Рицарки на Бялото кантарче 02.12.2007 – 09.12.2007

  • 18 044
  • 491
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 897
А може би когато хляба е вкусен и без разни неизвестни добавки да насища по - добре, какво мислите за това?

 Joy hahaha Joy hahaha Joy

Надявай се  Crazy!
Аз мисля да пробва мда си правя домашен шоколад.
Дали ще е по-вкусен и ще ям по-малко  Twisted Evil!

(П.С. Това го казвам с най-добри чувства, искрено се посмях, не се подигравам или заяждам, много мило ми стана дори - какво ли не е готов да измисли човек на диета  Mr. Green, пак казвам - с най-добри чувства!)

# 466
  • Мнения: 2 487
    Какво да ти кажа , Руми  newsm78 Ако ядеш хляб , определено е по-добър от готовия с разните му там консерванти и подобрители.
    Много е изкушаващо обаче като замирише в къщи на пресен хляб.
    Ако мислиш , че ще ти е трудно да спазваш някаква мярка , по добре не ти трябва таралеж в гащите  Naughty
   
    Честно казано , глезотия си е. И без нея може.

# 467
  • Мнения: 684
Дени, радвам се, че съм те развеселила  Heart Eyes Знам какво е да си в сесия и се надявам да бъде успешна за теб.  Heart Eyes Разбира се, че не се сърдя, а и като се самопрочетох и на мен ми стана смешно  Grinning
Аз тъй или иначе в момента ям многа хляб, естествено и не слабея  Mr. Green Но днешния хляб няма нищо общо с хляба от едно време и това е от разните му там добавки. След като си го изял чувстваш само тежест в стомаха.
Няма да си купувам за сега т.к. когато някога мина на режим наистина ще ме изкушава. Ще се опитам да се науча да меся и да направя питка, яде ми се такова чудо сега по празниците и ще опитам дано успея.

# 468
  • Мнения: 2 487

  Дени , напредваш ли с четенето  Laughing , че нали ще стискаме палци вдругиден  Hug

# 469
  • Мнения: 2 897

  Дени , напредваш ли с четенето  Laughing , че нали ще стискаме палци вдругиден  Hug

Айче, май назадвам вместо да напредвам.
Много е просто.
Тея Деривативи и Хедж фондове вече почти ги сънувам.
А това е само един предмет.
Ама няма как.
Трябва да се учи..

# 470
  • Мнения: 2 487

  Учи , рожбе , учи  Hug Другото от нас   Peace

# 471
  • Мнения: 4 116
Честито на именничките ни!  smile3525

# 472
  • Мнения: 2 897

  Учи , рожбе , учи  Hug Другото от нас   Peace

Уча аз, от как се помня все уча (не че съм се презорила де, като гледам какви СВРЪХ-БОЛЕЗНЕНО амбициозни деца има около мен).
Знам, си, че  не съм по въртенето на далавери. Нито кураж имам, нито мозъкът ми мисли на такава честота.
Та в общи линии - нямаме си нефтени кладенци, не съм по далаверите, никой милиардер не е приритал за мен, не съм природен гений феномен - какво ми остава освен да си уча упорито  Mr. Green?!

# 473
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Птичеееее  Hug

Милла , гласувах  Peace

# 474
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Здравейте момичета и честит празник на празнуващите!  bouquet
Няма нужда да казвам, че много работя и затова не съм се вястнала, нали? Снощи не знам защо дрямахме пред телевизора до почти 3 часа и днес познайте как ми се спиииии! Отивам да положа морни кости за половин-един час, че от 3 съм пак на работа!

Може ли да ви помоля за услуга?  newsm78Това е църквата Сейнт Меданс в Трун, градът, в който живея и която посещаваме. Построена е през 1888 в готически стил. Камбанарията й е най-високата в Трун и се вижда отдалече из цялата околност. Приютила е часовник от Стария Колеж на Университета в Глазгоу от 1751 г. Църквата има голям прозорец със стъклопис, чийто каменни части се нуждаят спешно от ремонт, за да се запази този шедьовър от разрушаване.

Вижте прозореца и гласувайте в интернет, за да остане църквата между първите 10 обекта в Шотландия, които представят миналото на Шотландия пред света. На първия кръг на гласуването, от общо 90 обекта, прозорецът влезе в първите 10 и продължи нататък. Засега е под номер 3 на финала. Моля ви да кликнете на линка, не се изискват никакви регистрации или потвърждения.  Това ще помогне много за финансирането на ремонта на този изключително ценен прозорец, което струва милиони и не е по силите на църковната общост в градчето.

Бутонът за гласуване се намира вдясно от снимката на прозореца и на него пише - Vote for this image (гласувайте за тази снимка)

http://www.treasuredplaces.org.uk/gallery/detail.php?id=85

Благодаря ви за гласовете.  Hug BlushГласуването приключва утре, понеделник, в 14 часа (на обяд по Гринуичко време). Казаха ни под секрет, че може дори да се гласува повече от веднъж – познайте аз колко пъти гласувах хехехе.

Целувки и гушки на всички Hug Hug, утре имам почивен ден, ще се вястна повечко. Попрочетох оттук-оттам, ама нищо не заповних, утре повече.

# 475
  • Мнения: 2 897
Мила, гласувах  Peace!

# 476
  • Мнения: 13 801
Ето меее! Привет  love001

Честит имен ден на нашата Анна  bouquet и на всички Анета  bouquet

Честито на свалилите!

Добре дошли на новичките! Успех!

Прочетох всичко smile3529 забравих всичко amiiii
Видях, че сте питали за мен newsm53, но пак не съм доволна, да знаете smile3506
ПитАли сте от страх от репресии, не от мъка по мен  newsm12
smile3503

Не е ли рано още за коледни украси? Ние по-късничко, да не ни омръзне до Коледа. А и украсяваме жива елхичка, няма да издържи дотогава.
За ядене, пиене и кантари не щА да говоря smile3505  Другата седмица.

Отивам да гласувам за витража.  Ама после на Мила бабите и дядовците да гласуват така и за нас!

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 16:55 от птица

# 477
  • Мнения: 13 801
Специално за Мила, която явно е котколюбителка Laughing

http://video.google.com/videoplay?docid=-6036658873440327262

http://www.youtube.com/watch?v=964uCtgsDoE

http://www.youtube.com/watch?v=XU2EtLHVoiI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=z3U0udLH974&NR=1

Е, браво Crossing Arms Аз дойдох и вие се скрихте Confused

Нещо се обърка с видеоклипчетата. Уж различни неща пуснах, а то все една и съща маца излиза newsm78 Оправих ги Grinning

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 16:08 от птица

# 478
  • Мнения: 4 116
И аз гласувах, наистина е хубав тоз прозорец  Grinning
Пиле, и аз съм котколюбител. Да ме имаш предвид. Котка по китайски най- обичам  eat

# 479
  • Мнения: 5 873
Мила-гласувах.



  Ванче , много съм ЗА , за кростренажора. Определено е по-добре от хлебопекарна  Peace

Айче,и аз мисля така. LaughingСамо да взема заплата... smile3508

Общи условия

Активация на акаунт