Въпросче за бебе на почти 4 месеца

  • 1 669
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
зависи колко е наклона Rolling Eyes
моето дете си беше на легнало положение- защото като излизахме той заспиваше Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 069
От 2-я месец е в полулегнало положение винаги когато е бил в кошницата.

# 17
  • Мнения: 8 769
На тази възраст си спомням, че дъщеря ми беше под наклон от 30-40 градуса в количката, а на 5 месеца искаше да седи (не че й разрешавах, но беше много любопитна).
Синът ми на 4 месеца си беше оригинал легнал. Grinning

# 18
  • Мнения: 636
Можеш да опиташ - ако на детето не му е удобно ще плаче! Peace

# 19
  • Мнения: 3 929
О т напълно легнало на следващото по-горно - може, но не и седнало.

# 20
  • Мнения: 22 913
На 4мес го слагах полулегнал, а сега на 6мес седнал.
Peace Тоест той сам се набираше да седи.

# 21
  • Мнения: 4 784
Може. Моето на 4 месеца не искаше изобщо в легнало положение и ако не го вдигнех в полулегнало той сам се изправяше в стойка оприличаваща нещо като коремна преса и стоеше така сума ти време.

# 22
  • Мнения: 1 440
Под ъгъл 30 градуса,може!Така не се напряга гръбчето.Но по високо не е желателно,чак на навършени 6 месеца.

# 23
  • Мнения: 28
Под съвсем слаб наклон.Ако е момиче от 6мес.-седнало.

# 24
  • Мнения: 353
Едно не мога да разбера.  newsm78 Какво е това, ако е момиче, и ако е момче? Всяко дете си е индивидуално и уникално само по себе си. Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Още от 2 месеца може - ако е между 30 и 40 градуса някъде. Да има опора за гръбнака и да може да "зяпа" наоколо...

# 26
  • Мнения: 1 949
Под наклон около 30 градуса може след навършване на 3м и половина. Все пак зависи и от детето де. Моята дъщеря се мъчеше да сенадига сама от около 3я навършен месец.

# 27
  • Мнения: 545
Пробвай,ако искаш,то детето ще ти покаже!Иначе аз сложих в това положение Лора при навършени пет месеца.

# 28
  • Мнения: 4 621
Може да я вдигнеш на следващото ниво Peace

# 29
  • Мнения: 238
И ние някъде към 4 месец и вдигнахме нивото на количката, на 30 градуса, иначе се ядосваше че нищо не вижда  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт