Заслужава ли си да се купува кожено яке?

  • 18 934
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
Определено си заслужава Peace Аз много исках да си купя и си купих, само дето не става за много студено Tired Амам какви са тея цени от 300-400лв #Crazy Моето го взех за 145 Peace

# 16
  • Мнения: 1 243
Кожените якета,сака и манта ще са винаги актуални според мен. Освен това придават особена елегантност и отиват на почти всичко. Ако трябва да избирам м/у кожено манто или палто от кашмир, бих избрала първото! Flutter

# 17
  • Мнения: 402
Много ви благодаря, така бързо се отзовавате Simple Smile. А за тези които сте разбрали че става въпрос за зимно яке, само искам да уточня че става дума за класическо кожено яке, от лицева кожа, т.е за есен и пролет. А иначе аз имам и кожух и дълго кожено манто, което наистина нося вече 8-9 години, и просто вече ми омръзна но пак си е актулано, щото го купих чисто ново отдна 2 употреба тогава, но модела е убиец. Та май, май, ще се навия. А като купя новото наистина ще го снимам и ще го покажа Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 581
 Според мен всяко желано нещо си заслужава да бъде купено, стига да можеш да си го позволиш. Представи си само с какъв кеф ще си го носиш, щом толкова го искаш.Аз не бих се замислила.

# 19
  • Мнения: 402
Кожените якета,сака и манта ще са винаги актуални според мен. Освен това придават особена елегантност и отиват на почти всичко. Ако трябва да избирам м/у кожено манто или палто от кашмир, бих избрала първото! Flutter
Ами на тази фирма са толкова. не знам коя е, има магазин в Халите в Пловдив и в централния магазин в Ст.Загора. Аз съм от Чирпан и пазарувам основно от тези 2 града. Та за тези които са от там могат да се сетят за какво иде дума. Наистина е много скъпо, аз затова се двоумя. Но наистина моделите са супер, и двата които съм харесала. А едното в червения си вариант е адски маниашко. Може бие няма да е лошо да се поразгледам още малко.
А само за инфо,миналото лято бях в Мадрид за 2 седмици и пообиколих някои магазини. Та там в магазин на H&M нова колекция имаше яке за 100 евро

# 20
  • Мнения: 402
Определено си заслужава Peace Аз много исках да си купя и си купих, само дето не става за много студено Tired Амам какви са тея цени от 300-400лв #Crazy Моето го взех за 145 Peace
Ами на тази фирма са толкова. не знам коя е, има магазин в Халите в Пловдив и в централния магазин в Ст.Загора. Аз съм от Чирпан и пазарувам основно от тези 2 града. Та за тези които са от там могат да се сетят за какво иде дума. Наистина е много скъпо, аз затова се двоумя. Но наистина моделите са супер, и двата които съм харесала. А едното в червения си вариант е адски маниашко. Може бие няма да е лошо да се поразгледам още малко.
А само за инфо,миналото лято бях в Мадрид за 2 седмици и пообиколих някои магазини. Та там в магазин на H&M нова колекция имаше яке за 100 евро

 

# 21
  • Мнения: 14 490

А само за инфо,миналото лято бях в Мадрид за 2 седмици и пообиколих някои магазини. Та там в магазин на H&M нова колекция имаше яке за 100 евро


а сигурна ли си, че са били естествена кожа? в авис рара например има страхотни кожени якета, мъжки, по нищо не можеш да предположиш, че не са от естествена кожа, само ако си голям специалист разбира се.
така, че тези на H&M може да са били от изкуствена (пак качествена разбира се) кожа.

# 22
  • Мнения: 146
Аз обожавам кожени якета Peace Мился, че ако имаш възможност е добре да си го купиш! Инвестицията си заслужава, щом толкова много си го искала.  Важното според мен е да не е много ексцентричен модел, за да можеш да го носиш по-дълго време и да не излезе бързо от мода моделът му! Имам няколко кожени якета и много им се радвам, много са удобни и практични, а като се поизтърка кожата само засаняш да ти го боядисат и е като ново!
 Hug Peace

# 23
  • Мнения: 8 999
Имам две, но все не случвам сезон, в който да ги нося - или ми е прекалено горещо с тях, или пък ми е студено. То вече почти няма междинни сезони - от босите крака и тениски директно скачам в ботуши и пухена шуба.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
За мен си заслужава. На мен коженото яке ми е слабост и никога не оставам без.

# 25
  • Мнения: 402

А само за инфо,миналото лято бях в Мадрид за 2 седмици и пообиколих някои магазини. Та там в магазин на H&M нова колекция имаше яке за 100 евро


а сигурна ли си, че са били естествена кожа? в авис рара например има страхотни кожени якета, мъжки, по нищо не можеш да предположиш, че не са от естествена кожа, само ако си голям специалист разбира се.
така, че тези на H&M може да са били от изкуствена (пак качествена разбира се) кожа.

Ами сигурна съм,защото имам самочувствието че разбирам от кожа. А и тази марка в Испания не е от скъпите. Просто конфекция Simple Smile. Е,моделите в бг са по яки, но ако ми падне онова не бих се отказала. Яд ме е тогава че не го взех Sad.

# 26
  • Мнения: 601
Наскоро във Варна имаше  изложение Кожомания.Имаше доста хубави неща.Купихме на мъжо телешки бокс- класически модел 330лв.,но тази кожа няма мърдане.И кожата си е кожа аз лично оправдавам такава покупка ,и според мен напълно си заслужава.И аз имам също класически модел, тип сако ,което е винаги модерно-може да се носи с рокля,пола,панталон,дънки,ботуш,обувка ....шалове и т.н. заслужава си.

# 27
  • Мнения: 3 830
Има и по-евтини.

Купих си бяло кожено манто, дълго до прасците. Струваше само 140 лв, а е прекрасно. Кожата не е тънка, закопчава се с цип и кройката е модерна... Heart Eyes

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Заслужава си, разбира се.
Аз имам и си го харесвам и нося.

Има и по-евтини.

Купих си бяло кожено манто, дълго до прасците. Струваше само 140 лв, а е прекрасно. Кожата не е тънка, закопчава се с цип и кройката е модерна... Heart Eyes


Казвай бързо от къде? Hug

# 29
  • Мнения: 14 490
Заслужава си, разбира се.
Аз имам и си го харесвам и нося.

Има и по-евтини.

Купих си бяло кожено манто, дълго до прасците. Струваше само 140 лв, а е прекрасно. Кожата не е тънка, закопчава се с цип и кройката е модерна... Heart Eyes


Казвай бързо от къде? Hug

да и имаше ли червени? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт