какво ми е необходимо за бебчо в началото

  • 1 093
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Забравих- две шишета  бях си приготвила, беберон, детски прах и омекотител.Дрешките    опрах и огладих предварително. Леко раждане ти  желая и едно здраво сладко бебче!!!  Hug

# 16
  • Мнения: 756
не се увличай да купуваш по много - аз някои неща почти не използвах, имама предвид по отношение на дрешки .В началото ти трябват боди -къс  и дълъг ръкав-7бр., за да не переш постоянно , апросто да си напълниш пералнята, 2 хавлии за баня , може и повече , защото доста често малкия човек ги ползаваше за изпишкване и по голяма нужда,шишета -в мин. количество от малките 125мл. , защото ако си решила да кърмиш не са ти нужни много , освен като контейнери за кърмата ти , стерилизатор-задължително ,пеленки на Памперс/пробвах и на huggies , не съм доволна така както от тези на Памперс/, мокри кърпички , памук, на Johnsons козметиката, ЛИГАВНИЦИ И КЪРПИ ЗА НОС /не от плат / , които са в кутиите и много , ама наистина много търпение нерви и най - вече любов. Не забравяй и нещата , които ще са необходими на тебв болницата - превръзки , хавлии  и т.н

Общи условия

Активация на акаунт