какъв спрей против мухъл?

  • 21 419
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 356
Много Саво.

# 16
  • Мнения: 1 558
Савото и белината са ненадминати, но ако не може да се махнете с бебето пробвай с оцет.

# 17
  • Мнения: 224
Има един български препарат срещу мухъл, който не мирише. Спира мухъла но ако има оцветяване не го изчиства, докато след Савото и белината побелява. Иначе нашенския препарат го ползвам защото имам котка и никак не е лош.

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Савото наистина изчиства, но смрадта не се маха с един ден проветрение. Може би аз съм куче, но белината я надушвам от км. По време на ремонта тази пролет с каката не бяхме в къщи. Дойдохме няколко дена след чистенето със Саво и още миришеше  Sick А днес остановихме, че на някои места на тавана има бели петна. Явно там е имало по-голямо количетсво от препарата. А тавана ни е бял и след почистването, е боядисвано. Така че, внимателно трябва да се действа.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 658
Има един български препарат срещу мухъл, който не мирише. Спира мухъла но ако има оцветяване не го изчиства, докато след Савото и белината побелява. Иначе нашенския препарат го ползвам защото имам котка и никак не е лош.
а как се казва този препарат? Добър е така ли? Защото като напръскаме и залепим пак рамките, не ми се иска да се налага пак да ги разлепяме.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
саво
Всички препарати, които съм ползвала досега миришат на белина

# 21
  • Мнения: 1 028
саво
Всички препарати, които съм ползвала досега миришат на белина
"Саво"-то и то мирише,и няма как да е,защото всички са на хлорна основа.

# 22
  • Мнения: 224
  Embarassed Чак сега видях запитването. Българския препарат се казва "Антимухъл"  Laughing Даже мисля че  струваше 4,50 в зелена опаковка с помпа.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 658
  Embarassed Чак сега видях запитването. Българския препарат се казва "Антимухъл"  Laughing Даже мисля че  струваше 4,50 в зелена опаковка с помпа.
[/quotе] Много ти благодаря  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 953
САВО - много съм доволна.

# 25
  • Мнения: 525
Пробвай да минеш мястото няколко пъти с Доместос (зеления), има вълшебно действие.
Успех

# 26
  • Мнения: X
Има един български препарат срещу мухъл, който не мирише. Спира мухъла но ако има оцветяване не го изчиства, докато след Савото и белината побелява. Иначе нашенския препарат го ползвам защото имам котка и никак не е лош.
а как се казва този препарат? Добър е така ли? Защото като напръскаме и залепим пак рамките, не ми се иска да се налага пак да ги разлепяме.
Аз ползвам "Антимухъл1" на А1-Казанлъшка е фирмата-не мирише гадно,не избелва боя и тъкани/ако случайно пръсне/ и е 1.65лв с пръскалка..имат и вариант2-за обработка на стените при ремонт-пръска се преди боядисване или се слага в боята.....него още не съм го пробвала,ама напролет...............Преди пръсках с Аче или Доместос,но два пъти се понатрових и спрях с тия упражнения/иначе,че чистят -чистят/..а това до  няколко часа не се усещаше като миризма/че и аз съм с малко дете и няма на кой да го пратя-та чистя докато спи в другата стая/

# 27
  • София
  • Мнения: 790
При нас периодично си пръскаме със САВО. Стената в една от стоите е винаги влажна и дори да се сложи календар, след 2 седмици е избил мухъл под него. Вярно много мирише, но при нас само САВО помага. А от този Антимухъл аз хич не съм доволна.

# 28
  • Мнения: X
"Антимухъл" има поне пет вида на пазара-на различни производители-затова уточних от кой точно производител съм доволна/че съм ползвала и други,повечето по-скъпи,но не и ефективни/

# 29
  • Мнения: 1 028
Тези плесени и гъби само такива силни отрови ги морят,ама временно/2-3 седмици/,радвам се,че веднъж завинаги се отървах от тях след като минахме стените е термокерамично покритие,като си спомня само каква галимация беше преди това-та пръскай,та чакай,после пък търкай,зомбираш се от смрадта на тези препарати и цялото упражнение за луди пак се повтаря след 2 седмици Crazy

Общи условия

Активация на акаунт