Страхотна диета за Страхотни тела! - 7

  • 12 231
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 958
Василиса Умницаb_ivanova, поздравления! smile3501
Аз също мисля след празниците да направя или първата ,или третата...Ще видим.Но задължително пак ще имам режим. smile3521

margooo,бързо да оздравяваш! Peace

eho82, добре дошла при нас! Желая ти успех!  welcome

Менюто днес трябваше да ми е като вчерашното, но ще импровизирам, заради празника. Ще обядвам и ще вечерям риба. Мисля, че няма кой знае колко да прегреша...Ще видим. Blush

Весел празник!  bouquet


ПП- По едно време си помислих, че сте се отказали и само аз си пиша в темата. Радвам се ,че не е така и че има и нови попълнения! Hug

# 16
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 176
Добро утро!
До късно ли празнувахте???????????
Явно да, защото още няма никой в темичката.
За ранобудните кафенце


Аз приключих диетата!!!!!!!!!!
успешно!!!!

Не знам колко килограма съм, но ми е приятно, че пак се харесвам (бях качила доста, постоянно ме питаха дали съм бременна..........). Сега ми е приятно, знам, чие го постигнах не с глад, но с няколко режима и просто съм доволна, че победих себе си.
Но ще наминавам през темата.
А диетата ми хареса, може след празниците да я приложа ако не цялата, то поне в скъсен вариант!

Днес менюто ми е горе долу като белтъчен ден - закуска 8 тиква, имам и за 10 ч една порция, а за обяд риба на фурна и салата моркови!!!!!
Просто още съм си във вашите редици!!!!


УСПЕШЕН, СЛЪНЧЕВ И МИНУСОВ ДЕН!! Hug

# 17
  • Мнения: 227
Здравейте
b_ivanova честито,браво за упоритостта.
Аз съм болна Tired,на антибиотик съм.Диетата я продължавам са сега,пък ще видиме.
Приятен и режимен ден на всички.  bouquet

# 18
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 176
Марго, пожелавам ти бързо оздравяване, пък диетата си е тук и ще те чака, ако се наложи, да си я продължиш като оздравееш!

# 19
  • Мнения: 224
Здравейте, Страхотни!
От днес съм отново с вас... Hug
Започвам след хубавия празник Никулден, преди студенския купон  Grinning
Преди време бях във вашата страхотна компания и се чувствах прекрасно. Това е определено режимът, който ми пасва най-добре. Ще се радвам да борим килцата заедно.
Успех на всички и спорен петък!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
b_ivanova, браво!  Peace
Хубавото на тази диета е, че те научава да се храниш правилно. Ето,  ти си я приключила, но продължаваш да се придържаш към здравословно хранене.   bouquet

margooo , съжалявам че се е стигнало до антибиотик.Но май и аз натам вървя... Tired Възпалих си синузита миналата седмица, но сега се появи една кашлица, тормозеща....ще видим ...
Бързо оздравяване!

Saga , радвам се ,че отново се засичаме! Hug


Аз вчера как се издънииииххх... Embarassed Голям срам. Не ми стигаше рибата със салата ,ами и пюре си хапнах...И преядох. Явно стомахът ми е свикнал на по-малко храна и днес се чувствам като буренце.
Но продължавам.
Днес съм на телешко.ще видя къде ще го намеря тук в района. newsm78

Успешен ден!  bouquet

# 21
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 176
Здравей, Saga,
добре дошла! Много минуси ти желая да реализираш в нашата компания!
А петъка мисля, че винаги е спорен, а особено предпразнично и "следпразнично"!

# 22
  • Мнения: 224
Проверкааа....  Grinning
Благодаря ви, мили момичета, за топлото посрещане   bouquet
Тук съм - няма мърдане. Ден Първи - до тук 2 кофички 0,1% кисело мляко и две ябълки, чай и вода на корем.
Добре съм - дано довечера не се издъня, че тогава ми е много трудно.
Вие как се справяте?
StaM,  Hug   Като гледам, ти остана най-вярната последователка на този режим, браво на теб!
Момичета, я кажете, в къщи подкрепят ли ви като кажете примерно, че няма да вечеряте  Wink
Аз като се направя на "сърдита" ме гледат накриво  newsm78

# 23
  • Мнения: 224
Здравей, Saga,
добре дошла! Много минуси ти желая да реализираш в нашата компания!
А петъка мисля, че винаги е спорен, а особено предпразнично и "следпразнично"!

 Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
....
Момичета, я кажете, в къщи подкрепят ли ви като кажете примерно, че няма да вечеряте  Wink
Аз като се направя на "сърдита" ме гледат накриво  newsm78

Подкрепят ме с две ръце. Направо ми се възхищават на волята, която проявявам от 5 месеца. Като се има предвид каква лакомия съм иначе. Crazy
Само майка ми /разбира се - майка!/ се тревожи, но аз й показах диетата и я успокоих, че всъщност не стоя гладна и поемам достатъчно витамини, не се лишавам от нищо. Grinning
Ами това са плодове, зеленчуци, млечни продукти, има и въглехидрати. Всичко необходимо.

Аз и за това съм "най-вярната последователка" Grinning на тази диета. Просто с друга не мога да се справя. Не мога да се лишавам от нищо....

Пожелавам ви спокойни  и Страхотни почивни дни!
  bouquet Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 1 950
Поздравявам всички отслабнали и продължаващи да отслабват!
От около седмица разглеждам форума и си избирам точно в коя да се включа. Колебах се много между страхотната диета и дюкан , но тази ми се вижда по-добра за мен защото обичам плодове повече отколкото зеленчуци и си мисля от понеделник да се включа и аз/ като приключа един лунен ден/. Тази седмица се въртях в някакъв измислен мой режим , но от понеделник съм с вас

# 26
  • Мнения: 227
lideto_70 ,Saga добре дошли,желая ви успех.  bouquet
StaM взимай мерки навреме с настинката ,че... TiredАз също имам синузит и направо е ужас зимата,само малко да ме под духне вятъра и съм готова.Май настивам като си тръгвам от фитнеса запотена,уж си слагам шапка ама ето ,че пак съм болна. Crossing Arms
Не я спазвам строго диетата,сега заради антибиотиците,но гледам да се храня основно с плодове,месо,яйца пък и нямам кой знае какъв апетит,да не повярва човек. Laughing
Приятен и режимен ден на всички. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 390
Здравейте на всички Страхотни  Hug  bouquet
ще приемете ли още една понатежала с около 20-тина килца отгоре мама. Знам, че ще ми е много трудно, но ще се пробвам.
Може ли да помоля да ми дадете линк с някоя таблица за основните групи храни, защото така като се замисля се сещам за по 2-3 вида в група  Embarassed и се притеснявам да не умра от глад и еднообразна храна  Mr. Green Струва ми се, че тази диета ще ми пасне, понеже не мога да търпя на глад съвсем - прилошава ми и повръщам от глад.
Лека вечер на всички

# 28
  • Мнения: 227
Здравей GerDa,добре дошла не се отчайвай ,всъщност не е чак толкова трудно,аз също имам да махам 20 кг. Embarassed като през последната година съм оставила зад гърба си повече от 20.Така ,че хич не се чуди дали ще успееш или не ,просто си кажи ,че ще успееш и край Grinning.Аз също трудно издържам на глад,но има периоди в ,които се амбицирам много и никoй не може да ме накара да хапна нещо извън режима Crossing Arms,за съжаление в момента не съм в този период. #Cussing out

Ето таблица  http://razd-hranene.hit.bg/Tablica.htm
и още един линк ,който може да ти е от полза    http://razd-hranene.hit.bg/

Радвам се ,че групата на страхотни момичета се увеличава.Ще си помагаме взаимно. Hug
Страхотен ден желая на всички Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 1 950
ДОБРО УТРО , МОМИЧЕТА ! ЛЕК И УСПЕШЕН ДЕН С МНОГО МИНУСЧЕТА НА ВСИЧКИ!
ЕТО ПО ЕДНО ЧАЙЧЕ ОТ МЕН!

Общи условия

Активация на акаунт