мамин проблем моля помогнете!

  • 2 970
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Честито, лека и безпроблемна и от мен и накрая най-красивото и здраво бебе.  bouquet

# 16
  • Мнения: 41
ЧЕСТИТО И  ЛЕКА БРЕМЕННОСТ  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 248
ЧЕСТИТО!!!  bouquet

# 18
  • Мнения: 400
 HugДано всичко е наред  Grinning

# 19
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честито!

# 20
  • Мнения: 3 453
Честито!  bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито Hug

# 22
  • Мнения: 1 226
Честито и от мен!Лека и безпроблемна бременност, миличка.  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 723
Браво!
Лека и безаварийна   bouquet

# 24
# 25
  • Мнения: 1 612
Голямо честито и от мен!
[/color]

# 26
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ЗА ПОДКРЕПАКА И ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА!
НЕКА ВСИЧКИ ДА СТЕ МНОГО ЗДРАВИ, ТЕЗИ КОИТО ИМАМ БЕБЕНЦА ДА СА ИМ ПОСЛУШНИЧКИ, А ТЕЗИ КОИТО ЧАКАТ - УСПЕХ И ДА НЕ ГУБЯТ ТЪРПЕНИЕ.

При мен за две седмици нещата лека по-лека се променят,
от няколко дни ми се догади.
А мин. седмица бяхме с таткото пак на доктор, че имах силни болки след пишкане - оказа се нормално, матката докосвала пикучният мехур. мааалее голямо докосване, мислех че имам инфекция на тръбите ..
другото което е  .. че съм 71 килограма, демек от както съм бременна не съм качила, но с толкова стартирам бременността. Питах гинеколога трябва ли да правя някаква диета, и той каза само да внимавам да не изяждам 1 кг шоколад на един път и 3 килограма портокали. Каза че било вредно тия работи дето ги пишело в нета. Каза да си хапвам каквото ми се яде умерено, да си пия витамините и фолиевата киселина и че ще се видим след 1 месец пак.
Въъъъх, аз съм много склонна към напълняване ... гледам да се сдържам ама понякога като ми се преяде нещо специално не мога да спя докато не го ям ..
След 3 дни съм си в България, няма да се записвам на друг доктор там, вече си имам тук и съм спокойна ..
Какво мога да спортувам мили мами?

# 27
  • София
  • Мнения: 35 968
Честито Grinning
Лека и безпроблемна бременност   bouquet

Спорт - плуване

# 28
  • Мнения: 400
[b]pipi4ina[/b],не се спускай сега да спортуваш newsm47Изчакай за това като родиш:)А за похапването...уф,много е трудно да се ограничаваш,особено като ти престърже стомаха,ама гледай да наблягаш на плодовете и изобщо-по-разумно хранене:)
Хайде-успех и да се пазиш smile3525

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
ЕЧСТИТО И ОТ МЕН! НАЙ-ЛЕКАТА БРЕМЕННОСТ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт