Мъжът ми ще си има още ено дете, но от приятелката си!

  • 12 189
  • 156
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Де да беше измислица  Cry........понякога си мисля, че утре като се събудя и всичко ще си е по старо му  Sick Sick, но не!!!! И както казва детенцето / вече 1,86 м  Party / " Това е живота, бе мамо, какво да се прави  Wink "

# 76
  • Мнения: 943
Цитат
И както казва детенцето / вече 1,86 м  Party / " Това е живота, бе мамо, какво да се прави  Wink "

Радвай се,че имаш такъв син,който те подкрепя и не му мисли повече.Важното е,че той е с теб.Направи всичко по силите си,за да го направиш един достоен,добър и прекрасен мъж.Каквото било-било!

# 77
  • Мнения: 782
Извинявай за прямостта ми , но докато прочета всичко ....много се ядосах!!!

И както казва детенцето / вече 1,86 м  Party / " Това е живота, бе мамо, какво да се прави  Wink "

То май ДЕТЕНЦЕТО мисли повече от теб!? Аман от родители дето мислят само за себе си , не и за това, което са създали!

# 78
  • Мнения: 0
А ти, или не си прочела всичко, или не си разбрала  Mr. Green
много се паля, когато някой ми каже, че не мисля за детето си!!!!!! Баща му е със сигурност в тази категория родители...... та нали за това иде реч тук Twisted Evil

# 79
  • Мнения: 782
А ти, или не си прочела всичко, или не си разбрала  Mr. Green
много се паля, когато някой ми каже, че не мисля за детето си!!!!!! Баща му е със сигурност в тази категория родители...... та нали за това иде реч тук Twisted Evil

Всичко разбрах, съжалявам че писах!!!!! Горкото дете...

# 80
  • Мнения: 3 500
Защо питаш как да се справиш? То не е ли ясно. smile3513

# 81
  • Мнения: 84
Всичко това почвам да не го вярвам! Thinking

# 82
  • Варна
  • Мнения: 63
Край! Изнасям се , тоз свят не е за мене  Crazy
Абсолютно ! Изнасям се и аз!
Това е откачено!quote] newsm78

# 83
  • Мнения: 90
Защо питаш как да се справиш? То не е ли ясно. smile3513
Много точно!!!

# 84
  • Мнения: 503
Няма да давам съвети,нито ще правя коментар....
Прави ми впечатление друго-много сте безчувствени към нещастието на другите.
Не вярвате,иронизирате,пресмивате се.......съмнявате се в истинноста на историята.
Защо изобщо се хабите да пишете Rolling Eyes
Жената споделя ситоацията в която се намира ,а вие не само че не и помагате ами я и ругаете/образно казано/
Утре ако на вас се случи......мислите ли ,че ще бъдете толкова силни,колкото сега,
при чуждия проблем....не вярвам....

Извинявам се ,ако някой се чувства обиден...далеч съм от мисълта.
Дано всеки намери своето щастие...

# 85
  • Мнения: 3 674
Егати и абсурдната ситуация... Joy Само не разбирам твоята заблуда...и това как твоя мъж който толкова "те обича и ревнува" ...и не иска да те загуби е  направил бебе на друга.. Whistling  Не се ли сещаш,  че тук не може и дума да става за истинска обич ...Иначе какво би дирил той при другата...? Ако беше само секс,ок..ама тука работата е доста сериозна....ще има бебе. Явно мъжа ти доста държи на другата жена.  Heart Eyes
А тебе сега  ще те мота, за да си  спести излишни разходи по  развод, издръжки,подялби на къщи..и т. н. И така докато малкия стане на 18 години. Тогава вече се знае че няма нужда да ти плаща издръжки за сина..и ще ти бие дуспата.  Wink Крайно време е ти да прогледнеш  и да вземеш живота си и на детето в свои ръце. Свести се докато е време...

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 16:25 от redwine

# 86
  • Мнения: 0
Аааа, стегнала съм се! Party Party Всичко ще преживея.....имам си вече и ново много младо гадже  Laughing Божеее.....всичко от начало! Работата ще сменям с по-добра след Нова година, но........ остава горчивият вкус в устата, когато се сетя  Sick
Знам, че ме мотаеше години наред защото така му изнасяше, но все таях надежди, че може нещо да се промени! Обичах го! Embarassed толкова ли е лошо и неестествено в днешно време да искам нормално семеиство за детето си!!!????

# 87
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аааа, стегнала съм се! Party Party Всичко ще преживея.....имам си вече и ново много младо гадже  Laughing Божеее.....всичко от начало! Работата ще сменям с по-добра след Нова година, но........ остава горчивият вкус в устата, когато се сетя  Sick
Знам, че ме мотаеше години наред защото така му изнасяше, но все таях надежди, че може нещо да се промени! Обичах го! Embarassed толкова ли е лошо и неестествено в днешно време да искам нормално семеиство за детето си!!!????
Няма нищо по хубаво да осъзнаеш,че въпреки всички неприятности които преживяваш-живота продължава и трябва да го изживееш така,че един ден да не съжаляваш ,че си пропуснала шанса да бъдеш щастлива- жена и майка .

# 88
  • Мнения: 6 167
Аз явно вече съм си и полудяла де! Може би ви изглежда смешно, но фактите са такива и аз съм задънена улица  Cry

5 декември



Аааа, стегнала съм се! Party Party Всичко ще преживея.....имам си вече и ново много младо гадже  Laughing

12 декември


Браво мацка, за седмица реши дилемите! Успех в новите начинания и пак да пускаш интересни теми . Hug   bouquet  bouquet Flutter Hug Hug Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 3 094
Аааа, стегнала съм се! Party Party Всичко ще преживея.....имам си вече и ново много младо гадже  Laughing Божеее.....всичко от начало! Работата ще сменям с по-добра след Нова година, но........ остава горчивият вкус в устата, когато се сетя  Sick
Знам, че ме мотаеше години наред защото така му изнасяше, но все таях надежди, че може нещо да се промени! Обичах го! Embarassed толкова ли е лошо и неестествено в днешно време да искам нормално семеиство за детето си!!!????

от трън та на глог, че е по-висок..........

Общи условия

Активация на акаунт