Подарък за новородено бебче?

  • 4 001
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Красив бебешки дневник.
....
Ето идеално  Laughing дневника и монета и съм готова  Grinning

Ще надхвърлиш бюджета май!  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
По-добре ги питай предварително. Ще бъде адски тъпо, ако се сдобият с 3 неща от даден вид, а има нещо друго, което да им е нужно. Това е един от малкото ситуации, в които практичността е по-важна от изненадата.

Специално за идеята за красив бебешки дневник: ПОдариха ми. Два. Не съм имала време да попълвам нито един. Сега събират прах на тавана. За сметка на това имаше доста неща, от които наистина имах нужда и които биха ми били от полза и влезли в употреба.

# 17
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Трудна е задачата ти, но има много уникални идеи по - горе. Лично аз ще се възползвам от тях.

# 18
  • Мнения: 27
Купи прожекционен апарат във вид на звездичка има три мелодии и прожектира на тавана изображението, което е мечета и се въртят за приспиване.Може да се наглася за време 5мин. и 10мин. след което се изключва има го в Premaman  струва 55лв. и е на Tomy.Това поне не е от типа на "традиционните подаръци" килимчета,дрешки,дрънкалки и т.н.

# 19
  • Мнения: 1 666
Най-добре попитай майката! Така няма да им се трупат излишни неща и ще харесват и ползват подаръка ти!

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И голямата, и сега попълвам дневници. Голямата умира да си разглежда нейния, а и на мен ми е интересно, тъй като много неща се забравят. Вътре има отпечатъци от крачето, кичур първото подстригване, кичур от кръщенето, снимки, отбелязани специални случки...Но нашия не е от луксозните, а мисля, че съм виждала и по--по. Нашият е такъв:

# 21
  • Мнения: 903
Според мен нещо златно ще има голяма полза и за спомен и скъпо и хубаво...

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Според мен нещо златно ще има голяма полза и за спомен и скъпо и хубаво...

Абе пак много зависи. Аз например хич не си падам по златото, камо ли за децата. Каквото златно са им подарили, е дълбоко прибрано. Ако майката се кефи на такива неща, може би става.

# 23
  • Мнения: 1 479
Най-добре попитай майката! Така няма да им се трупат излишни неща и ще харесват и ползват подаръка ти!
Аз така практикувам и всички са доволни.

# 24
  • Мнения: 318
Аз бих подарила шезлонг,от тези с трите степени.И за бебето и за майката е голямо yдобство.

# 25
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз бих подарила шезлонг,от тези с трите степени.И за бебето и за майката е голямо yдобство.

Ще ми покажеш ли как изглежда?
не съм много наясно с бебешките "мебели"  Blush

Общи условия

Активация на акаунт