Natal a porta, Muitas festas é prendas para todos em Португалия- 5

  • 14 191
  • 264
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 101
Доре аз нямам друга възможност...имам само обхват за сапо..
А и ни6то не губя...пла6там 25? на4ална но после ми ги връ6тат на 1 фактура ако е направена поръ4ката през интернет...а и месе4ните суми са по добри през 1 година на договора Naughty..а и идва за 3 дена..6те инсталирам първо новия и после 6те махна стария...и няма да остана без нет така....а и тел. е 10? не 15..
кабрито ли пе4е или борего?Борегото понамирисва ...то и аз не го та4а много но Жоро много го оби4а..та от време на време и аз правя...
Вие да нямахте някакъв повод Thinking

# 16
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
То4но агнешко си беше...борего  Sick Без повод...прияло му се  newsm78 12? за 2кг  ooooh! евтино било.Ако бех аз никога немаше да го купя...........

# 17
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Рожденният ден мина супер - ходихме на вечеря с приятели и после на клуб в сьбота а в неделя посрещахме гости в кьщи. Доста изморително, но отдавна не бяхме купонясвали и ни дойде много освежаващо. Изидро сьбра един куп подарьци, но най-много бутилки с вино Laughing Нали всички го познават като португалец запален по винарската индустрия Heart Eyes
Днес София я гони някаква истерия, не знам дали не е хваща бебешкият пубертет но ни изкарва от нерви от сутринта. Даже в момента с Изидро се наказват в нейната стая. А аз сьм си сипала едно порто и се опитвам да не ги слушам, но определено ми е грьмнала главата. Броя дните до БГ и така. Там баба й и дядо й да я мислят Mr. Green

# 18
  • Мнения: 693
Новаа, страхотно звучи изкарването на РД добре сте разпуснали  Peace Дано на София бързо да и отмине този период
Светле поздравления и от мен само така и за напред  Hug
Я кажи за тази тарифа че и ние сме на сапо и сега плащаме 25 за 10Г интернационален и 10 за телефон но имам договор за още 9 месеца. Ти си без договор и ще се включи6 като нов абонат ли щото тази оферта за която по6е6 май е за нови абонати  newsm78
Моя договор бе6е за 6 месеца и незнам дали ще имам субсидия за Натал но както и да е въпроса бе6е че 6ефа бе6е казал че ще затвори декември но понеже имаме работа и отлага за януари а се бях настроила да почивам но има време януари ще почивам  Laughing А мъжът ми работи в строителството.
Виждам има уживление тук само така  Wink
Приятна вечер на всички

# 19
  • Мнения: 878


Аз да ви се опла4а,4е си загубих работата и сега ходя само 4етвъртък и петък,засега щ? гледам да наблягам на у4енето,но януари месец сериозно трябва да се заема пак с търсенето на работа.

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 22:19 от zoui

# 20
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Зои как така си си загубила работата  #Crazy Не се от4айвай,може пък и да е за добро  Peace
Аз пък се разболявам  ooooh! вси4ки кокали ме болят,едвам ходя,гадно ми е.снощи сънувах кошмари  #Crazy под одеялото ми е жега,махна го умирам от студ...Май напрежението си казва думата  newsm78 .Пия парацетамол и адалгур,дано не ме тръшне някой скапан вирус.

# 21
  • Мнения: 1 101
Зоя дано новата година ти донесе нова работа...а ти наблягай на у4енето сега...какво става няма6 ли изпити?Как минават?
Доре наистина стреса и напрежението са повод на отслабване на имунитета на организма и сме по податливи на вируси....но взимай мерки и да се оправя6 Hug

# 22
  • Мнения: 1 101
Здравейте отново...
гледахте ли в петък по РТП2 ве4ерта един филм за една българка....ние като го пуснахме и Теди ми вика.....мамо на Бг ли говорят  newsm78...просто не о4авахме по португалска ТВ да слу6аме на6ия си език и превода бе6е с субтитри...

# 23
  • Мнения: 878
Не мога да повярвам,4е за една седмица никой няма какво да каже.Надявам се,4е сте добре.В 4етвъртък мойто гардже имаше коледно парти от групата ще пусна малко снимки,те пове4ето са общи де,дядо Коледа всъщност беше баба Коледа Mr. Green и така бързаше да раздава подаръците,4е без малко да по4не да ги хвърля в публиката и кой каквото улуви CrazyВ петък ми мина първия изпит не особено успешно Rolling Eyes,ама като съм загубена патка и си изгубих лекциите ooooh!,нищо де нали има поправки.Вие как сте?Ето снимките 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203151
Приятно изкарване на коледа Peace

# 24
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Верно никой не влиза  newsm78
Зои,мишката много сладък  Peace Не ви ли е било студено в тая шатра  newsm78
Аз се скъсвам от работа  ooooh! правим по 5/6 000? оборот на смяна тия дни(за сравнение преди рядко стигаха 3500).Оба4е ще по4ивам на 24 и 25 по график  Party  Party.За сметка на това като по4на работа на 30.12 та до 2.01 все 2ра смяна  ooooh! до 21:00...........
4удя се кво да приготвям на Бъдни ве4ер.......дали да е по бг или пт  newsm78 Аз не ям бакаляу,октопод нещо не ми се нрави  Sick....  та в тоя ред на мисли май ще са си 7 постни нещица по нашенски  Wink
1.бобена салата
2.гъби с ориз
3.плодове
4.компот от ушаф
5.хляб.........ама не знам как да го направя,месила съм само с мая,яйца и мляко  newsm78
6.вино и ракия  Mr. Green
7.тиква  Sick  Sick.аз хи4 не я оби4ам,ама нищо друго не ми идва на ум
Светле помагай  Praynig
Споделете как ще е при вас.
Ако никой не се вкл ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 101
Ха добър ден и от мен...ами аз влизах ама никой друг не пи6е6е и .....6тяха да ми станат 3 поредни мои постинга Joy
Зоуи не се от4айвай...на поправката 6те го вземе6...

Доре дано поне оборота да се отразява на възнаграждението newsm78..
А за Бъдни ве4ер винаги го правя по БГ:
1. содена питка с пара(не става много хубава но 6те потърся идеи от форума)
2.смилянски фасул с ориз запе4ен
3.сърми и 4ервени 4у6ки с кислело зеле и ориз)
4. царска тур6ия
5.ле6та( 4е без супа в това време не минаваме)
6. Тиквеник
7.компот
8.пе4ени ябълки
9.су6ени плодове(фурми ,сини сливи,стафиди..орехи фъстъци и др.)

а отделно направих сладки,но те 6те са за Коледа...меденки и линцеровите ,а и ако не ме домързи може и прасковки да завъртя.

# 26
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Светле сбъркваш ме с тия твои кулинарни изпълнения  #Crazy
Никви сладки,никви щуротии  Naughty толкова неща продават по магазините .Единственото нещо дато ми се яде е баклава  Mr. Green Аз правех една  newsm78 листите ги нагъвах като рози4ки в тавата и после я поливах със някаква смес от яйца,к.мляко,сода.....и орехи естествено,после пак си я поливах със сироп.....ама хи4 не мога да се сетя какво беше  newsm78...........обожавах я  Peace Другата ми е много сладка  Sick

# 27
  • Мнения: 878
Минава ли седмица без да се опла4а.Дани ми се разболя то4но по коледа #Cussing outПисна ми от тия болести,направо ми иде да се гръмна.Сори за 4ерното настроение.Ето ви късмет4ета
http://www.ivanbelchev.com/destiny/
Повеселете се на Коледа и не забравяйте да се снимате,4е ви забравих физиономийте Mr. Green Hug

# 28
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Зои да се оправяте бързо  Peace
Моите племени4ки цяла седмица ги водят по болници и нищо не им казват  #Crazy а децата се скъсват да реват  newsm78 Водиха ги и на бая4ка,уро4асани били  Tired луда работа.
Сега си правя манджите и заминаваме у тях.Реших да пробвам нещо......купих от готовите теста и направих рула с ябълки,канела,орехи и захар.........сега се пе4е.Утре ще кажа кво е станало.
Снимки задължително  Peace
Весела Коледа   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 101
Весела Коледа и от нас Hug Hug Hug
не мога да ди6ам от ядене Sick
6те има и снимки Peace

Общи условия

Активация на акаунт