Януари ще се появим, с радост мама ще дарим!

  • 11 529
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 802
Здравейте миличики  Hug
Влизам да ви видя как сте ?! Hug
И да се запиша в новата темичка . Peace
Тези дни не ми остава време да ви чета, но сега и това ще направя .

Аз се възстановявам и съм си в къщи . Бебка също е добре - всеки ден броя грамчетата и чакам с нетърпение да си е взема .

Весел ден на всички !

# 91
  • Мнения: 1 215
някой знае ли дали в МД-софия има И-нет?Дали мога да си взема лап-топа?
юле, то там тоалетните са кът, ти за интернет питаш Laughing
в общи линии, подготви се за мизерия и лошо отношение (не съм лежала там, познати са ми разказвали, а и веднъж искаха да ме приемат, но като видях какво е в приемното и как се държаха с мен там, избягах). иначе наистина в МД се води, че са най-добрите специалисти, но отношението на акушерките и обстановката...

Извинявай, ама ще се намеся, защото не мисля че е правилно така да се изказваш без да си видяла ти самата. Аз бях в МД преди 3 седмици и останах толкова приятно изненадана, че няма накъде. Първо персоналът беше изключително любезен, всички акушерки бяха толкова мили, че чак се притесних. Второ обикновените стаи се различават от ВИП стаите само по това че в обикновените има по 2 или 3 легла. Всичко е изключително чисто и ново. А във ВИП стаите има отделни бани с тоалетни, телевизор с кабелна и леглото е персон и половина; има и фотьойл за посетители. Доколкото си спомням май имаше интернет, но за това не мога да гарантирам.
Отделно смея да твърдя, че имам база за сравнение защото предния път съм раждала в Свети Лазар, това все пак се води най- луксозната болница за раждане.

# 92
  • Мнения: 60
kriss и аз имам такава болка от ляво на кръста на моменти е мн. остра и неприятна -било от разхлабването на връзките като радикулитни болки и минават след като родиш.
Dama добра ви е сърдечната честота аз сега погледнах и нашите записи и са почти същите-140 и док. е написал" добра вариабилност и реактивност"така че направо сте си екстра!
Sallys ако знаеш как ме зарадва с инфото за МД, аз натам съм се запътила да раждам ,а почти всички ми обесняват колко било зле Rolling Eyes

# 93
 И на килца съм най-много май - до сега 20-21  Embarassed


аааааааа ще ти се!няма да ти дам да обереш лаврите сама  Mr. Green аз тия 20 ги минах и от тогава не се и мъча да видя колко съм зле... Mr. Green само здраве да има....  doh cry smile3555   261uu

# 94
  • Мнения: 60
Iramira,kriss ма моляви се момичета не се притеснявайте и аз съм плътно до вас +17кг. а все пак съм 150см. висока newsm62
привет на Усмивка!

# 95
  • Мнения: 51
Iramira, ама формата на коремчетата ни е едно към едно! Wink
И мойто е такова изхвръкнало, върви една минута пред мен Hug
Тъмната линия ми се появи още в самото начало, може би към 4-тия месец, още си е тук, това е нещо от хормоните, после изчезва, както и ми потъмняха ореолите на гърдите

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 13:17 от Ewito

# 96
  • Мнения: 76
tedsan Мъжлето е много тъжен от моите караули, че се е заканил на детето само да се появи "такъв бой ще му тегли" дето ме тормози толкоз време #2gunfire Mr. Green  А мен нещо на секс ме избива напоследък, обаче не ме огрява.  Тати явно е по- разумен. То по тия тъмните часове ... на какво да го избие човек ...
За ивицата и аз имам , явно там е Гринуич на глобуса ми.

За Годзила направо там ще се видим. няма начин да не се познаем ... аз поне съм голяма кифла.

# 97
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
За АМ-аз като една кърмачка да кажа, че най-добре май се понасят от бебетата Аптамил или Милумил. Така съм чувала.  Но такова нещо не е добре да имаш предварително Stop Дори д-р Спок съветва, ако мислиш, че не ти стига кърмата да отложиш с една седмица АМ, няма да му стане нищо на бебето. А има толкова средства да се увеличи лактацията, наистина трябва да се опита всичко преди да се даде АМ.
Мари, за подарък-порфейл, колан, козметика...и на мен ми е трудно да избирам подарък за мъж

# 98
добър ден и от мен малееее докато се обърна и вие почти сте изписали новата темичка благодаря ви момичета че ме успокоихте от старата темичка за подуването на ръцете и краката а за килограмите мойте са +17 така чене се притеснявайте те после се свалят важното е бебчо да е добре newsm30 лек ден на всички!

# 99
  • Мнения: 127
Sallys   , за пръв път чувам такова мнение за МД Rolling Eyes радвам се, ако нещата са се оправили Simple Smile все пак раждането е вид стрес и би било добре в нашите болници да ти помагат да се справиш със стреса вместо да те стресират допълнително

# 100
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте на всички!
Шушони, и на мен докторът ми каза че бебчето е ниско долу още преди две седмици. Изписа ми магнерич ,че се притесни да не вземе по-рано да се роди. Каза ми по-малко движение.Дано нищо не стане  поне още две седмици да издържи да вляза в 9 месец


Мимозе, За кръвното и аз се притеснявам от време на време. В къщи като го меря е 60-70  на 110 - 120. При доктора винаги е 80 на 130. Той ми го мери легнала ни знам дали е от това, но ако се качва само като го видя не знам какво ще стане като вляза в болницата.

За Силата на числата и имената  съм по-склонна да се съобразя с тях ако имам възможност, не че вярвам особено. Ако някой знае сайт за имена и числа моля да ми го напише. И без това още не можем да измислим име newsm78

# 101
  • Варна
  • Мнения: 3 261
ВНИМАНИЕЕЕЕ!!!! БЕБЕНЦЕ!

ANGIE СИ ИМА СИН МАРТИН, РОДИЛ СЕ Е ТАЗИ СУТРИН С МЕРКИ 2600ГР И 46СМ! ДА Й Е ЖИВ И ЗДРАВ!

# 102
  • София
  • Мнения: 6 201
И аз смятам да дойда на лекцията за къпане и обличане, а най- вече на тази за кърменето.
Ще има отново ден за консултации по кърмене в майчин дом на 16-ти декември (неделя). Иска ли някой да ходим заедно?

На нас днес трябваше да ни дойдат мебелите за бебо, но на магистрала Хемус било станало меле и май ще пристигнат посред нощ...хич не ми е ясно мъжът ми как ще ги качва сам, особено ако вали дъжд  newsm78

Ако можете да заемете от някого електрически стерилизатор е много удобно за болницата, ако не - може и с таблетки на място там да се стерилизира помпата. Разбира се, ако ще давате изцедената кърма на бебчо.
Аз миналият път нали така храних (цедях и давах) и първо таткото ми я стерилизираше и носеше в кутия, но се побърка горкият от тичане напред-назад (все пак храненето в болницата беше на всеки 3 часа) После 1-2 пъти май минахме само с измиване с вряла вода, а накрая дойде в моята стая момиче, което си носеше ел. стерилизатор и се родих.

Да ви питам във връзка с тази стерилизация - преди около 2 год. педиатърката на една позната и казала да не прекалява със стерилизацията, т.е. до 3-ти месец да стерилизира шишето 1 път дневно и после само да го мие, а от 3-ти до 6-ти 1-път седмично. Някой чувал ли е за такива нови тенденции?

Да е жив и здрав Мартин!!!

# 103
  • Мнения: 5 391
Да й е честит Мартин на ANGIE!   bouquet   bouquet   bouquet

Ох, ние с нея бяхме горе-долу с един термин Rolling Eyes

# 104
Жив и здрав да е Мартин и  много да радва маминка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт