Кана Брита

  • 5 314
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 285
Баща ми ми подари кана Брита и отделно един филтър!
Можете ли да  ми кажете колко време се ползва филтъра?
Там отгоре има плъзгач, с който се сменя датата и на опаковката на филтъра има някаква картинка, че трябва филтъра да се потопи във вода 20 минути минимум - това за пречистването му ли е?
Колко дълго мога да използвам един филтър?

# 16
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Я и аз да питам  Embarassed
Как я чистите тази кана, по-точно колко често: след всяко филтриране ли я миете с вода и сапун или ........

# 17
  • София
  • Мнения: 771
Цитат на: gabi
Баща ми ми подари кана Брита и отделно един филтър!
Можете ли да  ми кажете колко време се ползва филтъра?
Там отгоре има плъзгач, с който се сменя датата и на опаковката на филтъра има някаква картинка, че трябва филтъра да се потопи във вода 20 минути минимум - това за пречистването му ли е?
Колко дълго мога да използвам един филтър?


Около месец. Сама ще разбереш кога да го смениш, защото вкусът на водата се променя.

# 18
  • Мнения: 263
Тк чешмяната вода я следят много строго. Всяка година разпращат по пощата доклади с резултати от тестове и т.н. Водата също така е обгатена с флуор. Давам на Изабела вода от Брита от третия и ден на раждането без да я изварявам.

Цитат на: Valery
Я и аз да питам  Embarassed
Как я чистите тази кана, по-точно колко често: след всяко филтриране ли я миете с вода и сапун или ........


Не, мия я на всеки 2 седмици. Потапям филтъра в чаша с вода. Разглобявам каната и измивам всички части (без филтъра естествено) с веро.

# 19
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Благодаря ти Амира   friendship

# 20
Благодаря мами.
Свършвам последния галон бебешка вода и почвам да давам от Бритата Grinning

Общи условия

Активация на акаунт