колко спят децата ви?

  • 1 260
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 249
Откакто дъщеря ми стана на 10 месеца, спи по веднъж на ден, средно около 2 часа. Често пъти и по-малко, рядко откарва 2,5 часа.

Сутрин става в 7 - 8 часа (зависи дали е работен ден и дали звъни часовникът), вечер ляга между 8 и 10.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 522
На обед спи от 1,5 до 3 часа. Според зависи колко е будувала през нощта.

# 32
  • Мнения: 8 242
Нормално е. Децата имат различни нужди и режим.
Моят син специално спи много - по около 18-20 часа на ден  Simple Smile

Как 20 часа сън  Shocked
Моя като новородено не спеше толкова  ooooh!

От 10тия месец спи по 12-14 часа .. Много често не спи на обед и му се събират 14-16 часа дори без сън понякога  Tired

# 33
  • София
  • Мнения: 5 792
денем спи 2 пъти по 1ч, понякога 1 път по 2-3ч
нощем - заспива към 22.30-23ч и става към 8.30-9ч, но през това време се буди поне два пъти  Tired

# 34
  • Варна
  • Мнения: 506
По- малко от колкото на нас ни се иска  Cry и точтно толкова, от колкото се нуждаят.
Добре казано, наистина....
Моята дъщеря не спи малко - два пъти по час и нещо през деня и нощем - от 22 до към 08. Но се буди много често нощем и се приспиваме по 100 пъти....нали няма да е вечно Mr. Green Радвай се, че бебето ти спи непробудно!

# 35
  • София
  • Мнения: 3 064
Около 12 ч през нощта и 1 през деня. Като часовник се събужда след 1 час!

# 36
  • Мнения: 172
моето бебе въобще не спи през деня,а е само на 6 седмици.вие слагате ли ги да спите или какво правите?спи само ако излезем навън и я носим в слинга.а ние излизаме като започне много да реве и не се издържа.а през нощта колко спи...тя си знае.Събужда се да яде...абе въобще...няма почивка.не мисля,че си набавя достатъчно сън.

# 37
  • Мнения: 4 621
Нормално е, не се тревожи Peace Яна също спеше сравнително малко през деня, а сега вече много рядко спи на обяд/в ялата се оплакват ooooh!/. Е поне вечер си спи като къпана по цяла нощ Hug

# 38
  • Мнения: 236
А моят син е на 2,5 месеца и честно казано не мога да кажа със точност колко спи. Има периоди в които спи почти по цял ден,но през повечето време не е така. Не мога да му изградя никакъв режим май,но това не ме притеснява. През нощта задължително се събужда след 6-7 часова пауза на сън за да яде,но после пак си заспива.Аз пък почвам да се притеснявам като почне много да спи  Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт