Заслужава ли си да се купува кожено яке?

  • 18 956
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • София, център
  • Мнения: 3 455
По темата - аз мислих, мислих, пък си купих!

Обаче по някаква щастлива случайност, намерих модела от 400 лв, за 180. На прохождаща на пазара фирма. Много съм доволна.

# 61
  • Мнения: 11 019
За кожена дреха си заслужава! Peace Предпочитам да имам 1-2 качествени якета с класическа кройка, отколкото всеки сезон да купувам модели еднодневки.
Nansen, това се казва късмет. Hug

# 62
  • София, център
  • Мнения: 3 455
За кожена дреха си заслужава! Peace Предпочитам да имам 1-2 качествени якета с класическа кройка, отколкото всеки сезон да купувам модели еднодневки.
Nansen, това се казва късмет. Hug

Да бе, абсолютен. И то след като почти се бях отказала да давам 400 лв. Съвсем случайно се наденах на една витрина на "Алабин" на това от 180лв. Първо реших, че е дефектно, защото якетата си вървят във високия диапазон на цената. Обаче се оказа нова фирма, която опипва пазара.

# 63
  • Мнения: 2 152
Нансен, честито, със здраве да си го носиш Simple Smile

Между другото, кожени якета излизат най-евтино, ако се купуват лятото
Миналото лято си взех едно от 280лв. беше 180лв. А сега есента си поръчах да ми ушият едно и ми излезе 300лв. Money

# 64
  • Мнения: 5 362
Ако обичаш разнообразието,и можеш да си го позволиш-ок.
Но ако ще купиш нещо,което ще носиш 5 год. newsm78 незнам,аз не бих.По-добре различно и по-евтино,отколкото "морално" остаряло,а пък ако ще и от най-хубавата ест. кожа да е.


да, така е. по-добре е да ходиш с евтини и некачествени неща, ама повечко, отколкото с едно ама качествено и стилно, пък ако ще и 5 години.
Не винаги скъпо=качествено Peace

Nansen честита придобивка! Hug А и на разумна цена Wink Peace

# 65
  • Мнения: 14 500
Ако обичаш разнообразието,и можеш да си го позволиш-ок.
Но ако ще купиш нещо,което ще носиш 5 год. newsm78 незнам,аз не бих.По-добре различно и по-евтино,отколкото "морално" остаряло,а пък ако ще и от най-хубавата ест. кожа да е.


да, така е. по-добре е да ходиш с евтини и некачествени неща, ама повечко, отколкото с едно ама качествено и стилно, пък ако ще и 5 години.
Не винаги скъпо=качествено Peace



така е.
но пък евтино = качествено още по-малко

# 66
  • Мнения: 5 362
Ако обичаш разнообразието,и можеш да си го позволиш-ок.
Но ако ще купиш нещо,което ще носиш 5 год. newsm78 незнам,аз не бих.По-добре различно и по-евтино,отколкото "морално" остаряло,а пък ако ще и от най-хубавата ест. кожа да е.


да, така е. по-добре е да ходиш с евтини и некачествени неща, ама повечко, отколкото с едно ама качествено и стилно, пък ако ще и 5 години.
Не винаги скъпо=качествено Peace



така е.
но пък евтино = качествено още по-малко

Разбира се,аз дори и не твърдя обратното Peace
Просто има много хора се заблуждават,че скъпото е по-качествено,а може доста да се поспори по този въпрос.Но тук не е мястото все пак! Wink

# 67
  • Мнения: 649
купувай и не се замисляй. Аз си купих в края на зимата кожено яке с лисица невероятно за 550лв и съм сигурна, че ще го нося дълго време.Изобщо си е инвестиция, а и  кожените якета не излизат от мода. много съм горда с мойто яке и наистина е скъпичко но грам не съжалявам!!!

# 68
  • Мнения: 402
Здравейте отново Simple Smile. Много благодаря за мненията. В този форум определено е по забавно и доста активна дискусия се води Simple Smile. Ами и аз мисля да пообиколя още малко,макар че имам впечатления че в Пловдив и особено в Ст. Загора не си падат много много по намаленията а на кожени дрехи пък хич,но ще видим. Щото наистина и двата модела са си леко гъзарийка. не съвсем къси, но пак от онези дето стават само с риза, леко трикотажно поло или рокля и това е. А иначе и аз купувам повече класически и стилни модели а не с хвърлям на разни глупости. Но ако мога да намеря нещо на по сносна цена съм готова на лек комромис със модела. А за София знам че има разни такива намаления но нямам път натам вече.

# 69
  • Мнения: 87
За кожена дреха си заслужава! Peace Предпочитам да имам 1-2 качествени якета с класическа кройка, отколкото всеки сезон да купувам модели еднодневки.
Nansen, това се казва късмет. Hug
Peace

# 70
  • Мнения: 1 174
За мен коженото яке си остава класика и много ми се иска да имам такова, но не намирам или не виждам подходящото.Ще изчакам още с тази покупка май...Видях едно от агнеша кожа, страшно красиво, ама и парите му такива (1000лв.) - мисля, че чак толкова не си заслужава, поне за мен.

# 71
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Честита придобивка. Да си го носиш със здраве и дълги години да не излиза от мода.

# 72
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Estellia , пусна ни мухата и не се вясна. Хайде де, кажи от къде го намери... Simple Smile


Заслужава си, разбира се.
Аз имам и си го харесвам и нося.

Има и по-евтини.

Купих си бяло кожено манто, дълго до прасците. Струваше само 140 лв, а е прекрасно. Кожата не е тънка, закопчава се с цип и кройката е модерна... Heart Eyes


Казвай бързо от къде? Hug

# 73
  • :)
  • Мнения: 337
заслужава си, аз си имам и си ги нося вече втора година Peace

# 74
 newsm78 Момичета и аз съм решила да си вземам кожено яке ,но във Варна имали магазин с голям избор ,качествена кожа и то телешка ,а не ярешка дето се бели и да не залежал модел от пхреди 2 години.Ще съм ви благодарна!

Общи условия

Активация на акаунт