Мъжът ми си има любовник!

  • 19 300
  • 341
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 888
И що сега се бъзикате с жената...  Tired

# 16
  • Мнения: 1 195
НЕ СЕ ЧУДИ !
установи кой е жената в двойката и му прехвърли дамакинските задължения!

Така ще имаш време за себе си



Simple Smile хеххехехе  Simple Smile

Мисля че скоро имаше подобна тема newsm78
Какво им става на тия мъже newsm78

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840

установи кой е жената в двойката и му прехвърли дамакинските задължения!


 hahaha Joy Joy

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще се почувстваш ли по-добре ако се запознаеш с него?  Shocked

# 19
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
А
И що сега се бъзикате с жената...  Tired

 АЗ НЕ СЕ БЪЗИКАМ!
КОГАТО СИ  В ТАКАВА СИТУАЦИЯ , ЩЕ Е НУЖНО ВРЕМЕ ДА СЕ АСИМИЛИРА КВО СТАВА

# 20
Да си хвана и аз любовник - това не е решение!
Не искам да разбиваме семейството си, аз го обичам, той твърди, че ме обича. Всичко друго ни е наред, правим секс винаги когато имаме възможност, мъжа ми си дава цялата заплата в къщи, занимава се с децата. Събота и неделя когато е в къщи ми помага в домакинските задължения.  Само ме помоли от време на време да излиза за по 2-3 ч. за да се вижда с него, най много 2пъти седмично.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Една моя колежка-мина на успокоителни.Погледнати отстрани -бяха идеалното семейство.

# 22
  • Мнения: 1 475
гледах един филм със същия сюжет, не си спомням името обаче, беше номиниран за оскар миналата година, мъжът 10 години лъже жена си, и тя и не подозираше, че той си има любовник, тя го познаваше, като най-добрия приятел на мъжът и! Единственото от, което жената би разбрала, както беше във филма е, че той искаше да я оправя все отзад, и то доста грубичко, иначе си я обичаше и нея и двете си дъщери и то много! Ама явно живота занапред ще ни сблъсква с още подобни случаи, преди време една жена пак беше пуснала тема, че подозира мъжа си в изневяра с мъж, да не би да си ти?? newsm78

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да ти кажа ,хич не ти се връзвам на последния ти пост. Simple SmileТи го обичаш,той те обича -пък и да си го.... еди си кво си с някой педал, шЪ  ма извиняваш,ама не ти е чиста работата.....няма ли да те е гнус от този човек бъркал по з..........е,на разни....... Mr. Green

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само ме помоли от време на време да излиза за по 2-3 ч. за да се вижда с него, най много 2пъти седмично.
А ти можеш ли да приемеш това?!? #Crazy

# 25
  • Мнения: 28
Haide stiga,be!!!!!!!!!Razkarai go!Tova e pulno unijenie!!!!!!!!!!

# 26
  • Мнения: 1 334
Ако това е истина, и ако не е пързалка темата.... не смятам че е нужно да се запознаваш с когото и да било. Аз бих го напуснала на минутата. Или изгонила от къщи, според ситуацията.
Това е лудост, поне да го прави без ти да знаеш, щом иска да те запознава те нещата не са от вчера и те отдавна са си двойка. Какво означава става въпрос само за секс, айде няма нужда.

Щом като иска от теб да се среща с любовника 2 пъти седмично и ти мислиш дали да кажеш да или не, тогава няма смисъл да се пише повече в темата. За мен няма семейство когато в него е включен и 3 екземпляр особено със знанието на всички останали. Ако теб те устройва тази ситуация, значи нямаш проблем. Как би реагирала ако въпросният любовник беше жена?

Пожелавам ти успех.

ПС. И наистина истинските мъже са на изчезване.

# 27
  • Мнения: 2 622
това са глупости-обичам го,той ме обича,обаче видите ли,има си любовник...не,не мога да го приема сериозно...ако моят мъж обърне резбата това ще промени цялостното ми отношение ком него и естествено ще се разделим...

# 28
  • Мнения: 14
това са глупости-обичам го,той ме обича,обаче видите ли,има си любовник...не,не мога да го приема сериозно...ако моят мъж обърне резбата това ще промени цялостното ми отношение ком него и естествено ще се разделим...
Бай бабо да не те среща мечката.

# 29
  • Мнения: 1 475
 
Планината Броукбек се казва филма, за който говорех по-горе и там са описани много точно този вид човешки взаимоогношения!!Ето ви и линк към филма, хубав и същевремено доста тежък филм,!
http://www.video.store.bg/c/p-p/m-870/id-13620/planinata-broukbek.html 

http://avtora.com/reviews/rewiuta/planinata_broukbek_brokeback_mountain 

Препоръчвам на авторката да го гледа, може да научи доста неща от него!

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 12:35 от marsiana

Общи условия

Активация на акаунт