Богатството, порок ли е?

  • 1 794
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Ако богатството е мое, нямам против това да ми е порокът, мерси. Давали някой богатство или само словоблудстваме?

# 16
  • Мнения: 5 370
Ако богатството е мое, нямам против това да ми е порокът, мерси. Дава ли някой богатство или само словоблудстваме?
Само втората част от изречението ти е в действие.
Аз пък....искам да съм СРЕДНА класа. Mr. Green
А сега да ви видя.

# 17
  • Мнения: 494
 Въпрос, зададен по същия начин, като в съседната тема...хм...Почти същия сорт мнения...

 Впрочем...Също както и в темата за бедността, смятам и тук обобщенията за невъзможни.(Да не кажа глупави)

# 18
  • Мнения: 268
 когато богатството управлява се превръща в порок,но ако се намери някой, който да е над-богатството то този същият е царят на порока,класа за която много си мечтаят Sunglasses

# 19
  • Мнения: 1 111
Напоследък форума се опорочи от философски теми.То богати, бедни, слаби, дебели, щастливи, нещастни и всякакви комбинации между тях.

# 20
Не богатсвото не е порок. Ако си изкарваш парите по някакъв не честен начин тогава става въпрос за пороци.

# 21
  • Мнения: 24 467
Напоследък форума се опорочи от философски теми.То богати, бедни, слаби, дебели, щастливи, нещастни и всякакви комбинации между тях.

Така  е, ама като прочетеш отговорите, философията остава далеч извън полето на заглавието...

# 22
  • Мнения: 2 161
Порочни са,но поне се опорочават висококачествено.

# 23
  • Мнения: 2 952
Ако богатството е мое, нямам против това да ми е порокът, мерси. Давали някой богатство или само словоблудстваме?

Никой не го дава , всеки  го иска.Тези дето го имат потриват ръце с облекчение ( не със  злорадство непременно) , а тези дето го нямат потриват ръце  , но с по-лоши чувства.Току виж избило тука н гняв и всякакви  философии....глупости , да.Всеки иска да е богат откакто сват  светува.

 Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 397
 Пороците на богатите са същите като на бедните, но поне имат възможност да ги финансират. Единственият им различен порок, който дразни бедните е, че забравят откъде са тръгнали.

# 25
  • Мнения: 24 467
Аз пък до сега си мислех, че обсъждаме "богатството като порок", а не дали богатите имат пороци. Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 397
Аз пък до сега си мислех, че обсъждаме "богатството като порок", а не дали богатите имат пороци. Laughing

Писна ми да говорят за пороци сред бедните!!!!!
Нека да видим пороците на богатите ! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт