няма да е повече от пет грама.

# 438
  • Мнения: 720
Добро утро момичета и честит празник на всички празнуващи на патерица.
Аз вчера хич не бях режимна  Embarassed Нещо се отпускам. мисля днес да се вкарам в ред, че ще иде всичко постигнато по дяволите.  Rolling Eyes

# 439
  • Мнения: 2 487

  Ели Hug И аз , и аз  Mr. Green Сутрин съм много щедра на самообещания.

   А ако знаете какви мераци ме гонят да погладувам  ooooh! Поне 2-3 дни. Едно килце да мръдна само и сякаш ще ми дойде ищах за повече.

  За пътечката обаче меракът ми никакъв го няма  Laughing

# 440
  • Мнения: 5 873

   А ако знаете какви мераци ме гонят да погладувам  ooooh! Поне 2-3 дни. Едно килце да мръдна само и сякаш ще ми дойде ищах за повече.


и аз съм така-има ли резултат,даже 100 грама ,се мотивирам страшно много. Flutterима ли скок нагоре,даже 100 грама и всичко отива по дяволите. Twisted Evil

# 441
  • Мнения: 2 492
Добро утро !
Синьото пиле отново тръгна в правилната посока и моето утро е отново прекрасно .  Laughing
Трябва да престана всяка сутрин да вися на този кантар , понякога е много изнервящо .
Вчера след килото нагоре , бях убедена , че сега след протеините ще ми се лепи всеки въглехидрат и ще върна всичко .
Вечерта си нямах работа и се претеглих и ми показа още едно кило нагоре - направо щях да се метна от някъде .
Но тази сутрин всичко си дойде по местата .
Вчера бе един от най - хубавите ми студентски празници , който съм изкарвала .
За празнувахме още от обяда та чак до късни зори , но аз съм отново кукуряк , защото нито съм яла , нито съм пила , та ми е едно свежо .
Голям съм инат , като съм казала , че ще съм еди колко си на Нова година и не може някакъв кантар да ми противоречи .  Crossing Arms
Вечерта преди да си легна , след като видях 124  #Crazy , се зарекох , че ако и на сутринта показва същото днес ще се кача до Витоша пеша и ще сляза - ама тю размина ми се екскурзията .  Mr. Green
Затова пък планирам едни спортни мероприятия на наличните уреди . hahaha

# 442
  • Мнения: 46
   Айя,благодаря. Предполагам съдържанието ,което даваш е за 100г ,а аз смятам да не прекалявам, не повече от 2 ч л на 1л вода.

# 443
  • Мнения: 2 492
Дика тортата е просто съвършенна на вид , предполагам , че и на вкус .   bouquet
Айя не те ли стимулира факта , че по празниците се качва неминуемо и ако сега свалиш после положението няма да е толкова фатално с трапезите - мен това ми е голям стимул .
Не ми се иска на втори тръгвайки за работа да се гледам още по дебела и едвам да закопчавам разни копчета .
А така в най - лошия случай ще съм си същите кила , а в най - добрия няколко кила по слаба .  Simple Smile

Вчера напазарувах страхотни красоти за Коледа ...
Празнична покривка в комплект със салфетки , едни подноси за сладки , лампички и комплект чаши Коледни за  всеки от семейството да си пием сутрин млякото , кафето ...
На Коледа винаги правя курабиики  и сладък салам ... тази година ще има в какво да си ги декорирам .
Днес ще украсявам ... и ми едно весело .

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Пуки, и доста хора са ми го казвали, и при мен е така - вечер съм с едно кило повече от сутринта. Винаги. Просто си е като закон. Затова се тегля винаги сутрин - вечер ако го направя знам колко ще бъда. Та вечерното ти теглене с кило нагоре по всяка вероятност е по същата причина.

# 445
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Честито на всички носещи името Ана и Анелия Hug
Браво на вас за постиженията  bouquet- аз нямам такива- от една седмица се ограничавам и нищоооо Sad И това страшно ме демотивира Tired

# 446
  • Мнения: 2 487
  Пуки Hug , има защо да ти е весело  Peace

  Наде, за сто грама е . Мисля си обаче , че ако си го направиш такова рядко няма да ти е вкусно. По добре изпий една чаша , но с повече какао , да му усетеш вкуса  Laughing и да не мислиш за шоколад .

# 447
  • Мнения: 23 362
Пуки, и доста хора са ми го казвали, и при мен е така - вечер съм с едно кило повече от сутринта. Винаги. Просто си е като закон. Затова се тегля винаги сутрин - вечер ако го направя знам колко ще бъда. Та вечерното ти теглене с кило нагоре по всяка вероятност е по същата причина.
И при мен така.А случвало ли ви се е да сте с 200-300-500 грама повече от предния ден,като се премерите сутрин?На мен много често и се побърквам.Днес съм с 200 грама повече,отколкото в петък.Тази цифра 70 направо ме побърква. Crazy Днес имам свободен ден,започнах с бадеми-много ги обичам.После съм на погача на бебе,ще гледам да не прекалявам със сладко.Довечера на имен ден на АНА.Там ще хапна салатка само,да разтоваря.Преди много се кефех на сободните дни,сега гледам да не се тъпча и преяждам със сладко.Общо взето дълото следванене на хранителен  режим ми влияе поучително на психиката ,относно начина ми на хранене.А това си е една основа за бъдещето,все пак.
Снощи празнувахме в един ресторант,оттам на дискотека...Чувствах се много странно с всички млади студентчета...май остарявам... Confused

Честито на всички с името АНА  bouquet

# 448
  • Мнения: 2 487

   Аз се мятам на кантара , колкото пъти мина край него  Crazy Деня , нощя , няма значение. Вече знам колко ми тежат и дрешките. Претеглих си ги на кухненската везна  Mr. Green Да се не хабя да събличам и обличам всеки път  Twisted Evil

  Още не съм яла. Само кафе с малко мляко.

  Първо ще походя малко , че хапна ли съвсем ще се разплуя  Laughing

# 449
  • Мнения: 2 492
Пуки, и доста хора са ми го казвали, и при мен е така - вечер съм с едно кило повече от сутринта. Винаги. Просто си е като закон. Затова се тегля винаги сутрин - вечер ако го направя знам колко ще бъда. Та вечерното ти теглене с кило нагоре по всяка вероятност е по същата причина.

Вещи на мен ми е ясно това за едното кило вечер ... все пак нали през деня си го пълнил с нещо този търбух , пил си вода и така нататък .
Вчера обаче нагляра показа две кила вечерта и бях убедена , че на сутринта ще съм пак с това кило отгоре ... а те не само не бяха две сутринта , но се беше изпарило и още половин .
Какво съм правила през ноща не ми е ясно ... ама все така да е .  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт