Заслужава ли си да се купува кожено яке?

  • 18 952
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 402
 Здравейте Simple Smile, отдавана следя темите в този форум и ето че дойде времето и аз да поискам мнението ви Simple Smile.
Винаги съм искала да имам хубаво кожено яке, дори съм си харесала и модел. Но знаете че парите за една такава дреха са много. До скро нямах финансовата възможност  да си позволя такава покупка но сега мога. Но точно в този момент започнах да се питам има ли смисъл да дам 350-400 лв за кожено яке, пък било то и страхотно като модел  и кожа. Може би някои от вас ще са любопитни какво съм си харесала. Ами нямах възможност да снимам моделите, но за сега поне въпросът е принципен-да или не. А пък после вече може да се помисли и за конкретния модел. Мога да кажа само че и джата модела които съм харесала са къси и жталени, с леко спортна кройка, абе много са яки. Но сякаш ми се досвидяха тези парички Simple Smile.
Ще ми бъде интересно вие какво мислите по въпроса Simple Smile. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 3 848
Купувай, никога не съм се замисляла дали да купя кожено яке, страхотни са и си заслужават парите.

# 2
  • Мнения: 14 499
ами доколкото знам в момента са супер модерни кожени сака, имам предвид с кройка на сако и особено по-късите Peace

# 3
  • Мнения: 865
Щом имаш възможност си купи.Не го мисли толкова!Якетата от лицева кожа са винаги на мода,менят се кройките и цветовете.Но има модели които са класика.

# 4
  • Мнения: 452
според мен модела на кожената дреха трябва по- скоро да е класически - а не свръхмодерен ,за да се носи по- дълго  време - аз имам такива якета ,и съм много доволна - не пестя пари за кожени друхи ,но не се нахвърлям на свръх модерните ,за да не ги нося само няколко месеца ,а поне три години

# 5
  • Мнения: 1 207
Купувай.Верно малко е безмислено и незнам защо им вдигнаха толкова цените newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 1 176
Винаги съм искала да имам хубаво кожено яке, дори съм си харесала и модел.
Това отговаря на въпроса ти.  Grinning
А за парите ... погледни така, всеки харчи за различни неща.
Дали за яке само или за други /различни/ няколко неща- мисля, че веднъж може да ограничиш себе си, с цената на това да имаш нещо, което искаш.
После да покажеш  bowuu

# 7
  • Мнения: 812
заслужава си Simple Smile

# 8
  • Мнения: 7 186
Естествено, че си заслужава. Можеш да го носиш с години, като се захаби- удряш една боя и става като ново.
Едно по- дълго, вталено манто е идеално за зимата, стои добре и с панталон, и с по- къса пола, и с ток. А като си сложиш и една разкошна, пухкава яка и едни кожени ръкавици, става убиец. Можеш да си вземеш няколко модела и цветове яки и да разнообразяваш- има страхотни, от естествени материали, които също можеш да си ползваш с години. И маншети могат да се сложат.
А за пролет- есен, едно класическо кожено сако винаги е от полза Peace
Аз предпочитам телешката кожа. Колкото и кожени якета да съм имала, са си избили парите отвсякъде Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 692
Купувай го Twisted Evil  Щом "винаги си искала",  давай, няма какво да го отлагаш. Така всяка зима ще си мечтаеш за въпросното кожено яке, а ще си ходиш с някакво друго.... Само при избора на модел гледай да е нещо, което ще ти харесва и след няколко години.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 815
Купувай го Twisted Evil  Щом "винаги си искала",  давай, няма какво да го отлагаш. Така всяка зима ще си мечтаеш за въпросното кожено яке, а ще си ходиш с някакво друго.... Само при избора на модел гледай да е нещо, което ще ти харесва и след няколко години.
Подкрепям! Щом "винаги си искала", мисля че няма какво да се колебаеш!  Peace

# 11
  • Мнения: 6 164
Аз си купих и го носих 2 години, стана демоде и ми седи в гардероба ей така сега. Ще търся да го дам да го преправят, ама какво ще го направят не знам. Последно си купих това лято от изкуствена кожа, поне няма да ме е яд другото лято да го изхвърля. Crazy

# 12
  • Мнения: 49
Кожените якета са си вечно актуални.Имам късо, дълго и едно, което си купих съвсем наскро до колената, вталено и с колан от черна лакирана кожа.Няма по елегантна връхна дреха от него.Сега се чудя дали да не си купя още едно късо. Да вярно пари са си, но си струва.Щом имаш възможност изобщо не се замисляй. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 74
1. Тежи доста повече от обикновенните якета и палта например.
2. Трудно се поддържа, а едно пухено яке се пере  и съхне лесно.
3. Цената е по-висока, а е хубаво  да си го  сменяш с ново примерно всяка зима.
4. Неприятно мирише.

# 14
  • Мнения: 658
Аз също много исках кожено яке и си купих лятото Embarassed от Варна - намалено на тази цена. Много му се радвам въпреки че рядко имам възможност да го нося. Купувай-не го мисли Wink

# 15
  • Мнения: 3 372
Определено си заслужава Peace Аз много исках да си купя и си купих, само дето не става за много студено Tired Амам какви са тея цени от 300-400лв #Crazy Моето го взех за 145 Peace

# 16
  • Мнения: 1 243
Кожените якета,сака и манта ще са винаги актуални според мен. Освен това придават особена елегантност и отиват на почти всичко. Ако трябва да избирам м/у кожено манто или палто от кашмир, бих избрала първото! Flutter

# 17
  • Мнения: 402
Много ви благодаря, така бързо се отзовавате Simple Smile. А за тези които сте разбрали че става въпрос за зимно яке, само искам да уточня че става дума за класическо кожено яке, от лицева кожа, т.е за есен и пролет. А иначе аз имам и кожух и дълго кожено манто, което наистина нося вече 8-9 години, и просто вече ми омръзна но пак си е актулано, щото го купих чисто ново отдна 2 употреба тогава, но модела е убиец. Та май, май, ще се навия. А като купя новото наистина ще го снимам и ще го покажа Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 581
 Според мен всяко желано нещо си заслужава да бъде купено, стига да можеш да си го позволиш. Представи си само с какъв кеф ще си го носиш, щом толкова го искаш.Аз не бих се замислила.

# 19
  • Мнения: 402
Кожените якета,сака и манта ще са винаги актуални според мен. Освен това придават особена елегантност и отиват на почти всичко. Ако трябва да избирам м/у кожено манто или палто от кашмир, бих избрала първото! Flutter
Ами на тази фирма са толкова. не знам коя е, има магазин в Халите в Пловдив и в централния магазин в Ст.Загора. Аз съм от Чирпан и пазарувам основно от тези 2 града. Та за тези които са от там могат да се сетят за какво иде дума. Наистина е много скъпо, аз затова се двоумя. Но наистина моделите са супер, и двата които съм харесала. А едното в червения си вариант е адски маниашко. Може бие няма да е лошо да се поразгледам още малко.
А само за инфо,миналото лято бях в Мадрид за 2 седмици и пообиколих някои магазини. Та там в магазин на H&M нова колекция имаше яке за 100 евро

# 20
  • Мнения: 402
Определено си заслужава Peace Аз много исках да си купя и си купих, само дето не става за много студено Tired Амам какви са тея цени от 300-400лв #Crazy Моето го взех за 145 Peace
Ами на тази фирма са толкова. не знам коя е, има магазин в Халите в Пловдив и в централния магазин в Ст.Загора. Аз съм от Чирпан и пазарувам основно от тези 2 града. Та за тези които са от там могат да се сетят за какво иде дума. Наистина е много скъпо, аз затова се двоумя. Но наистина моделите са супер, и двата които съм харесала. А едното в червения си вариант е адски маниашко. Може бие няма да е лошо да се поразгледам още малко.
А само за инфо,миналото лято бях в Мадрид за 2 седмици и пообиколих някои магазини. Та там в магазин на H&M нова колекция имаше яке за 100 евро

 

# 21
  • Мнения: 14 499

А само за инфо,миналото лято бях в Мадрид за 2 седмици и пообиколих някои магазини. Та там в магазин на H&M нова колекция имаше яке за 100 евро


а сигурна ли си, че са били естествена кожа? в авис рара например има страхотни кожени якета, мъжки, по нищо не можеш да предположиш, че не са от естествена кожа, само ако си голям специалист разбира се.
така, че тези на H&M може да са били от изкуствена (пак качествена разбира се) кожа.

# 22
  • Мнения: 160
Аз обожавам кожени якета Peace Мился, че ако имаш възможност е добре да си го купиш! Инвестицията си заслужава, щом толкова много си го искала.  Важното според мен е да не е много ексцентричен модел, за да можеш да го носиш по-дълго време и да не излезе бързо от мода моделът му! Имам няколко кожени якета и много им се радвам, много са удобни и практични, а като се поизтърка кожата само засаняш да ти го боядисат и е като ново!
 Hug Peace

# 23
  • Мнения: 8 999
Имам две, но все не случвам сезон, в който да ги нося - или ми е прекалено горещо с тях, или пък ми е студено. То вече почти няма междинни сезони - от босите крака и тениски директно скачам в ботуши и пухена шуба.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
За мен си заслужава. На мен коженото яке ми е слабост и никога не оставам без.

# 25
  • Мнения: 402

А само за инфо,миналото лято бях в Мадрид за 2 седмици и пообиколих някои магазини. Та там в магазин на H&M нова колекция имаше яке за 100 евро


а сигурна ли си, че са били естествена кожа? в авис рара например има страхотни кожени якета, мъжки, по нищо не можеш да предположиш, че не са от естествена кожа, само ако си голям специалист разбира се.
така, че тези на H&M може да са били от изкуствена (пак качествена разбира се) кожа.

Ами сигурна съм,защото имам самочувствието че разбирам от кожа. А и тази марка в Испания не е от скъпите. Просто конфекция Simple Smile. Е,моделите в бг са по яки, но ако ми падне онова не бих се отказала. Яд ме е тогава че не го взех Sad.

# 26
  • Мнения: 601
Наскоро във Варна имаше  изложение Кожомания.Имаше доста хубави неща.Купихме на мъжо телешки бокс- класически модел 330лв.,но тази кожа няма мърдане.И кожата си е кожа аз лично оправдавам такава покупка ,и според мен напълно си заслужава.И аз имам също класически модел, тип сако ,което е винаги модерно-може да се носи с рокля,пола,панталон,дънки,ботуш,обувка ....шалове и т.н. заслужава си.

# 27
  • Мнения: 3 830
Има и по-евтини.

Купих си бяло кожено манто, дълго до прасците. Струваше само 140 лв, а е прекрасно. Кожата не е тънка, закопчава се с цип и кройката е модерна... Heart Eyes

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Заслужава си, разбира се.
Аз имам и си го харесвам и нося.

Има и по-евтини.

Купих си бяло кожено манто, дълго до прасците. Струваше само 140 лв, а е прекрасно. Кожата не е тънка, закопчава се с цип и кройката е модерна... Heart Eyes


Казвай бързо от къде? Hug

# 29
  • Мнения: 14 499
Заслужава си, разбира се.
Аз имам и си го харесвам и нося.

Има и по-евтини.

Купих си бяло кожено манто, дълго до прасците. Струваше само 140 лв, а е прекрасно. Кожата не е тънка, закопчава се с цип и кройката е модерна... Heart Eyes


Казвай бързо от къде? Hug

да и имаше ли червени? Grinning

# 30
  • Мнения: 943
Купувай!Все пак един път живеем.ако не си купиш,ще се терзаеш защо не си,така че действай!после да покажеш снимки smile3521

# 31
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
аз харесвам кожени вталени сака.
може да се комбинират с всичко и за мен е незаменима дреха  Peace

# 32
  • Мнения: 3 622
Щом имаш желание купи си  Peace
Ако си купиш друго яке пак ще си мечтаеш за коженото, което искаш от толкова много време  Wink

# 33
  • Варна
  • Мнения: 447
Че и две моделчета си си харесала Grinning
Моето ще стане вече на две години и още ще си го нося Sunglasses
Според мен си заслужава Peace

# 34
  • Мнения: 880
Вземи си.Това е много "полезна" дреха,ако мога така да я класифицириам.Черно кожено яке си е класика.Страшно ме кефят късите,по-спортни модели.

# 35
  • Мнения: 893
Взимай..няма какво да се чудиш, стига да имаш възможност   bouquet

# 36
  • Мнения: 2 100
Взимай, щом имаш възможност.  Peace И аз бях като теб-начесах си крастата, но сега не ща и да чувам за кожени якета  Laughing

# 37
  • Мнения: 1 455
Мацки, я кажете хубави магазини с мъжки и дамски модели кожени якета. Предварително благодаря   bouquet.

# 38
  • Мнения: 17 409
За тази цена, предолагам нямаш предвид онези "гъзовейки"- съвсем тънките до кръста. От такова чудо смисъл аз не виждам. Скоро гледах страхотни модели, пак къси и леко вталени, но малко по- дебели. Харесвам кожени якета и нося.

# 39
  • Мнения: 463
Щом имаш желание купи си  Peace
Ако си купиш друго яке пак ще си мечтаеш за коженото, което искаш от толкова много време  Wink
И аз така мисля. Имам 5 различен цвят, модел, дебелина и винаги намирам повод да ги обличам.

# 40
  • Мнения: 27 524
О, да, твърдо да. То издържа с години, здраво е, хубаво, винаги съм била готова да дам пари за кожено яке. Заслужава си, купувай си  Hug

# 41
  • Мнения: 2 407
Да, аз имам 2 и им се радвам.Кафяво и черно.Стават и за зимата,едното ми е с яка,която се маха.

# 42
  • Мнения: 2 159
ами толкова парички знам ли  Rolling Eyes
от друга страна аз не съм чак толкова болна на тема мода и има кожено яке от преди 3 години, нося си го пролет и есен, имам и разни изкуствени, но така си и стоят неносени

# 43
  • Мнения: 1 045
Изобщо не се колебай! Само провери какви са цените и гаранциите на кожените изделия и в магазините на др.фирми, ако пазаруваш в Пловдив!  Аз си купих кожено манто от есенното договаряне в Панаира от фирма "Матаков" и съм много доволна от качеството/вече 4 години си го нося/. За изделията на ф."Лутър" от телешка напа също имам добри впечатления, но не и за тези от агнешка кожа. Коженото ми сако и якето на мъжа ми изглеждат с протъркана кожа от 2-месечно носене само. От тази фирма в халите/вляво от входа на първи етаж до магазина на Арт97/ мъжът ми си взе кожено яке пролетта, но още не го е носил и нищо не мога да кажа за качеството/а цената наистина беше около 400 лв. 

# 44
  • Мнения: 1 512
Да, определено. Тази пролет си купих кафяво кожено яке, вталено, покрива кръста (за мен това беше важно при избора, не обичам да ми е голо на кръста) за 190 лв. от един магазин на Пиротска. През лятото имаше страхотни намаления, но все не ми оставаше време да сляза натам и така и не си купих още едно - бях се навила за червено. През пролетта и през есента не съм го сваляла от гърба си, много е меко, удобно и елегантно. Според мен придава шик на всяко облекло. С две ръце "за" кожено яке/манто/палто.

# 45
  • Мнения: 2 309
Ако говорим за зимно кожено яке,най-доброто  е кожух!
Останалите видове са подходящи само за пролет и есен.Просто не топлят,ако ще и с 5 ката подплати да са вътре...

ПП Купувай си го щом ти харесва Peace

# 46
  • Мнения: 1 180
Купувай, не се чуди! За мен кожените якета са си класика /естествените/ - сако, манто или по-спортно.....винаги можеш да изглеждаш добре, комбинират се с много неща, стават и с шал, и с космата яка. Почти всяка година  си купувам и не ми омръзват!
 

# 47
  • Мнения: 337
Тази есен си взех от Изложението в НДК кожено яке, но не зимно и съм пробвала направо всички модели на щандовете докато избера. Най-важното си остава модела, много, ама много внимавай. Да не го захвърлиш другата зима, щото от злато да е омръзва.
Та и на мен ми се струват много парите, я по-добре обиколи повечко.  Thinking Можеш да си купиш 2 палта за по 200лв и то модерни и готини и да ги сменяш. Избора си остава твой.
Това от мен Peace

# 48
  • Мнения: 5 362
Ако обичаш разнообразието,и можеш да си го позволиш-ок.
Но ако ще купиш нещо,което ще носиш 5 год. newsm78 незнам,аз не бих.По-добре различно и по-евтино,отколкото "морално" остаряло,а пък ако ще и от най-хубавата ест. кожа да е.

Да не го захвърлиш другата зима, щото от злато да е омръзва.
Ей това ми хареса Peace

# 49
  • Мнения: 14 499
Ако обичаш разнообразието,и можеш да си го позволиш-ок.
Но ако ще купиш нещо,което ще носиш 5 год. newsm78 незнам,аз не бих.По-добре различно и по-евтино,отколкото "морално" остаряло,а пък ако ще и от най-хубавата ест. кожа да е.


да, така е. по-добре е да ходиш с евтини и некачествени неща, ама повечко, отколкото с едно ама качествено и стилно, пък ако ще и 5 години.

# 50
  • Мнения: 2 152
Ако обичаш разнообразието,и можеш да си го позволиш-ок.
Но ако ще купиш нещо,което ще носиш 5 год. newsm78 незнам,аз не бих.По-добре различно и по-евтино,отколкото "морално" остаряло,а пък ако ще и от най-хубавата ест. кожа да е.


да, така е. по-добре е да ходиш с евтини и некачествени неща, ама повечко, отколкото с едно ама качествено и стилно, пък ако ще и 5 години.

ааа тук не съм съгласна. Аз не съм на този принцип Stop. Едно кожено яке, тип сако се носи години момичета. Не говоря за някакъв супер модерен модел, а за класическо кожено сако. ВИНАГИ ще е на мода и бих дала 400лв. за качествено яке, отколкото за тези пари да си купя 5 парцала примерно
Ама свят като цвят са казали бабите Grinning

# 51
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От яке за 200 кинта ще останеш точно толкова доволна, колкото и от такова за 400. Ако намериш сходен модел, вземи си 2 за по 200.
   

# 52
  • Мнения: 14 499
кръци, явно не съм се изразила достатъчно  саркастично Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 1 654
Купавай смело.  И аз съм намислила да си направя подарък за Коледа. Откакто видях едно на Рокедс в списание  Crazy, но пък то е точно типът "гъзовейка" както се беше изразила една мама. ..

# 54
  • Мнения: 657
Заслужава си Peace, не се колебай

# 55
  • Мнения: 146
Купувай, никога не съм се замисляла дали да купя кожено яке, страхотни са и си заслужават парите.

Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 1 603
Всеки трябва да има в гардероба си поне едно кожено яке.

# 57
  • Мнения: 7 186
Ако обичаш разнообразието,и можеш да си го позволиш-ок.
Но ако ще купиш нещо,което ще носиш 5 год. newsm78 незнам,аз не бих.По-добре различно и по-евтино,отколкото "морално" остаряло,а пък ако ще и от най-хубавата ест. кожа да е.

Е, то не е казано, че ще се ходи години наред само и единствено с коженото яке Grinning Не пречи всеки сезон да се купуват и други връхни дрехи, които са по евтини, но пак са хубави и модерни.
Но според мен е хубаво всяка жена да си има в гардероба поне по едно хубаво, класическо яке и манто от естествена кожа.
Разбирам да си купиш примерно кожено яке тип тренчкот и да се чудиш догодина какво да го правиш, но има модели, които са с изчистена, класическа линия и винаги са актуални.
Аз поне предпочитам по- малко неща, но качествени, отколкото много, но евтини и некачествени.

# 58
  • Мнения: 5 362
Ако обичаш разнообразието,и можеш да си го позволиш-ок.
Но ако ще купиш нещо,което ще носиш 5 год. newsm78 незнам,аз не бих.По-добре различно и по-евтино,отколкото "морално" остаряло,а пък ако ще и от най-хубавата ест. кожа да е.

Е, то не е казано, че ще се ходи години наред само и единствено с коженото яке Grinning Не пречи всеки сезон да се купуват и други връхни дрехи, които са по евтини, но пак са хубави и модерни.
Но според мен е хубаво всяка жена да си има в гардероба поне по едно хубаво, класическо яке и манто от естествена кожа.
Разбирам да си купиш примерно кожено яке тип тренчкот и да се чудиш догодина какво да го правиш, но има модели, които са с изчистена, класическа линия и винаги са актуални.
Аз поне предпочитам по- малко неща, но качествени, отколкото много, но евтини и некачествени.
Да,и ти си права Peace

Но все пак различни хора-различни вкусове,нали така?   bouquet

# 59
  • Мнения: 2 152
кръци, явно не съм се изразила достатъчно  саркастично Peace

 Blush сори, мислех че сериозно го казваш Simple Smile

# 60
  • София, център
  • Мнения: 3 455
По темата - аз мислих, мислих, пък си купих!

Обаче по някаква щастлива случайност, намерих модела от 400 лв, за 180. На прохождаща на пазара фирма. Много съм доволна.

# 61
  • Мнения: 11 017
За кожена дреха си заслужава! Peace Предпочитам да имам 1-2 качествени якета с класическа кройка, отколкото всеки сезон да купувам модели еднодневки.
Nansen, това се казва късмет. Hug

# 62
  • София, център
  • Мнения: 3 455
За кожена дреха си заслужава! Peace Предпочитам да имам 1-2 качествени якета с класическа кройка, отколкото всеки сезон да купувам модели еднодневки.
Nansen, това се казва късмет. Hug

Да бе, абсолютен. И то след като почти се бях отказала да давам 400 лв. Съвсем случайно се наденах на една витрина на "Алабин" на това от 180лв. Първо реших, че е дефектно, защото якетата си вървят във високия диапазон на цената. Обаче се оказа нова фирма, която опипва пазара.

# 63
  • Мнения: 2 152
Нансен, честито, със здраве да си го носиш Simple Smile

Между другото, кожени якета излизат най-евтино, ако се купуват лятото
Миналото лято си взех едно от 280лв. беше 180лв. А сега есента си поръчах да ми ушият едно и ми излезе 300лв. Money

# 64
  • Мнения: 5 362
Ако обичаш разнообразието,и можеш да си го позволиш-ок.
Но ако ще купиш нещо,което ще носиш 5 год. newsm78 незнам,аз не бих.По-добре различно и по-евтино,отколкото "морално" остаряло,а пък ако ще и от най-хубавата ест. кожа да е.


да, така е. по-добре е да ходиш с евтини и некачествени неща, ама повечко, отколкото с едно ама качествено и стилно, пък ако ще и 5 години.
Не винаги скъпо=качествено Peace

Nansen честита придобивка! Hug А и на разумна цена Wink Peace

# 65
  • Мнения: 14 499
Ако обичаш разнообразието,и можеш да си го позволиш-ок.
Но ако ще купиш нещо,което ще носиш 5 год. newsm78 незнам,аз не бих.По-добре различно и по-евтино,отколкото "морално" остаряло,а пък ако ще и от най-хубавата ест. кожа да е.


да, така е. по-добре е да ходиш с евтини и некачествени неща, ама повечко, отколкото с едно ама качествено и стилно, пък ако ще и 5 години.
Не винаги скъпо=качествено Peace



така е.
но пък евтино = качествено още по-малко

# 66
  • Мнения: 5 362
Ако обичаш разнообразието,и можеш да си го позволиш-ок.
Но ако ще купиш нещо,което ще носиш 5 год. newsm78 незнам,аз не бих.По-добре различно и по-евтино,отколкото "морално" остаряло,а пък ако ще и от най-хубавата ест. кожа да е.


да, така е. по-добре е да ходиш с евтини и некачествени неща, ама повечко, отколкото с едно ама качествено и стилно, пък ако ще и 5 години.
Не винаги скъпо=качествено Peace



така е.
но пък евтино = качествено още по-малко

Разбира се,аз дори и не твърдя обратното Peace
Просто има много хора се заблуждават,че скъпото е по-качествено,а може доста да се поспори по този въпрос.Но тук не е мястото все пак! Wink

# 67
  • Мнения: 649
купувай и не се замисляй. Аз си купих в края на зимата кожено яке с лисица невероятно за 550лв и съм сигурна, че ще го нося дълго време.Изобщо си е инвестиция, а и  кожените якета не излизат от мода. много съм горда с мойто яке и наистина е скъпичко но грам не съжалявам!!!

# 68
  • Мнения: 402
Здравейте отново Simple Smile. Много благодаря за мненията. В този форум определено е по забавно и доста активна дискусия се води Simple Smile. Ами и аз мисля да пообиколя още малко,макар че имам впечатления че в Пловдив и особено в Ст. Загора не си падат много много по намаленията а на кожени дрехи пък хич,но ще видим. Щото наистина и двата модела са си леко гъзарийка. не съвсем къси, но пак от онези дето стават само с риза, леко трикотажно поло или рокля и това е. А иначе и аз купувам повече класически и стилни модели а не с хвърлям на разни глупости. Но ако мога да намеря нещо на по сносна цена съм готова на лек комромис със модела. А за София знам че има разни такива намаления но нямам път натам вече.

# 69
  • Мнения: 87
За кожена дреха си заслужава! Peace Предпочитам да имам 1-2 качествени якета с класическа кройка, отколкото всеки сезон да купувам модели еднодневки.
Nansen, това се казва късмет. Hug
Peace

# 70
  • Мнения: 1 174
За мен коженото яке си остава класика и много ми се иска да имам такова, но не намирам или не виждам подходящото.Ще изчакам още с тази покупка май...Видях едно от агнеша кожа, страшно красиво, ама и парите му такива (1000лв.) - мисля, че чак толкова не си заслужава, поне за мен.

# 71
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Честита придобивка. Да си го носиш със здраве и дълги години да не излиза от мода.

# 72
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Estellia , пусна ни мухата и не се вясна. Хайде де, кажи от къде го намери... Simple Smile


Заслужава си, разбира се.
Аз имам и си го харесвам и нося.

Има и по-евтини.

Купих си бяло кожено манто, дълго до прасците. Струваше само 140 лв, а е прекрасно. Кожата не е тънка, закопчава се с цип и кройката е модерна... Heart Eyes


Казвай бързо от къде? Hug

# 73
  • :)
  • Мнения: 337
заслужава си, аз си имам и си ги нося вече втора година Peace

# 74
 newsm78 Момичета и аз съм решила да си вземам кожено яке ,но във Варна имали магазин с голям избор ,качествена кожа и то телешка ,а не ярешка дето се бели и да не залежал модел от пхреди 2 години.Ще съм ви благодарна!

# 75
  • София
  • Мнения: 593
Купи си ако пък си харесаш по класически модел доста години можеш да го носиш.Имам едно от 5г. класическо като модел изчистенко почти на всичко утива грам не съжелявам  bouquet
И да се похвалиш ако вече не си де  bouquet

# 76
  • Мнения: 8 917
Хубавото кожено яке винаги си струва - не се замисляй Peace Едва като имаш качествено кожено яке от естествена кожа , ще разбереш за какво ти говоря. Успех Hug

# 77
  • Мнения: 279
Аз имам две-едното е от преди 4 години и все още си е гъзарско и може да се носи-но не сега защото съм бременна и имам коремче, а то е късо. А другото си го купих тази есен и не съжалявам. Коженото яке стои по съвсем друг начин Peace ,мен поне ме отваря много Wink   и наистина няма да съжалява ,който и да е
А и лятото наистина има много хубави намаления на кожени якета!!!

# 78
  • Мнения: 106
изобщо не се замисляй!

# 79
  • по света
  • Мнения: 1 587
Харесвам кожени якета,удобни са и ги носиш години.

# 80
  • Мнения: 66
КУПУВАЙ - коженото винаги си заслужава-моето сигурно е от преди 7 години и не е мруднало,избеляло,а още по малко да излезе от мода и употреба Simple Smile

# 81
  • Мнения: 757
за яке си взимам само кожа Peace

# 82
  • Мнения: 1 599
изобщо не се замисляй!

 newsm10 newsm10 newsm10

коженото яке си е класика

# 83
  • София
  • Мнения: 39 816
Заслужава си. След като порядъчно и безвъзратно скапах старото си яке... и аз се замислям да си купя ново.

# 84
  • Мнения: 402
Благодаря за подкрепата, а коженото яке вече е в гардероба ми Mr. Green. Аз даже го показах в темата за придобивките, на 17 страница е някъде, ако искате идете да го видите. Не получих кой знае какви отзиви за него, явно други неща се харесват повече, но аз съм супер доволна, много си го харесвам и си го нося. И гледам да не мисля за тия 360лв, които дадох за него.  Peace. Взех си точно това което исках:тясно, дължина до ханша, с леки рокерски елементи, но супер елегантно. Много ме кефи. На фирма Рони. Голяма скъпотия но имат супер модели.

# 85
  • Мнения: 402
Упссс, на станица 5, да се поправя. Wink. Ама то повчето май сте го видели вече, защото съм сигурна че посещавате тази така интересна темичка за придобивките Wink. Ама ако не си го спомняте а сте любопитни-5 страница Wink.

# 86
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Честита придобивка! Със здраве да си я ползваш   bouquet
Аз имам кожен шлифер (тип матрицата Wink и го нося вече 2ра година. Много съм доволна, всички ми го харесват. Струваше 400 лева, но не съжалявам, че ги дадох:)  А  поддръжката не е толкова трудна, от магазина ми дадоха специални почистващи кърпички за кожа и лъсва много красиво, като го минеш с тях.

# 87
  • Мнения: 402
Честита придобивка! Със здраве да си я ползваш   bouquet
Аз имам кожен шлифер (тип матрицата Wink и го нося вече 2ра година. Много съм доволна, всички ми го харесват. Струваше 400 лева, но не съжалявам, че ги дадох:)  А  поддръжката не е толкова трудна, от магазина ми дадоха специални почистващи кърпички за кожа и лъсва много красиво, като го минеш с тях.
[/qu
Оооо, такъв и аз имам, но от преди много години, купуван е от магазин 2 ръка, но си беше чисто нов и е толкова шик, че и сега е актуален но на мен вече не ми се носи, сега покрай това ново яке Wink. Но знам че пак ще му дойде времето, тя кожата си е вечна.

# 88
  • Мнения: 1 802
Честита придобивка!!! Със здраве да си го носиш!    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт