Първи АГ преглед след положителен тест-кога?

  • 16 075
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 491
Честито!!!
С вагинален ехограф,мисля,че може да се установи още в началото за съществуването на бременността

# 16
  • Мнения: 3 929
Аз бях май в 6г.с., когато отидох. Бях си направила тест, излезе положителен, но имах и кафеникаво течение, затова отидох на преглед. Гледаха ме на ехограф и ми казаха, че съм в 6г.с. и имам т.нар. кухо яйце. После докторът сам ми каза, кога трябва да ходя.

# 17
  • Мнения: 11 004
Първият ми АГ преглед беше 2 часа след като видях положителния тест, в 6 г.с. След това лежах 10 дена в болницата заради кафяво зацапване и следващият преглед, вече от Ж.К., беше в 10 г.с.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Aз отидох в 8 г.с. за потвърждаване

# 19
  • Мнения: 728
честита радост първо
аз бях в 5-та г.с когато за пръв път отидох на ехограф, 3-4 дни след като теста ми излезе положителен, за да се убедя със сигурност, иначе може и по късно да идеш.
Всичко си се видя, под всичко имам предвид ембрйончето на бебето, беше 11 милиметра, и после ..  newsm44 смях, радост и тн 

# 20
  • Мнения: 337
Честито! Аз бях в 5 г.с. когато отидох, но то и ти би трябвало да си в 5 г.с., така че можеш да отидеш на преглед и започвай да пиеш фолиева киселина ако не си започнала вече. Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам

# 21
  • Мнения: 14 133
Честито!!!! С вагинален ехограф го видяха на 7дена закъснение. На 14дена закъснение видяха сърдечна дейност.

# 22
  • Мнения: 33
Благодаря на всички за толкова изчерпателните отговори наистина мислия че е време защото още не съм почнала да пия фолиева кисилина, а толкова много ме е страх да не направя някоя пакост дано де не закъснея.

# 23
  • Мнения: 636
Честито и от мен! Hug
Мисля, че ти е време да отидеш, за да се потвърди бременността. Най-добре се вижда с вагинален ехограф. След това е важно да се види сърдечната дейност.
На ЖК записват след третия месец.

# 24
  • Мнения: 2 960
Благодаря на всички за толкова изчерпателните отговори наистина мислия че е време защото още не съм почнала да пия фолиева кисилина, а толкова много ме е страх да не направя някоя пакост дано де не закъснея.
само да вмъкна  съвет-започвай веднага с фолийката ,защото тя е най-необходима за плода  първите 20-30 дни ,когато се оформя гръбначния стълб на бебо baby_neutral така ,че смело напред Peace

# 25
  • Мнения: 4 621
Честито  bouquet
Аз отидох веднага след теста Peace

# 26
  • Мнения: 5 362
В 8-ма г.с. бях аз,когато отидох на първия преглед с ехограф.

# 27
  • Мнения: 36
Otidh o6te v denq kogato razbrah 4e sum bremenna. Moje naistina da si vzeme6 napravlenie, az taka napravih, a posle hodih na 4asno, spored men 6tom v tretiq mesec mi kazaha pola, trqbva da otide6 po-rano

# 28
  • Мнения: 463
Честито!!! Леко бременеене!
При мен в 7 г.с. Но може когато решиш!!!

# 29
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
С първата бременност отидох в 4-5 г.с. и едвам се виждаше.
Вторият път се забавих повече и отидох в 8-9 г.с. Тогава вече нямаше никакъв проблем.
Така че най-добре може би към 6 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт