колко спят децата ви?

  • 1 254
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Моето дете си дремва 2, максимум 3 часа (това в доста редки случаи) на обяд и 9 часа нощем. Значи му се събират към 11-12 часа сън.

# 16
  • Мнения: 2 019
нощем спи 10 часа,а през деня 2-3

# 17
  • Мнения: 8 769
синът ми е на 10 месеца и спи по 15-20 минути два пъти дневно.нощем не се буди,но през деня не се спира.нормално ли е да изкара 14 часа на ден с 1 час сън?
Нормално е.
Племенникът ми е на почти годинка (след точно два дни я навършва).
Спи на два пъти по половин час през деня.
Има дни,обаче, когато си поспива по час-час и половина. Тогава майка му и баба му са особено щастливи.
Моите деца също не спяха много като бебета. И аз,подобно на теб съсм се учудвала как издържа такова малко бебе. Сега обаче следобедният им сън е минимум два часа и половина, понякога спят и по 4 часа.

# 18
  • Мнения: 636
Дъщеря ми е на 6 месеца и спи горе-долу така:
сутрин от 9 до 10, после от 13 до 13.30, от 2.30 до 16.30, вечер заспива към 20.30 - 9, но се буди през ноща поне по 3 пъти.
Не се притеснявай, детето само си показва кога му се спи и от колко сън има нужда. Hug

# 19
  • Мнения: 24 467
По- малко от колкото на нас ни се иска  Cry и точтно толкова, от колкото се нуждаят.

# 20
  • Мнения: 3 929
Ами, моят син, който вече е на 2,1 год. все още се буди няколко пъти нощем. Докъм 1,5 г. спеше сутрин по 1 час и на обя- по час - 1,30 - 2 часа. А понякога и не спеше следобяд. Вече пропуска предиобедния сън, а следобяд спи около 2 - 2,30 ч, а когато е на ясла - или не спял, или спял по около час.
Нямаш поводи да се притесняваш. Това, дето старите баби и нашите свекърви и майки ни насаждат, че детето задължително трябвало да спи следобяд, изобщо не е вярно. Детето само си определя нуждата от сън. А и щом твоето дете спи по цяла нощ, без да се буди, това си е пълноценен сън и явно успява да отмори добре.

# 21
  • Мнения: 22 949
Моето дете спеше по 30-40 мин.2 пъти дневно.Само навън с количката изкарваше повече и то само ако се движи.

# 22
  • Мнения: 5 362
По- малко от колкото на нас ни се иска  Cry и точтно толкова, от колкото се нуждаят.
Много вярно си го написала Judy! Peace
Специално моето дете винаги е спяло по много Wink

# 23
  • Мнения: 24 467
Ей, не съм човек, който завижда, но на теб ти завижда-а-ам!

# 24
  • Мнения: 545
То поне спи през нощта! GrinningДъщеря ми е на шест месеца,през деня дремва три пъти по 20мин,а през нощта се буди на всеки час!

# 25
  • Мнения: 28
Дъщеря ми е на 3год.и 9мес.Като бебе спеше по 40мин.между храненията.Когато излизахме на разходка,се спукваше от сън.Сега всичко е норамлно-спи си по 2-3 часа следобеден сън.
Не се притеснявай!Всичко ще се нормализира. Hug

# 26
  • Мнения: 2 908
Дъщеря ми спи сутрин от 10ч до към 12ч,после играе до към 14ч,след това спи до към 16.30ч някъде.Нощем спи от 22ч до 7ч,но обикновенно ставаме по над 10 пъти от ревове за бибата. CrazyНо си спи през деня-нямам оплакване.Навън на разходки не спи Naughty-може да будува цял ден ако е в количката,но не спи-възбужда се и не иска да заспи,затова я прибирам в къщи да спи.Като беше бебе до към 7-ми месец си спеше без проблем и навън,но после... Naughty

# 27
  • Мнения: 5 401
При положение, че детето спи през нощта, не мисля че нямаш повод за притеснение!  Peace

На 10 месеца моят дребен спеше 2 пъти по 1 час и се будеше през час-два през нощта.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 806
През деня спи от 1 до 4 след обяд , а вечер от 10 до 7 сутринта Peace

# 29
  • Мнения: 318
Бебка е на 8 месеца. Спи два пъти на ден в идеалния случай по час, час и половина. Вече заспива към 8, до 6:30-7 спинка.

Общи условия

Активация на акаунт