21.12.2012-краят на света?

  • 9 695
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 985
Я не се стряскайте от такива новини! Аз нямам още 40 и това ще бъде третият край на света. Тая работа заприлича на оная работа с лъжливото овчарче.
В друг ред на мисли пък, краят отдавна е настъпил. На вас да не би да ви харесва светът, в който живеем? Не ми отговаряйте- просто помислете.
Я си живейте живота, от който така или иначе живи няма да се измъкнем.

 newsm78 Спрете се де- не мога си пусна мъдрия отговор...значиииииии!

# 16
  • Мнения: 3 405
Ей, пак ни прецакаха с тоя край на света! Нали щеше уж да бъде на 06.06.2006г.? В 06 часа и 06 минути? Омръзна ми вече да ги чакам.  #Cussing out Аман!

Не, щеше да е на 08.08.98  Mr. Green Бяхме на лагер и се бяхме подготвили, ама не би.

# 17
  • Мнения: 3 880
Хайде пак се почна с датите ooooh!
На кой му прави кеф да твърди такива глупости и да шашка (една част) от земното население. Спомням си за поне 3-4 дати преди 2005 година, на които със 100% сигурност и гаранция трябваше да е краят на света, а то какво излезе- нищо Wink

и колкото ида не вярвам,почнах да се съмнявам.
И защо се съмняваш? Наистина ли здравият ти разум допуска възможността някой да може да предскаже такова събитие с точност до един ден или месец ooooh! И как пък ато предсказват такива неща все им "се падат" такива интересни числа като 05.05.(20)05, 06.06. (20)06, 21.12.2012..... Чак ме е яд, че някой се връзва на подобни глупости (сещам се и за леля ми, която иначе е здраво стъпил на земята човек, но недай се боже някой да спомене някоя по-така дата за край на света Laughing).
Аз пък предсказвам, че ще е на 21.12.2112 Wink Хем датата е интересна, хем и ние вече ще сме свършили със света Laughing

# 18
  • Мнения: 3 405
А 22.02.2222 къде я оставяте?

# 19
  • Мнения: 281
Имаше един игрален видео филм навремето, направен с 2 лева и 50 ст., който беше (примерно) за 1996 година - как след Третата Световна Война и атомните бомби, са останали само огромни мутирали хлебарки и няколко човека.
Много ме впечатли. Така си го представям.
 Simple Smile

# 20
  • Мнения: 14 489
интересното е, че всъщност маите са били страхотни астрономи. и тези изчисления никак не са случайни или заигравка с 1 и 2.
при завладяването на новия свят, испанците са били в пъти по-малобройни от армията на маите. маите се предават доброволно. защото по изчисленията на техните астрономи това бил краят на тяхното царуване, имаше и нещо за техния бог, който бил от еди коя си планета, която била преминала отвъд хоризонта и т.н. което не помня вече в подробности. та, така. те счели, че е дошъл момента, в който техния бог ги изоставил, знаели, че това е времето на края на държавата и нацията им - прочели го по звездите и се предали без бой.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 116
Явно ще умра на рождения си ден ....  Wink

# 22
  • Мнения: 281
Явно ще умра на рождения си ден ....  Wink

Но ще си в дупка и няма да ти пука. Погледни го от тази страна.  Wink

# 23
  • Мнения: 54
Преди да дойде края на света искам първо да разбера как се е създал  Crossing Arms.

# 24
  • Мнения: 73
A кой каза че ще има край на света ?Че чак да знаем на коя дата и какво значи край?

# 25
  • Мнения: 14
. всеки един момент светът свършва и в следващия се ражда.
. и с какво става по - хубав животът, ако това е вярно?

# 26
  • Мнения: 569
Всичко е възможно!!!!!!!

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Изобщо не ги вярвам тези неща. То не бяха дати, не беше чудо... Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 205
То ако всеки път, когато са го предричали идваше наистина края на света..... Thinking

# 29

Общи условия

Активация на акаунт