Тайната на дългата и здрава коса-22

  • 34 824
  • 384
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 631

Шапки за кичури продават в магазините с бои за коса.

Да, сетих се, но вчера като почнах да правя маската беше вече 7 и 30 и нямаше отворени магазини за боя за коса.  Peace

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Опитах с пръсти да я нанасям, но нещо не се получи. Имаше повече от маската на други места отколкото на главата ми. Утре ще пробвам да я направя по редичка и ще видим как ще се разнесе (без гребен) и дали ще протече.
За девойките които са от Варна, виждала съм шапки за бяна в "Елитис" на гарата.

# 62
  • Мнения: 965
Anelia85 от къде е това шампоанче,от къде и аз да си го купя  Crazy   bouquet

Ами аз лично съм си го купувала от Бонжур. Но понеже съм от София, не знам в кои други градове има Бонжур?!  Thinking Би трябвало да го намериш все пак в големите козметични магазини, а също и в добре заредените дрогерии. Там, където съм писала описанието на шампоана, съставки и т.н, отдолу съм дала и едно телефонче на фирмата вносител... в краен случай можеш да се обадиш и да попиташ откъде да си го набавиш  Peace

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Anelia85 много мерси за инфото  Wink и ние тука в Пловдив си имаме Бонжур.. ще видя там   bouquet   bouquet   bouquet

# 64
# 65
  • Мнения: 1 365
Момичета, от известно време се опитвам да намеря продукти на Yansey - Vigorance. Искам да ви помоля, ако някой има продукт от тази серия, да ми напише телефона на фирмата вносител, за да се обадя и да питам в кой магазин да търся. Много ви благодаря предварително!
Вчера ходих до ветеринарната аптека и бяха свършили тривитаминола Twisted Evil , но днес след работа ще ходя да си взема и довечера или утре ще се маскирам.  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 050
Аз точно от елитис си взех шапката  Peace Peace

# 67
  • Мнения: 589
Ех, аз пък имам толкова шапки, като сме ходили в разни хотели и си ги прибирам именно за маски. Да има как да ви пратя, ама вие ще си намерите, де, не трябва да е толкова сложно... А в аптеките питахте ли?

На мен пък изобщо не ми пада косата след маска ... може би щото вече няма накъде, знам ли ...
Моята става съвсем течна и я нанасям с една голяяяма четка за грим

Мислех да ви питам, изпаренията на газта могат ли да са опасни за бебе? Плътно се увивам, ама все пак ...

# 68
  • София
  • Мнения: 940
Момичета от днес съм с вас. Отидох на фризьор днес да се подстрижа и няма да ви  обяснявам какво се случи с косата ми (направо ми се не реве ми не знам какво).... се едно някой човек занимаващ се с подстригване на кози ме е подстригал. От днес започвам да си правя маската да порасне косата ми за да може да се подстрижа пак  Tired.  Отивам да си набавя нещата и после ще ви докладвам със снимки. Ето на какво приличам в момента, да не кажа само колко коса ми свали :

http://www.bgalbum.com/displayimage.php?album=10632&pos=1

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 13:22 от dessitto

# 69
  • Мнения: 4 496
Аз виждам само бледолилав екран... Wink

Ето сега:
http://91.92.235.10:9090/PC060055.JPG

На мен не ми изглежда зле. newsm78

Пак не се отваря.Имало лимит някакъв.Що не я качиш някъде другаде?

# 70
  • Мнения: 1 802
dessitto, супер ти е косата! Страхотен блясък!   bouquet Само иди някъде да те оформят, че отзад имаш неравни кичури. Боже...каква са тези стригачи бе? Това, трябва да си сляп за да не видиш какво сътворяваш!
Иначе косата ти е супер поддържана и подхранена! Личи си от километри!   Peace

# 71
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз виждам само бледолилав екран... Wink

Ето сега:
http://91.92.235.10:9090/PC060055.JPG

На мен не ми изглежда зле. newsm78

Пак не се отваря.Имало лимит някакъв.Що не я качиш някъде другаде?

И на мен не ми изглежда никък зле. Здрава и гъста (какво повече може да иска човек). Страхотен блясък.   Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 940
Опс извинявам се . Мерси много Красим , ами бях с коса до дупето.... а на снимката не личи толкоз много как съм наръфана, ако може така да се изрази.

За поддържана не е, просто не съм я бядисвала никога, нито сешаор ползвам. Просто си ми е такава. Иначе трябваше да съм на приливащи пластове ма ... нещо май не са съвсем приливащи.

Между другото блясъка е от апаратчето  Wink. На живо не е съвсем така.

# 73
  • Мнения: 1 802
dessitto, браво тогава за чудесния ген на косата който имаш! От теб зависи само да го запазиш! Много ти е хубава косата наистина!   bouquet

# 74
  • Мнения: 3 050
В тази тема все се убеждавам сама, че на фризьор не се давам  Peace само на мама.  Laughing  Как може да фъкат така-косата е хубава, но никъде няма равност  Stop отиди на друг хубав фризьор, а този го дай в черния списък  Peace Peace заслужава го... то аз по- хубаво изравнявам  Embarassed
С най-добри чувства   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт