Заслужава ли си да се купува кожено яке?

  • 18 987
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 943
Купувай!Все пак един път живеем.ако не си купиш,ще се терзаеш защо не си,така че действай!после да покажеш снимки smile3521

# 31
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
аз харесвам кожени вталени сака.
може да се комбинират с всичко и за мен е незаменима дреха  Peace

# 32
  • Мнения: 3 622
Щом имаш желание купи си  Peace
Ако си купиш друго яке пак ще си мечтаеш за коженото, което искаш от толкова много време  Wink

# 33
  • Варна
  • Мнения: 447
Че и две моделчета си си харесала Grinning
Моето ще стане вече на две години и още ще си го нося Sunglasses
Според мен си заслужава Peace

# 34
  • Мнения: 880
Вземи си.Това е много "полезна" дреха,ако мога така да я класифицириам.Черно кожено яке си е класика.Страшно ме кефят късите,по-спортни модели.

# 35
  • Мнения: 893
Взимай..няма какво да се чудиш, стига да имаш възможност   bouquet

# 36
  • Мнения: 2 100
Взимай, щом имаш възможност.  Peace И аз бях като теб-начесах си крастата, но сега не ща и да чувам за кожени якета  Laughing

# 37
  • Мнения: 1 455
Мацки, я кажете хубави магазини с мъжки и дамски модели кожени якета. Предварително благодаря   bouquet.

# 38
  • Мнения: 17 414
За тази цена, предолагам нямаш предвид онези "гъзовейки"- съвсем тънките до кръста. От такова чудо смисъл аз не виждам. Скоро гледах страхотни модели, пак къси и леко вталени, но малко по- дебели. Харесвам кожени якета и нося.

# 39
  • Мнения: 463
Щом имаш желание купи си  Peace
Ако си купиш друго яке пак ще си мечтаеш за коженото, което искаш от толкова много време  Wink
И аз така мисля. Имам 5 различен цвят, модел, дебелина и винаги намирам повод да ги обличам.

# 40
  • Мнения: 27 524
О, да, твърдо да. То издържа с години, здраво е, хубаво, винаги съм била готова да дам пари за кожено яке. Заслужава си, купувай си  Hug

# 41
  • Мнения: 2 407
Да, аз имам 2 и им се радвам.Кафяво и черно.Стават и за зимата,едното ми е с яка,която се маха.

# 42
  • Мнения: 2 159
ами толкова парички знам ли  Rolling Eyes
от друга страна аз не съм чак толкова болна на тема мода и има кожено яке от преди 3 години, нося си го пролет и есен, имам и разни изкуствени, но така си и стоят неносени

# 43
  • Мнения: 1 046
Изобщо не се колебай! Само провери какви са цените и гаранциите на кожените изделия и в магазините на др.фирми, ако пазаруваш в Пловдив!  Аз си купих кожено манто от есенното договаряне в Панаира от фирма "Матаков" и съм много доволна от качеството/вече 4 години си го нося/. За изделията на ф."Лутър" от телешка напа също имам добри впечатления, но не и за тези от агнешка кожа. Коженото ми сако и якето на мъжа ми изглеждат с протъркана кожа от 2-месечно носене само. От тази фирма в халите/вляво от входа на първи етаж до магазина на Арт97/ мъжът ми си взе кожено яке пролетта, но още не го е носил и нищо не мога да кажа за качеството/а цената наистина беше около 400 лв. 

# 44
  • Мнения: 1 512
Да, определено. Тази пролет си купих кафяво кожено яке, вталено, покрива кръста (за мен това беше важно при избора, не обичам да ми е голо на кръста) за 190 лв. от един магазин на Пиротска. През лятото имаше страхотни намаления, но все не ми оставаше време да сляза натам и така и не си купих още едно - бях се навила за червено. През пролетта и през есента не съм го сваляла от гърба си, много е меко, удобно и елегантно. Според мен придава шик на всяко облекло. С две ръце "за" кожено яке/манто/палто.

Общи условия

Активация на акаунт