Дали е от памперсите???

  • 1 359
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 155
Да оказахте се прави, от памперсите е. Направила е някъв дермит и добре, че отидихме. Изписа ни Exipial кремче. Сега се чудя кви памперси да взема?

# 16
  • Мнения: 176
Ами, ние след подобен номер от Памперс, взехме Молфикс. Те са изцяло хартиени пелени и нямат никакви гелове вътре, не миришат, а попиват добре, само, че съм взела малко по-голям размер, че те нямат ластиче отзад.
Съветвам те от някоя аптека да си вземеш по няколко бройки от всички видове и да пробваш, аз така стигнах до Молфикс.

# 17
  • Мнения: 4 053
.............. Сега се чудя кви памперси да взема?

пробвай с Либеро

# 18
  • Мнения: 111
Всяка кожа е индивидуална.Може да е от памперсите,но може да е и нещо др.Недей да експериментираш с разни мазила,защото всеки крем е за различно нещо.Отидете при специалист.

# 19
  • Мнения: 961
Спрях да взимам Памперс от момента, в който не намерих без лосиона. Просто ме хвана страх, а и си мисля, че колкото по изчистени са пелените, без излишни добавки, толкова по-добре. В момента минах на Либеро и съм много доволна.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 72
Имахме същият проблем смених Памперс с Хъджис и дупето ни се оправи.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 124
Сега се чудя кви памперси да взема?
Либеро Peace

# 22
  • Мнения: 4 362
при дъщеря ми се получи горе доло така,
окоза се алергия към Алоето в памперса,
смених марката и си реших проблема,
повъветвай се с дерматолог ако е много упорит лишея

Абсолютно същото и при нас  Peace

# 23
  • Мнения: 270
И при нас беше точно така.Смених памперсите от Памперс на Либеро и вече е добре. Peace

# 24
  • Мнения: 329
При нас беше минал обрива , а сега пак се появи и се чудя защо , а е сигурно от кърпичките на памперс сензитив.Спирам ги и тях , а иначе ние мажем Лоринден С и Мустела Стелактив , които ни ги изписа дерматолог.

# 25
  • Мнения: 68
хм и ние сме с алергия към алоето и ни става така. сменихме марката, но внимавай и с кърпичките, защото в повечето има алое

# 26
  • Мнения: 27 524
Пробвай с Либеро. По принцип пелените на Памперс са много добри, но в България явно вкарват някакви ментета. Тук например по-отвратителни от Хъджис няма  Close , а Либеро не продават, за съжаление  Sad

# 27
  • Мнения: 295
Откакто смениха формулата на Памперс и добавиха лосион, вече трети път сме с обрив между краченцата  Sad много съм склонна да смятам че е от това  Naughty 

Общи условия

Активация на акаунт