ох моля ви помогнете ми нз какво сатава там долу!

  • 5 473
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 679
Имай предвид, че ако са гъбички /или каквото и да е/, по всяка вероятност го е хванал и партньорът ти. При гъбичките той няма симптоми. Мъжете ги пренасят, но не се разболяват. Него няма да го боли, само теб! Така че ако лекуваш само себе си, после пак ще хванеш. 100%!

Отивай на лекар! Лекувайте се и двамата и спазвайте стриктно указанията на лекаря. Докато не каже, че сте се излекували - никакъв секс! Успех ти желая! Hug

# 16
  • Мнения: 504
Здравей, и аз съм го имала това и е генитален (така май се пишеше) херпес. Аз сама се лекувах купих си Зовиракс и се мазах, от 6 месеца нищо ми няма. Но все пак по добре е да отидеш на лекар  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 426
Преди да се мажеш с каквото и да е иди на лекар. И този път не отлагай и не се двууми. Незнам как издържаш да те боли, без да отидеш веднага и да приложиш правилно лечение.

# 18
  • Мнения: 2 755
Нищо не пречи да е и херпес и гъби

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
да като пресечено мляко е бялото течение...

Изглежда са гъбички. Беж на лекар и каквото лечение ти предпише, да го проведе и партньорът ти!

# 20
  • Мнения: 1 288
симптомите ми приличат точно на гъбички. няма какво да видиш, течението е доста показателно. отиди задължително на лекар. 

# 21
  • Мнения: X
Ако се съди по правописа-не повече от 2-ри клас Shocked

Леле мале, ужасТ просто! Пиле, отивай на лекар! И чети повече книги  Peace

# 22
Мацки днес бях на гинеколог и ми каза,че всичко ми е ОК ,но съм почнала да развивам гъбична инфекция и съм отишла тъкмо на време! Praynig Предписа ми хапчета и кремче  Mr. Green много ме беше срам ма много все пак за 1 път отивам на гинеколог  Blush И все пак благодаря момичета  Peace Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 5 531
 Peace, няма нищо срамно. Добре си постъпила.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Мацки днес бях на гинеколог и ми каза,че всичко ми е ОК ,но съм почнала да развивам гъбична инфекция и съм отишла тъкмо на време! Praynig Предписа ми хапчета и кремче  Mr. Green много ме беше срам ма много все пак за 1 път отивам на гинеколог  Blush И все пак благодаря момичета  Peace Heart Eyes

Познахме значи.
Лекувай се, но трябва и партньорът ти да се лекува също!

# 25
Мацки днес бях на гинеколог и ми каза,че всичко ми е ОК ,но съм почнала да развивам гъбична инфекция и съм отишла тъкмо на време! Praynig Предписа ми хапчета и кремче  Mr. Green много ме беше срам ма много все пак за 1 път отивам на гинеколог  Blush И все пак благодаря момичета  Peace Heart Eyes

Познахме значи.
Лекувай се, но трябва и партньорът ти да се лекува също!

Питах лекарката и тя каза че няма смисъл и той да се лекува щом няма оплаквания,обаче идва другия проблем..С този мой късмет..Предписа ми едно кремче и гино-дактарин вчера сложих 1та капсула и днеска взе че ми дойде!Сега какво да правя??Да ги спра ли ,да ги продължа ли??Някой ако знае нека каже  ooooh!

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
сложих 1та капсула и днеска взе че ми дойде!Сега какво да правя??Да ги спра ли ,да ги продължа ли??Някой ако знае нека каже  ooooh!

Беше най-добре да погледнеш кога ще ти дойде и да започнеш пълното лечение след като ти спре, но щом вече си сложила една свещичка и ти е дошло - сега трябва да изчакаш със следващите. Най-добре е напълно да ти свърши и тогава да продължиш! Свещичките се слагат вечер преди сън за най-добри резултати.  Wink
Успех!

П.П. Само да споделя, че аз получих нещо такова, но без течението и се светнах, че е от коприненото покритие на превръзките. От тогава си ползвам такива с тестилно покритие и нямам проблеми. Написах това за информация!  Peace

# 27
Цитат
сложих 1та капсула и днеска взе че ми дойде!Сега какво да правя??Да ги спра ли ,да ги продължа ли??Някой ако знае нека каже  ooooh!

Беше най-добре да погледнеш кога ще ти дойде и да започнеш пълното лечение след като ти спре, но щом вече си сложила една свещичка и ти е дошло - сега трябва да изчакаш със следващите. Най-добре е напълно да ти свърши и тогава да продължиш! Свещичките се слагат вечер преди сън за най-добри резултати.  Wink
Успех!

П.П. Само да споделя, че аз получих нещо такова, но без течението и се светнах, че е от коприненото покритие на превръзките. От тогава си ползвам такива с тестилно покритие и нямам проблеми. Написах това за информация!  Peace


Ей,ЗЛАТНА СИ ЗЛАТНА!  bouquet Heart Eyes Hug Peace Praynig Много ти благодаря!!!Ами по мойте изчисления трябваше да ми дойде около 19-ти датите и то взе че точно днес!Сега ще изчакам да ми свърши и продължавам лечението!Благодаря ти пак и за превъзките ще го имам на предвид! Blush Flutter

# 28
  • Мнения: 1 938
    Не са с текстилно, а с памучно покритие!  Peace
    Контактният дерматит и гъбичната инфекция едва ли имат връзка по между си... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 215
Ами аз да ти кажа, имам сърбежи от 2рия месец на бременността и определено са гъбички. И изследванията показват това и доктора каза така. Само дето аз съм бременна и не мога да ги излекувам докато не родя. Та незнам ти защо още се помайваш и не си отишла на лекар да ти даде за мазане и глобули или от каквото имаш нужда. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт