Препоръчайте ми марка пералня??

  • 12 519
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 75
най- тесни и най- компактни, но и най- трудни за вграждане са пералните с горно отваряне, а м/у другото се говори и че са най- здрави

# 91
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
най- тесни и най- компактни, но и най- трудни за вграждане са пералните с горно отваряне, а м/у другото се говори и че са най- здрави
Че то има ли такова чудо, пералня за вграждане с горно отваряне  Rolling Eyes
Аз имам с горно, много е неудобна за ползване и не ме кефи. Искам си нормална с люк.

# 92
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
най- тесни и най- компактни, но и най- трудни за вграждане са пералните с горно отваряне, а м/у другото се говори и че са най- здрави
Да,най тесни са в поглед отпред,но не и плитки.Дълбочината им е като на нормалните перални ConfusedА,за здравината,мисля,че всичко е до късмет Wink

Че то има ли такова чудо, пералня за вграждане с горно отваряне  Rolling Eyes
Аз имам с горно, много е неудобна за ползване и не ме кефи. Искам си нормална с люк.
[/quote]


Абе може да се направи ......т.е.да се вгради...на свеки е такава и я сложихме под плота като плота е рязан и се отваря нагоре /като пералнята/моя идея беше това,щото нямаше къде да я наврем като правихме у тях кухнята и мислих-мислих и това измислих...аз пералня в банята не ща Winkи тъй стана,но аз не бих си направила в нас така....просто бих су купила както казваш с люк.....и мен тез перални нещоооо Thinking

# 93
  • Мнения: 47
Някой да има впечатление от пералня Candy 1280 D 16 S , 1200 оборота, 8 кг. newsm78

# 94
  • Мнения: 1 449
Така е , и аз четох, че пералните с горно зареждане са по-здрави, защото имат 2 опорни занитени точки - на казана или барабана, незнам вече се обърках  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт