Питанка за едно много старо сериалче- "От обич"

  • 60 613
  • 524
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 10 758
Да, и мен ме дразни гласът, дублиращ Едуарда.
Точно за тази героиня считам, че е изключително неподходящ .

# 136
  • Мнения: 910
Едуарда и мен ме дразни с този глас, който са решили да използват. Дотолкова, че преди симпатизирах на героинята, а сега ме дразни. Или може би съм помъдряла през годините и не симпатизирам на неувереността. Laughing

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 26 672
нов дублаж ли са направили

# 138
  • София
  • Мнения: 2 347
Дублажът е нов. Спомням си, че преди години имаше много искания за повторно излъчване на сериала  и казаха, че съгласно условията  имали право само на няколко излъчвания. Явно сега са го купили отново и вероято не могат да намерят същите озвучители. Между другото и първият Клонинг, който в момента дават по Нова, също е дублиран наново, но горе-долу се понася, по принцип Нова имат по-добри дублажи.
Аз като чух Едуарда в първата серия, направо щях да падна, отщя ми се да гледам. Не знам къде да пиша на телевизията да сменят озвучителката, не могат да я докарат като преди, но поне нещо по-приемливо все може да се намери.

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 26 672
като в турския "Перла"...,при първото излъчване имаше много неприятни пискливи гласове,затова/и не само/не го гледах,сега отново го излъчват,но с променен по-добър дублаж

# 140
  • Мнения: 910

Аз като чух Едуарда в първата серия, направо щях да падна, отщя ми се да гледам. Не знам къде да пиша на телевизията да сменят озвучителката, не могат да я докарат като преди, но поне нещо по-приемливо все може да се намери.

Ако разбереш-кажи, ще пиша и аз.

# 141
  • Варна
  • Мнения: 25 343
Е как ще я сменят, филмът не е ли озвучен вече? Ще записват наново всичките и реплики ли, не ми се вярва, въпреки че ми се иска Crazy

# 142
  • Мнения: 910
  Joy Вярно бе! Ох, права си, то вече всичко е озвучено, записано...Ще се свиква, няма как Rolling Eyes

# 143
  • София
  • Мнения: 2 347
Доколкото знам филмите не се озвучават наведнъж и тогава да се излъчват, а горе-долу е успоредно, има известен брой серии, които са напред в озвучаването, един вид застраховка, ако стане нещо непредвидено да не се спира излъчването.
Аз писах тук, ама дали чете някой... https://www.facebook.com/btvlady

# 144
  • Мнения: 5 462
Скрит текст:

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 26 672
мен не ме дразни гласа на Едуарда,всъщност не си спомням как е бил при първото излъчване...песента обаче много ме разчувства винаги,когато я чуя Cry

# 146
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 904
И мен не ме дразни гласът, а самата Едуарда Grinning По принцип не понасям параноични, обсебващи и ревниви жени, а тя отгоре на всичко е и разглезена... Образът на Едуарда никога не ми е харесвал, странно. (защото е главната героиня, едва ли не).

Обожавам Милена и Нандо  Heart Eyes

# 147
  • Мнения: 5 462
Мен пък ужасно ме дразни майката на гл. героиня .Тоест май майката на Едуарда.
Много инфатилно поведение в първата серия .И като цяло инфантилни жени много ме дразнят .
Хем възрастни , хем се държат като момичета.
Колко серии са давали досега ?

# 148
  • Мнения: 5 462
А оная хиена русата Бланка или Бранка се казваше ?Супер си играе ролята

# 149
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 904
И мен Бланка/Бранка ми е любимка Grinning И отношението й към Едуарда е много по-адекватно от това на собствената й майка, която стъпва на пръсти около нея и я гали с перце и качва на пиедестал.
Мислила съм си, че всъщност майката, от която има нужда Едуарда е някаква смесица между Бранка и Елена - нежността на едната и твърдостта на другата обединени в едно биха били супер комбинация.

Общи условия

Активация на акаунт