Хайде августинки споделете кой ще има догодина- авуст мъничко човече...

  • 11 242
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здравейте и от мен  Hug
И аз като моите съфорумки Август '07 реших че трябва дда ви поздравя за добре дошли и да ви пожелая лека и безпроблемна бременност и едни сладки бебочета - бонбончета като нашите... Party

# 31
  • Мнения: 1 554
Кгато бременеех с Катрин и я родих форума въобще не беше така популярен и разработен. Някъде към 2-3 месец на Кети се формираха отчетните теми. В отчетната тема на родените април 2004 пишем петнайсетина майки, а като погледна по-новите  отчетни теми колко много майки има и пишат... Много е рано още, то даже има в момента майки, които не знаят, че чакат бебе през август...
Роси, Sa, Деси,  пожелавам на вички лека и безпроблемна бременост и здрави, щастливи и обичани бебчета

Моята щерка вчера разбра, че ще става кака. Не ме оставила на мира. Само ходи и ми целува корема и се грижи за бебето да пие вода, да яде торта... много е сладка

даправа си 4е има майки които още незнаят НАПРИМЕР днес става 1 год от както си направих ме бебето Peace аз разбрах 4ака на коледа 4е съм бременна Peace

# 32
  • Мнения: 192
Здравейте, нямам толкова какво да пиша, но гледам, че темичката ни поизостава в списъка... Crazy Хайде, време е да се появят още августовски мамита.
Оххх, ако знаете, по цял ден ми е лошо и ми се повдига. Sad И с миналата бременност бях така до към 4-тия месец. Още колко неразположения ме чакат... Но накрая, дай Боже, всичко се възнаграждава!  Heart Eyes
Хайде, весела вечер на всички!  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 5 733
СА,и аз бях така и то цяла бременност!  Tired
В 5 месец имах вече и разкритие.....
Пожелавам да минат тези месеци леко и да се радвате на здрави бебчета! Hug Heart Eyes
Айде.... показвайте се още мами Simple Smile

# 34
  • Мнения: 998
Хаиде ЧЕСТИТО и от мен и леко бременеене на бъдещите августстки мами! Чак ми се доплака от умиление, като ви прочетох  Blush

# 35
  • Мнения: 3 388
Върнахте ме назад във времето точно с годинка  Crazy какво вълнение само  Heart Eyes Леко бременеене на всички и се пазете  Hug

# 36
  • Мнения: 92
Ето ме и мен!ще пиша само засега че вчера ги видях 2те чертички  ,и съм много развълнувана..ако е дал Господ този път се пада да е август 2008.Смятам първо да идя другата седмица на доки да се убедя ,че има бременност и ще започна да пиша тук редовно! Hug и дано да се вмъкна в вашета компания Laughing

# 37
# 38
  • Мнения: 1 341
Здрасти Цвети,
и от мен   bouquet
Записах си час за 20-ти декември... нямам никакво свободно време. Не знам и тогава как ще успея да отида.
Между другото така ми се гади. С Катрин нямах никакъм проблем. Гадеше ми се не повеч от две седмици и то доста по късно, а сега от самото начало... не щъъъъъъ да ми е лошо. Като лежах за задържане доктора все ми разправяше "радвай се,че ти е лошо, това е признак, че бебето се развива". Та сега си припомням тези негови думи

# 39
  • Мнения: 1 341
Хаиде ЧЕСТИТО и от мен и леко бременеене на бъдещите августстки мами! Чак ми се доплака от умиление, като ви прочетох  Blush
Ха, ха и моите деца ще са с такава разлика... живот и здраве

# 40
  • Мнения: 0
Zdraveite na vsichki i az jivot i zdrave shte si imam avgustovsko bebe,na 7.08.2008 mi e termina pone po dosegashni smetki  :lol:Mnogo shte se radvam da si spodeliame i da se uchim vzaimno   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 5 733
Evjeni, Lady_sss кажете годинки да ви впиша! Mr. Green

# 42
  • Мнения: 92
Аз съм на 26 ! Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 5 733
С термин newsm78

# 44
  • Мнения: 92
Днес го изчислявах..единия калкулатор показва 12.08,другия 13.08

Общи условия

Активация на акаунт