Претопляне на АМ? Възможно ли е?

  • 1 734
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 719
Здравейте! Искам да попитам възможно ли е да се претопля вече разтворено АМ,в случай че е поизстинало,това разбира се в рамките на 1 час? 

# 1
  • Мнения: 27 524
За малко бебе не е желателно, особено ако е пило вече детето от него. За по-голямо е допустимо, случвало ми се е. Не е нужно да го претопляш, дай си го със стайна Т°  Peace

# 2
  • Мнения: 556
И аз съм давала. Не го претоплям.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
АМ не се претопля.

# 4
  • Мнения: 12 663
А защо трябва да го претопляш?

# 5
  • Мнения: 1 466
Не съм претопляла никога.  Peace

# 6
  • Мнения: 5 719
Защото ако не го изпие веднага и след половин час примерно му го дам отново не иска да го пие,защото вече не е топло !

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Прави по-малки порции, така ще са винаги топли като поиска да пие. Примерно.

# 8
  • Мнения: 27 524
Бебето е малко, за да не иска да си изпива млякото. Вероятно храниш, когато не е гладно или порциите са прекалено големи  Peace

# 9
  • Мнения: 47
Защото ако не го изпие веднага и след половин час примерно му го дам отново не иска да го пие,защото вече не е топло !
и моето бебе е с такива притенции,аз го претплям винаги  Peace и няма проблем с коремчето,но пие всеки ден отделно пробиотик

# 10
  • у дома
  • Мнения: 258
И ние пием топло, студеното не го тачим. Затова ако вземе та охладнее (понякога вечер му го правя преди банята и то изстива съвсем докато го изкъпем и т.н.) - му слагам бутилката в чаша с много гореща вода от чешмата - не че става супер топло, но поне има някакъв ефект. Никога не съм му претопляла в микровълнова, притеснявам се да пъхам там пластмаси.

Общи условия

Активация на акаунт