други недоспали?

  • 2 959
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 608
Не успявам за съжаление. Ставам нервна, кисела, външния вид не го коментирам. Sad
Моето дете на 2г спи, но аз работя когато той спи и проблема е подобен. Кафето не помага, даже ми вреди.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Моето дете е малко над 2 години, откакто се е родила съм спала най-много 5 вечери непробудно, когато сме я оставяли на дядо й. Обаче и тогава пак ставам най-късно в 8 сутринта, явно съм свикнала с режима й..Иначе сега се буди по 2-3 пъти на вечер, като сутрин става най-късно в 7,30, няма събота-неделя. Сега очакваме и бебето, т.е. още безсънни нощи. Кафета пия по 2 на ден, засега още има ефект от тях. Ще трябва да се търпи, няма как...

# 17
  • Мнения: 3 356
Това е едната причина ,поради която съм се отказала от второ.Поне не в близките 5 години,или поне една две да имам да се наспя. Whistling

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Това е едната причина ,поради която съм се отказала от второ.Поне не в близките 5 години,или поне една две да имам да се наспя. Whistling
Може пък да имам късмет и да е поспаланче  Praynig Joy

# 19
  • Мнения: 90
Добре, че моята дъщеря обича да си поспива повечко, но за сметка на това е много ранобудна. Ако и през вечерта не спи просто не знам.  HugДано винаги спи така спокойно и сладко.

# 20
  • Мнения: 984
От година и 10м. не съм спала нормално 6 часа без прекъсване за млекце, водичка, завиване, развиване, мрън-мрън, търкул от креватчето и т.н. дейности. Crazy

# 21
  • Мнения: 4 594
записвам се към групата на недоспалите
това си е голямо изпитание за организма , аз лично карам вече на резерви
моят син никога не ме е държал часове наред будна през нощта , но откакто се е родил ми прекъсва съня по3- 4-5-6 пъти на нощ, през час ., два или три и за да не реве, а да заспи веднага му давам вода или биберон , сок или чай
аз лично мисля ,че е по навик това будене , а иначе последните кътници не  е изкарал
освен че човек като си недоспи изглежда зле, ами се и изнервя и не е съвсем пълноценен  в грижите за детето- поне аз съм така

# 22
  • Мнения: 3 356
Всички сме  така Rolling Eyes.На моменти и аз се чудя как изобщо се влача.Добре,че има козметика,та се поприкрива туй,онуй.На ден пия не знам и аз колко кафета,през половината ден  съм неадекватна и понякога правя страшни глупости на работа. EmbarassedДобре,че  сме си наши хора,иначе не знам.
Тъй като през лятото махнахме бибата,цяла нощ съм водоноска.И изпълнявам желания всякакви  CrazyНай-обичам примерно  към 3ч.,след като съм ставала на 15 мин. да ми заяви,че иска не каквото и да е ,а мляко с какао  #Cussing out.

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз се присъединявам към отбора на недоспалите.
 Преди бяха бебета и ядяха нощем до почти 3 годишна възраст, сега са ученици и  ставам в 6 (закуска и водене на училище). Като са болни - спане на пресекулки и като се разболеят с разлика от 3-4 дни, отнасям си седмица безсъние и мерене на Т.

# 24
  • Мнения: 9 483
И аз и аз smile3507
Нашият след 10 дни ства на 2г.-и от толкова  не съм спала ooooh!.. още суче по 2-3 пъти на нощ Crazy
По-рано от 1ч. не си лягам...докато вечеряме, оправя и т.н..после малко TV, естествено успоредно с РС-то Mr. Green и то станало 1-1.30ч Tired
Сутрин спи най-късно до 8ч...и пак въртележката.
Имаше един период в който бях адски изнервена от това неспане, но сякаш свикнах..
А съвсем скоро ще започвам работа, как ще е незнам-освен да лягам с него Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 252
И аз да се присъединя.Аз май от как се е родила голямата ми дъщеря ,т.е. от 4,5г. ,не съм се наспивала.Сега и бебка не ме оставя да си поспя- по 2-3 пъти на вечер си похапва.Ама имам чувствуто,  че вече свикнах така,но понякога умората си казва своето. Tired

# 26
  • Мнения: 863
Ивко до годинка и 4 месеца се събуждаше на 2-3 часа,за да суче, казвам ви ,че се бях побъркала,изпокарах се с вси4ки роднини Crazy реших,че повече така не може и махнах нощните хранения с малко повече упоритост,не стана изведнъж,но ги бях понамалила до към едно на нощ,в един момент имах чувството ,че никога няма да се наспя Cry сега сестра ми е в същото положение и като й разказвам всичко това, казва,че й се доревава  ooooh! а аз вече почти съм го забравила Blush
И това ще мине,споко   bouquet

# 27
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
и а зсъм в този отбор,тъкмо каката по4на да спи и се роди бебето и пак няма покой,буди се безброй пъти....
давам 100 лв за 6 4аса сън Embarassed

# 28
  • Мнения: 24 467
Ох, мале, това ми е болната тема, първото, за което се сещам, стане ли въпрос за бебета. Издържам на всичко- на много работа, на бързи обороти, дори се наслаждавам на налични проблеми и на процеса на решаването им, обаче това е нещото, което ме влудява и с което не мога да се справя.
При нас няма кой да ни отмени, от както се е родило малкото теленце, вече година и половина, не е спало без нас и, съответно, не е имало ситуации, в които да не ни се е налагало да ставаме- първо за мляко, после за вода и биберон или просто да го погалиш по дебелата глава, когато се размрънка. От месеци спи в отделна стая с брат си, но като по команда и двамата с баща му се будим и хукваме, когато го чуем, че намучава в съседната стая. Освен това става винаги в 6.00 часа, измъква се от кревата и веднага отваря нашата врата, като моментално светва лампата и се ухилва свежарски. Този момент направо ми е любим. През деня, събота и неделя, когато сме си в къщи, спи по 1 час максимум. Батко му го нарича "вампирчето"- било среднощен субект, който кръвожадно будел всичко живо. Ние пък му казваме "семейният будител".
Оплаках се! Ама не ми олекна!

# 29
  • Мнения: 9 052
Judi, а голямото успява ли да си доспи, след като малкия го буди нощем ? Ние мислим zа второ, но няма да ги слагаме в една стя, че ми се струва голяма борба.
И на мен кафетата ми помагат само сутринта 1 , към обяд още едно, но третото вече ми горчи страхотно и напраяво ми е лошо от него. пробвам с чай , zелен , черен , билков , но си ми се спинка и това е. Все пак когато след период на неспане успея да се наспя добре ми става много хубаво  Wink

Общи условия

Активация на акаунт