Тайната на дългата и здрава коса-22

  • 34 840
  • 384
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 980
И аз си купих тривито още преди месеци, но още немога да се реша, може ли някой да ме посъветва  Praynig от всичките съставки кое е добре да сложа за много мазен скалпел със много суха коса ( до под кръста ми е и няма как да не е суха) но не цъфти защото спрях да я боядисвам преди години.
В същност ефекта който искам да постигна е изсушаване на скалпа и съответно мазната себорея която през зимата се засилва, и омазняване на самата коса за да е по- копринена, защото сега е като лъвска грива макар и не толкова остра.
Може ли да се правят две различни маски едната да се втрива в корена и да е с изсушаващи и подхранващи финкции, а с другата да се намазва косата по дължина? Иначе невиждам как ще стане  Confused

# 316
  • Мнения: X
Може ли да се правят две различни маски едната да се втрива в корена и да е с изсушаващи и подхранващи финкции, а с другата да се намазва косата по дължина? Иначе невиждам как ще стане  Confused
Да, но от изсушаващи съставки може да се получи и обратен ефект. Аз бях с мазна коса, миех я през ден. Правя си само една маска. След 3-4 месеца (не помня и аз колко точно, де), омазняването постепенно се регулира от самосебе си. Сега имам нормална коса (със сухи връхчета заради глупавата хума Rolling Eyes). Мия я два пъти седмично. Peace

# 317
  • Мнения: 1 365
Косата и днес ми е супер, но нямам как да я снимам да ви покажа...

# 318
  • Мнения: 19
 Здравейте,много ме зарибихте с тази маска,но времето не ми позволява да изчета 22 теми за да открия къде го купувате тривитаминола.Моля, някой да ми каже, къде  в София го продават Praynig

# 319
  • София
  • Мнения: 167
Продават Тривитаминол в зоомагазина на Солунска, малко преди пл.Славейков. Струва 5,30.

# 320
  • Мнения: 19
 Вероника, благодаря ти много  bouquet

# 321
  • Мнения: 3 695
Здравейте,много ме зарибихте с тази маска,но времето не ми позволява да изчета 22 теми за да открия къде го купувате тривитаминола.Моля, някой да ми каже, къде  в София го продават Praynig

незнам къде ще ти е удобно, но аз съм го купувала от пазара на Ситнаково има зоомагазин и срещу басейна на ЦСКА където въри трамвай 20 и 22 за Дружба.

# 322
  • Мнения: 19
 Аз сам от Люлин,май до солунска ще ми е по близо,благодаря, че ми отговорихте.

# 323
  • Мнения: 1 165
Момичета някой ще сподели ли тук от коя друга маска за коса е доволен(домашна и изключая маската с тривитаминола)?

# 324
  • Мнения: 1 802
Аталанта аз бих могла да споделя, тъй като тривитаминолената маска на мен не ми хареса  Simple Smile и я захвърлих.
Косата ми беше суха и много изтощена. Реших проблема със маска от кисело мляко, зехтин + масло от гроздови семена и сокове от плодове. Доволна съм от тези съставки и продължавам да ги мацам по косата си 2 пъти седмично.  Peace

# 325
  • Мнения: 110
Момичета,намерих в шкафа една маска,която не бях ползвала от 2-3 месеца.Зехтинова,много евтина 3,70 лв. 500 мл.Сложих я и косата ми има огромен блясък   bouquet Blush А да ви питам сега като съм изкъпана и имам кристали на косата и смятам петък да се боядисам,а на опътванията пише никакви масла няколко дни преди това.Дали ще ми хване бяота? newsm78 Thinking  bouquet

# 326
  • Мнения: 3 782
Трябва да се включи някой,който се боядисва. Красим  Peace Ама ти не се ли боядисва скоро НаaНаa, и цвета ти беше приятен. Аз снощи се маскирах,не сложих нито ракия,нито мед,но косата ми отново е суперска.. Добре,че махнах стимуланта на икаров,много ми омъзнява косата. Ще го слагам самостоятелно, когато ми свърши АДЗЕ, имам за още един път.

# 327
  • Мнения: 110
Ще чакаме Краси значи   bouquet А иначе 1 месец стана 1 см корени.Имам чувството,че преди косата ми направо растеше двойно повече,а като я боядисах и само 1 см за месец newsm78 Crossing Arms

# 328
  • Мнения: 4 496
Ето я красим.
Моите кристали не съдържат силикон и не си измих косата преди да се боядисам последния път. Flutter
Бодисвала съм се и на следващия ден след нашата маска, а знаете колко масла слагам. Mr. Green

# 329
  • Мнения: 1 802
красим, аз четох онази тема за минералното олио, видях че си писала там и че си си купила такова олио. Въпросът ми към теб е: ти слагаш ли си във боята от него като се боядисваш и наистина ли предпазва косата от изсушаване? Доволна ли си като цяло, ако все още го ползваш? И аз не знам дали във Шумен ще го намеря това олио, но дали продават на бройка? Искам първо да си взема да опитам и тогава да се набутвам със повече пари. Става въпрос за олиото на Структура, не на Сапфир. Искам вече да се боядисам нещо шоколадово примерно, че празници идват все пак. И нали знаеш, че се боядисвам със оцветител - дали ще ми избива червеното?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт