Секс кариеризъм - практикувате ли или има ли го около вас?

  • 3 990
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 397
 Що ли питаш, навсякъде го има това. Ти ако си шеф не би ли уредил любимата в офиса- хем да й е по- леко, хем да ти е подръка.

# 16
  • Мнения: 600
о, при нас си е традиция. всички спали с някой от шефовете се издигат. интересно, че като се издигнат до мениджър вече са много благоприлични. а съм ги виждала примерно мъртво пияни и налитащи на шефа  Rolling Eyes

аз пък, тъпата, взех, че се омъжих за колега още в началото и пропуснах всички шансове за издигане ooooh!

# 17
  • Мнения: 141
нищо ново под слънцето-това е класика

# 18
  • Мнения: 581
  Секс кариеризма го има навсякъде. Познавам и доста мъже, които си дават дупетата на други мъже в името на кариерата. Човек за пари всичко прави.
  Аз съм глупава, вярна и любяща съпруга и не ми идва отвътре да практикувам такова нещо. Ако го правех, сега щях да правя кариера, а не да стоя без работа и нямаше да стоя пред компютъра и да отговарям на въпроса.

# 19
  • Мнения: 158
Работила съм на 4 места, преди да постъпя в досегашната ми фирма, където, въпреки, че не се гледа с добро око на връзките и игрите между колеги - доста колеги го практикуват. Аз не бих престъпила границата на безобидния флирт.

# 20
  • Мнения: 1 425
нищо ново под слънцето-това е класика
Peace

# 21
  • Мнения: 476
Имах един познат, който беше директор на едно предприятие в малък град. Казвал ми е: МинАл съм ги всичките жени тук, с изключение на най-хубавата -  да и е гадно. Рядко прост човек.

Забравих да допълня, че никоя не го е направила от кариеризъм, а за престиж. Друго си е да спиш с шефа се пак.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Не го практикувам и не съм виждала да го практикуват. Ама аз съм работила само на 2 места де Mr. Green

# 23
  • Мнения: 9 865
Аз не съм още. Не се е налагало, ма една колежка...
"аз с очите си видях, но не мога да разкажа..."

# 24
  • Мнения: 456
Тоя лаф тука не съм го видяла засега  Laughing Laughing Laughing

Ама то кво лошо има.... Laughing Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 2 498
Ами аз го практикувам и то най-редовно-мъжа ми е шефа, че и дете му родих.....

# 26
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ами аз го практикувам и то най-редовно-мъжа ми е шефа, че и дете му родих.....

 Peace Peace Peace

И все пак не виждам защо се интересувате от това кой с кой си ляга  Tired Всеки може да си живее живота както си иска Tired

# 27
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Има го в нашата фирма, но тя е голяма все пак, доста хора - всякакви хора, та и такива има. Аз лично не го практикувам, щото не ми допада - нито начина на правене на кариера, нито пък чак дотолкова да припадна по някой от мениджърите. Но чух друг израз за това и доста ме изкефи, затова ще го споделя с вас /не важи за мъже/ - вагинално издигната.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
  Секс кариеризма го има навсякъде. Познавам и доста мъже, които си дават дупетата на други мъже в името на кариерата. Човек за пари всичко прави.
  Аз съм глупава, вярна и любяща съпруга и не ми идва отвътре да практикувам такова нещо. Ако го правех, сега щях да правя кариера, а не да стоя без работа и нямаше да стоя пред компютъра и да отговарям на въпроса.

абсолютно едно към едно с моето мнение  Peace

# 29
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Dembi, нали не си мислиш, че някой някога ще си признае, дори да практикува т.нар. секскариеризъм? Абсурд!Спокойно можеше и да не задаваш такъв въпрос, защото е ясно, че никой не го практикува, нито пък би го практикувал.
Иначе по темата: в сегашната ми работа сме малко хора и са повечето мъже. Шефовете са двама, но положението е такова, че в тази малка фирмица просто няма накъде да се издигаш, йерархия няма. Така че няма място за секскариеризъм (секс сигурно би могло, но не и секскариеризъм  Mr. Green). Работила съм само на още едно място, но и там положението беше почти същото. Така че не съм се сблъсквала с този "феномен".

Общи условия

Активация на акаунт