Хранене на бебето легнало - докога?

  • 5 160
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 857
AЗ все още кърмя предимно легнала, иначе не мога да си представя да давам пюре докато детето лежи.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 122
Докато пиеше мляко все легнал го правише...всъщност не напълно, а полулегнал гушнат в мен...ако е напълно легнал о хоризонтално - и аз бих се задавила Wink

# 17
  • Мнения: 27 524
Кърмене и шише на ръце - под 45 градуса някъде. Легнал съм го хранила и след годинката. И досега си пие водата легнал нощно време. Не съм чувала за някаква възрастова граница и гълтането от легнало положение.

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не съм го хранила легнал с изключение на пътите, когато съм го взимала на спалнята нощем да го кърмя и ми се спи, за да го държа (малко са и то когато вече беше по-голям)

# 19
  • Мнения: 3 069
Млякото и водата винаги ги пие легнал.

# 20
  • Мнения: 8 769
Зависи от детето.
Докато пиеха мляко-под ъгъл (дали е бил 45 градуса или 50 - не съм го мерила).
След 5-я месец-в полулегнало състояние, а когато се научиха да седят-седнали ги храних.

# 21
  • Мнения: 636
Кърмене и шише на ръце - под 45 градуса някъде. Легнал съм го хранила и след годинката. И досега си пие водата легнал нощно време. Не съм чувала за някаква възрастова граница и гълтането от легнало положение.
Peace

Храня я легнала с пюретата и кашите и нямаме никакви проблеми. Като започне да сяда стабилно ще я сложа в столче.

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Легнал е бил единствено, когато съм го кърмила. Другата храна си я яде седнал на столчето за хранене.

# 23
  • Мнения: 1 440
Никога не съм я хранила легнала,може би защото захраних на възраст,подходяща за седнало положение.

Общи условия

Активация на акаунт