Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 352
Cigarette като написа Капама така ми се преяде  Laughing  Laughing и ми стана едно мило, нали съм израсла в Белица и така ми се ходи там, ама скоро май няма да се наканим  Sad Пък знае ли човек нали сега почва сезона, многоо се надявам

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Записче и от мен в новата ни темичка с готино заглавие.
Честити месечинки на бебоците родени на 4-то число ! Да са много здравички и весели дечица.
Уси, много готин Коцето. Браво на мама за произведението на изкуството. Добре дошли на новите мами   Hug
Вики днес нещо се мръщеше на пюрето и много плака, ама й се спеше и сигурно беше това причината. Изяде много малко пюренце и си дояде с кърмица. Сега спи сладко-сладко.
Ставам. Охх не мога да смогна да ви прочета, много сте активни тези дни, така трябва да е.
Хайде до скоро  Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте,
Честито половин годишнина на всички.

Ами първо, като се чудя какво да сготвя разглеждам по тези във форума на бг-мамма и на сготви с мен. Ако пък искам да сготвя от определени продукти пускам в гугъл например: ориз грах пиле и гледам какво ще излезе. И си избирам.
Цигарет, прати рецептата на традиционната капама. Аз готвих миналата година някаква, по рецепта от нета. Ама нещо май не е както трябва. Е вкусна беше, ама ...

Коледното настроение при мен е с пълна сила. Не съм накичила гирлянди и топки по лампите, но и това скоро ще стане. Иначе лампичките и свещите са подредени. В момента си играя да рисувам по едни пласмасови топки. Таман ще се науча как да стане и те ще свършат.

Любимия няма да получи подарък. Просто преди месец си купи части и си сглоби поредния компютър. Това негово - хоби/професия излиза солено. Е  ще взема нещо символично за под елхата, но още не съм решила какво. За това пък съм почнала, едни списъци с играчки за Алекс и парфюми за мен. Laughing

Уси страхотно е пуловерчето. Аз довърших втората подобрена версия на пуловера, който степах, но не съм го снимала. Май е време да снимам и да кача малко снимки в албумчето. А и пуловера да снимам преди пак нещо да съм го унищожила. Joy

# 33
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Честита половин годинка на Антон, Младен и МихаилHug
И при нас заваля,но ние успяхме да се разходим преди това и сега спинкаме.
Вторият ни зъб още липсва,но нощем си спинкаме спокойно.Доколкото можем обаче,защото аз вече 3-ти ден не мога да се оттърва от кашлица.Йоан постоянно се стряска през нощта,а аз пък само тогава кашлям. SickПробвах вече всички бабини рецепти.
Снощи украсихме стаите и сложихме елхичка с баткото.Стана весело и шарено.
Еличко,поне ти е олекнало като си си поплакала.Аз,като ми стане кофти и се сещам колко по-лоши неща могат да се случат на човек и ми минава.
И Йоан вече казва баба/не умишлено разбира се/,а като е гладен казва ам-мама.
Нека Криси почива в мир! Винаги ще го носим в сърцата си! Heart Eyes
ПП:Забравих да се оплача,че вечерта когато щях да правя крилцата на Лъвичката,фурната ми се развали и ги ядохме полусварени.И все още нямам фурна. Cry

# 34
  • Мнения: 14
Това с Бельото е много добро пробвала съм,но тая година не съм във формаоще ми стои корема от раждането

# 35
  • Мнения: 2 336
mmm_ какво съвпадение аз накарах маят мъж да ми направи същия подарък какъвто мъж ти си е направил, но честно казано много се кефя. newsm68 А на мъжо за подарък още на съм мислила нали аз се вредих Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 1 635
mmm_ какво съвпадение аз накарах маят мъж да ми направи същия подарък какъвто мъж ти си е направил, но честно казано много се кефя. newsm68 А на мъжо за подарък още на съм мислила нали аз се вредих Mr. Green
Айде с здраве да си го ползваш и да направиш много красотии на фотошопа. И после да ни се хвалиш. Heart Eyes
Аз по принцип се дразня на себе си, защото аз поощрявам хобитата му. Но вече в къщи всичко е затрупано, а няма много време преди малкия разрушител да тръгне в проходилката и да преподреди къщата. От сумати време по малко пренареждам, за да се избегнат най- опасните неща, като препарати, лекарства, но е невъзможно човек да предвиди всичко.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 235
Ха, здравейте и от нас! Докато се запишем в новата ни прекрасна темичка ще я преполовите!  Laughing

Честита половин годинка на АНТОН на мама Кики29  и МЛАДЕН на мама Тед_! Да са много здрави и послушни дечица!

***********************************************
           Flowers Rose Flowers Rose Почивай в мир, малък Криси!
***********************************************

Краси-Мира, благодаря ти! Rolling Eyes Ама в къщи не винаги съм така мила  Twisted Evil! Ама щом ме търпи 9 години вече, значи не съм толкова зла! Mr. Green
BARBORANA, след събуждането сутрин после кога спи? А и докато се приготвяте с батково сигурно съвсем се разсънва малката.
Гоголина, дано спадне Т и не я вдига повече и се разминете с АБ. Praynig
Cigarette, аз още миналата седмица качих снимка на Ели, ама като гледам първенците с колко гласа са и се отказах.
Шоши, честито успешно защитаване на магистратурата!   bouquet
Ycu, браво smile3501! Много са готини!
Ани, дано наистита да нямаме такива полети, и поне ако се случи да няма поражения. Понеже през деня сме в хола и попивалника е на холната маса (която е ниска), та ако лети от там поне няма да е много.
Еличко, и аз сега се пробвам да я оставя да се нареве и съм се скрила зад един фотьоил (така ли се пише Embarassed), ама реве вече от 15мин. и няма да издържа още много така. А и се спи та две не вижда. И аз като ми докривее, нагешквам едно хубаво малката.
Ди, дано бързо оправите фурната! И бързо да минава тази кашлица, като бях болна и аз бях така кашлях само през нощта и докато се храним.

Аз много не ги обичам тези празници, до скоро с майка ми си кукувахме самички в къщи, и хич не ми беше хубаво, а тъжно! Сега покрай мъжът ми и Ели, настроението е малко по-добро, но като излезна по магазините и видя цените и сметна на колко хора трябва да се вземе поне малко подаръче, пак ми се сговнясва. Но дано се здрави, пък другото ще с нареди! Сори за сдухването ми, ама от време на време потъвам.

Ле-ле докато пиша, Елена заспала, ала сега не смея да я завия да н я събудя. Шшшшшшшш

# 38
  • Мнения: 213
Да се запиша и аз в новата тема.
Уси,страничката е станала много хубава HugИ пуловерчето и манекена са супер сладки Heart EyesИдеята на Cigarette за бутик е добра ако не си доволна от работата си.
Честити половин годинки на Антон,Младен и Михаил!
Cigarette,що не пробваш пилешки дробчета по селски стават бързо и в наща къща много се уважават.
Шоши,честито! newsm51
Еличко,успокой се не сте само вие така Hug
Относно подаръците днес ме "зарадваха"с новината че ще си получа майчинството чак след 15 декември #2gunfireНе са ми платили за септември и октомври.Мъжът ми е рожденик на 10,а Мити на 16 как ще посрещаме празниците незнам.Иначе за подарък мъж ми иска маратонки Адидас,но може да ги получи и след Нова година Mr. GreenОплаках ви се и аз.

За Крис Flowers Rose

# 39
  • Мнения: 2 567
Благодаря ви сърдечно за поздравите. Много мило ми стана! Магисттр по икономика, управление на човешките ресурси съм. Дано намеря и работа по специалността някой ден.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Криси почивай в мир мило детенце. Ще останеш в сърцата ни завинаги !

# 41
  • Мнения: 213
Голяма съм забравана ooooh!
Добре дошли на новите мами и бебчета.Дано се чувствате добре с нас Hug

# 42
  • Мнения: 589
Привет на всички, благодаря за сърдечното посрещане  Hug


Миличък малък Крис  Flowers Rose , често си мисля за теб, прекрасно малко човече  Flowers Rose

# 43
  • Варна
  • Мнения: 558
Гери, я по-ведро  Naughty! И мен ми се завива свят от цените, но ще го караме скромно. Аз най се кефя на това, че Вики се радва на подаръците. Пък аз дали ще получа не ми пука. Важното е да сме всички заедно и да е весело  Heart Eyes.

Гадже, и на мен лошо ми става като дойде декември. Мъжът ми е на 5ти, аз именничка на 9ти, коледни празници, януари - мъжът ми именник на 1ви, Вики рд на 3ти, аз на 5ти, големият ми брат на 10ти, баща ми на 24ти  ooooh!. Опс, щях да забравя и зетя именник на 6ти декември  Mr. Green. Може и да съм пропуснала нещо  Laughing.

# 44
  • Мнения: 329
То и аз така с парите , ще получа първото майчинство към средата на декември.
Моят работодател и тези от НОИ ми идва да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire , че направо ми писна от тях.
Гери 80 тя когато става сутрин към 7 после ляга към 10 , а сега заспа в 8,30 защото стана по рано.

Общи условия

Активация на акаунт