Питанка за едно много старо сериалче- "От обич"

  • 60 540
  • 524
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
в този руския сайт за торентите защо не го намирам да не би да епод друго име аз писах "Por Amor" така ли е

търси "во имя любви"

# 16
  • София
  • Мнения: 211
мерси стана 4е малко трудно се оправям с руския:)

# 17
  • Мнения: 1 448
Имаше тема преди време в Клюкарника, момичетата даже бяха писали до някои телевизии с молба да го повторят, не знам последно какво стана  Tired Сега ще я потърся...

# 18
  • Мнения: 2 131
Сигурна съм, че съм го следила по ТВ, но нямам никакъв спомен. Може ли някой да ми припомни - случката не беше ли дето майката си даде детето на дъщеря си, или нещо такова? Единствения образ, който ми изплува в съзнанието е на един актьор сравнително на възраст с прошарена коса.

# 19
  • Мнения: 14 490
Сигурна съм, че съм го следила по ТВ, но нямам никакъв спомен. Може ли някой да ми припомни - случката не беше ли дето майката си даде детето на дъщеря си, или нещо такова? Единствения образ, който ми изплува в съзнанието е на един актьор сравнително на възраст с прошарена коса.


предполагам атилио имаш предвид...дето всички жени в сериала бяха вюбени в него Laughing
иначе историята е тази, да - майка и дъщеря раждат едновременно, детето на дъщерята умира и понеже току що при операцията са й махнали и матката, майка й сменя децата

# 20
  • Мнения: 2 131
Сигурна съм, че съм го следила по ТВ, но нямам никакъв спомен. Може ли някой да ми припомни - случката не беше ли дето майката си даде детето на дъщеря си, или нещо такова? Единствения образ, който ми изплува в съзнанието е на един актьор сравнително на възраст с прошарена коса.


предполагам атилио имаш предвид...дето всички жени в сериала бяха вюбени в него Laughing
иначе историята е тази, да - майка и дъщеря раждат едновременно, детето на дъщерята умира и понеже току що при операцията са й махнали и матката, майка й сменя децата

smile3521 smile3525

# 21
  • Мнения: 2 746
Оооу, това е най-готиния бразилски сериал, който са давали!!! Аз по принцип не обичам сериали, но този много ме беше впечатлил и го изгледах от началото до края.Не би било зле да го пуснат отново!

# 22
  • Мнения: 7 474
И аз много го харесвах. Сега дават със същите артисти по ЕВРОКОМ (софийския) от 10.30 ч. филм   Peace

# 23
  • Мнения: 62
И на мен този сериал ми е любим освен "Приятели " разбира се .Тези двата съм ги гледала от край до край и колкото пъти да ги гледам няма да ми омръзнат. Много пъти съм се питала няма ли да го повтарят по някоя телевизия,имаше толкова други глупави сериали  които ги въртяха по всички канали , а "От обич "не ,а е страхотен сериал.Бих го гледала отново с удоволствие , почти всички артисти ми бяха любими . И сага се сещам за Бранка - майката на Марсело много стилна и властна жена, макар че не беше много положителен герой винаги ми е харесвала.

# 24
  • Мнения: 619
Аххх помня го онзи филм Simple Smileстрашен.. и таз Бианка май много ме дразнеше май имаше и Лаура Wink

# 25
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Мдааа,
спомням си и аз как го гледахме тогава амнайсет хиляди човека в нашата стая (с мъжа ми бяхме все още гаджета, но живеехме заедно) - бяхме студенти, а в нашата стая имаше ЦВЕТЕН ТВ, по-така обзавеждане и всички се влачеха с по пакетче семки за "От обич".
Ако щете вярвайте, но този филм го гледаха и най-големите пичове от общежитието ни. Прибирахе се по-рано от фитнес, за да гледат филма. Имахме познати, дето си зарязваха лекциите и упражненията, заради сериала.

Аз друго се чудя  Thinking - Защо филма завърши и толкоз? Очаквах, че ще има нов сезон, защото последната сцена беше просто една вратичка, оставена за продължение - музикалната играчка, пусната на Едуарда по телефона ...

# 26
  • Мнения: 776
Ако щете вярвайте, но този филм го гледаха и най-големите пичове от общежитието ни. Прибирахе се по-рано от фитнес, за да гледат филма. Имахме познати, дето си зарязваха лекциите и упражненията, заради сериала.


 Joy Joy Joy, направо ми повиши настроението! Значи е имало и по-тежки случаи от моя Mr. Green

# 27
  • Мнения: 619
Аз друго се чудя  Thinking - Защо филма завърши и толкоз? Очаквах, че ще има нов сезон, защото последната сцена беше просто една вратичка, оставена за продължение - музикалната играчка, пусната на Едуарда по телефона ...
ДА това няма да го забравя никога!
Те си мислеха ,че Лаурамаай се казваше е умряла при катастрофа с хеликоптер Thinking.А пилота на хеликоптера и някяква мацка там...сестра май на мъжа на Едуарда имаха вземане даване-сещам се сега за една сцена на вечерта на плажа... Party

# 28
  • Мнения: 776
Аз друго се чудя  Thinking - Защо филма завърши и толкоз? Очаквах, че ще има нов сезон, защото последната сцена беше просто една вратичка, оставена за продължение - музикалната играчка, пусната на Едуарда по телефона ...
ДА това няма да го забравя никога!
Те си мислеха ,че Лаурамаай се казваше е умряла при катастрофа с хеликоптер Thinking.А пилота на хеликоптера и някяква мацка там...сестра май на мъжа на Едуарда имаха вземане даване-сещам се сега за една сцена на вечерта на плажа... Party

Имам някакви спомени, че по времето, когато свърши сериала, в някои ветсници се лансираше идеята, че има продължение, защото бил създаден по книга. В тази книга накрая Лаура се оказва жива, а Едуарда полудява newsm78 Да не би да се окаже, че е имало още един сериал, а ние да не знаем? Rolling Eyes

# 29
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Хубаво сериалче... и хубави години бяха! Еххх...

Милена се казваше сестрата на Марсело. Тя играеше и в "Белисима" /съвсем наскоро по БТВ/, който ми напомняше някак за "От обич". Може би заради сладкия португалски език Thinking Изобщо бразилските сериали имат по-особен стил от побратимите си - венецуелски, мексикански, перуански, чилийски... И мелодиите им са сходни дори.
Сега този, от 11ч. по БТВ, е пак такъв. Харесва ми. Peace

Общи условия

Активация на акаунт