Хайде августинки споделете кой ще има догодина- авуст мъничко човече...

  • 11 237
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Аз ще надничам и при вас, защото ме определиха за 31 юли, но нещо ми подсказва, че ще раждам отново на първи август Joy Е, поне ще минавам с едно тържество Mr. Green
ха четито, бях попаднала на твой пост - запомнила съм те покрай обзавеждането - и там прочетох, че правите опит за бебче. Нали не бъркам?
То аз може пак да съм със секцио, което ще рече 2 август, но до тогава има време каквото Бог каже

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
В първата ви темичка ще допълвам само термините ви за да ви е по лесно да си направите 2 та и да не търсите кой кога е писал Crazy

Evjeni,кажи мила годинки bowuu

# 17
  • софия
  • Мнения: 495
Evjeni и твойто ли първо раждане е секцио?Аз също съм секцио и най-вероятно и това раждане ще е така.Това значи,че ще е може би края на Юли.Но има време,ще го видим Laughing
Ти как си откъм признаци?Аз засега,слава богу,нямам никакви,освен напрегнатите гърди.Нито ми става лошо,нито ми е отпаднало.Дано така и да продължи PraynigВъпреки,че със сина ми си спомням,че ми стана лошо към 3 месец.
Димяни,благодаря ти за старанието  bouquet

# 18
Хайде да се включа и аз Grinning
От седмица чакам някоя сътерминичка.
Преди 8 дни ми излезе положителния тест, но тогава още беше много рано и не се виждаше нищо. Утре съм на преглед и ще си видя точицата
Аз също съм бременна с второ дете. Бъдещата кака сега е на година и 9 месеца, а тогава би била на 2 години и 5 месеца. Направо 2 бебета под един покрив.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 721
Добре дошла e-eva и леко бременене! Hug
Ако желаете да ви вписвам казвайте си годинките  и термините Peace

# 20
  • Мнения: 423
Виждам, че отбора ви се е заформил SunglassesИ аз заедно с другите августинки 2007, ви  пожалавам леко и безпроблемно бременеене!!!Ох ама как ви завиждам само..... Embarassed

# 21
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Хайде и от мен леко бременеене, момичета Peace Стискам палци и ви пожелавам всичко да мине по мед и масло. И аз като другите августинки 2007 ще надничам при вас и ако мога с нещо да помагам - насреща съм, само питайте. Hug
Деси, терминът ти съвпада с рождената дата на моя син - 3 август. Пък и аз се казвам Деси. Grinning

# 22
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Айде честито и от мен...  Hug  bouquet Лека и безпроблемна бременност и на финиша едни сладурски Августинчета  Hug

 П.С. Абе колежки вие сте превзели темата на момичетата  Joy hahaha разбирам, че пак ви се иска ама чак толкоз скоро  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 16
Здравейте мами,
ето ме и мен, на 32 години с термин 1 август.След първи успешен опит инвитро и ние си имаме бебче или бебчета,защото още не знаем дали са се хванали и двата ембриона,които трансферираха.Много се радвам,че си имаме наша августовска темичка Hug
Хайде до после Peace

# 24
  • Мнения: 192
Здравейте на всички!  Hug
От 10-тина дни дебна за тази темичка.  Flutter Много благодаря на августовските мами, че така повдигнаха настроението и ни подтикнаха да се "покажем".  Hug
На 31 години съм и това ми е втора бременност. Надявам се да е успешна и догодина да гушна едно малко сладко бебче. Simple Smile Термина ми е или 27 юли или 3 август. Не мога да бъда съвсем сигурна, защото кърмих до преди месец и имах мнооооого нередовна менструация. Но мисля да си го нарека 1-ви август, пък да видим накрая.  Peace Иначе сега съм в 6 г.с. според прегледа на видеозон.
През Октомври 2006 родих нормално с епидурална упойка дъщеря си Алина (Али). 
Още съм в майчинство, но ходя по малко и на работа.
Ами като начало, това май е предостатъчно.
Радвам се, че се запознахме Dessyy, Evjeny i Rossy!  Heart Eyes
И с вас също, августинки 2007!   bouquet
п.с. Росси, стискам палци за близнаците! Мнооого съм щастлива, че сте успяли от първия път!!! Peace

# 25
  • Мнения: 1 554
показвате се една по една МНОГО СЕ РАДВАМ леко бременеене и от мен  bouquet

ей мацки превзех ме теми4ката на новите августинки Blush

# 26
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде, най-сетне се показахте. Много се радвам че ви има. Ние, от август 2007, ви превзехме темичката, за което съжаляваме. Но ни е много мило като си спомням какво ни беше преди година. Желая ви лека и безпроблемна бременност, като моята и на финала много сладки бебоци bouquet.

# 27
  • Мнения: 192
Благодаря ти, Димяни! Много си експедитивна - бързо ме добави в списъка!   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 5 721
  Леко бременеене! newsm51

# 29
  • Мнения: 1 341
Кгато бременеех с Катрин и я родих форума въобще не беше така популярен и разработен. Някъде към 2-3 месец на Кети се формираха отчетните теми. В отчетната тема на родените април 2004 пишем петнайсетина майки, а като погледна по-новите  отчетни теми колко много майки има и пишат... Много е рано още, то даже има в момента майки, които не знаят, че чакат бебе през август...
Роси, Sa, Деси,  пожелавам на вички лека и безпроблемна бременост и здрави, щастливи и обичани бебчета

Моята щерка вчера разбра, че ще става кака. Не ме оставила на мира. Само ходи и ми целува корема и се грижи за бебето да пие вода, да яде торта... много е сладка

Общи условия

Активация на акаунт