Тайната на дългата и здрава коса-22

  • 34 848
  • 384
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 496
Сега я виждам по-добре.Според ме н трябва да отидеш да я дооправят на друго място някъде. Rolling Eyes
Особено на дясното рамо има един кичур... Laughing
Извинявай, ама много съм пряма. Wink  bouquet
А косата ти е прекрасна!Вълните ми харесват! Hug

# 76
  • Мнения: 6 461
Ето и една снимчица след маската Sunglasses
ЦЪК Flutter

# 77
  • Мнения: 4 496
Страхотен резултат! Чудесен!
Абе тези двете майки с количките защо вървят по платното? Crazy

# 78
  • Мнения: 2 607
Момичета правя си маската като слагам тривитаминола, зехтин, ракия и оцет.Правя я 2 пъти и забелязвам,че косата ми има страхотен блясък, но на 2 ден ми се лепва за скалпа и се омазнява бързо.Дайте ми съвет какво да включа или махна в маската. Един въпрос допълнително маската сваля ли боята?

# 79
  • Мнения: 4 496
Можеш да включиш друга изсушаваща съставка освен ракията-кисело мляко или хума.
Пада боята, да. Flutter

# 80
  • Мнения: 965
Браво, Дими - страхотна коса  Hug

Сега се връщам - взех си хума и то точно, каквато си търсех - бяла глина.  Flutter Довечера ще се маскирам и сътоветно ще мия и докладвам, защото сега мисля да си втрия в корените малко кокосово масло  Flutter.... ох, само като се замисля на приятеля ми каква му е хубава, гъста, здрава и лъскава косичката... а нищо, нищо, ама нищо не прави, за да е такава - мие с шампоан и толкоз  #Cussing out за пореден път се убеждавам колко несправедлив е животът за нас!!! Толкова грижи, толкова нерви, толкова чакане, търпение, пари, разбира се (няма да депресирам колко), пък те (мъжете) нищо не правят  #2gunfire

Стига съм разсъждавала, че ферман стана... вие ще ме разберете, знам   bouquet

# 81
  • Мнения: 1 282
Намзах се, след 15 минути трябва да се мия, но днес ми е мерак нещо и ще седя до 15:00ч.

Момичета правя си маската като слагам тривитаминола, зехтин, ракия и оцет.Правя я 2 пъти и забелязвам,че косата ми има страхотен блясък, но на 2 ден ми се лепва за скалпа и се омазнява бързо.Дайте ми съвет какво да включа или махна в маската. Един въпрос допълнително маската сваля ли боята?
Да! Сваля я.  Peace

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Anelia85 така е и аз съм го забелязала в моя приятел това нещо  Crazy ама какво да се прави... може би е така защото не се грижат за косите си  Crazy  Laughing

# 83
  • Мнения: 239
Здравейте,чета редовно тук и в другите теми.Правя маската,но не съм много редовна.Затова пък като прочета за някаква новост веднага тръгвам да я търся.Така вчера по препоръка на някои форумки си купих минералното масло за коса и маската с чесън от 500мл.Вчера пробвах маслото и страшно ми хареса.Косата става много гладка и блестяща.Има миризма,която на мен не ми е неприятна.Имам въпрос за маската с чесъна-освен по дължината на косата и в корените ли се слага?Защото на нея пише,че стимулира растежа на косата,а това няма как да стане,ако не се намаже корена.Обърках се,понеже бях останала с впечатление,че готовите маски не се слагат в корените.А омазнява ли косата?Търсих и маската с къна на посочения адрес във Варна,но вече беше свършила и сега има само от същата марка,но с мед.

# 84
  • Мнения: 2 607
Много благодаря момичета ще пробвам като включа кисело мляко и хума.Но ме допада, че пада боята от тази маска.Днес си купих безамонячна боя Кастинг на Лореал и много се чудя да се боядисвам ли Rolling Eyes ooooh!

# 85
  • Мнения: 965
Какъв парадокс, нали? Ние, които полагаме такииива грижи нямаме същия поразяващ ефект, а те - родени така  #Cussing out
В интерес на истината, като се замисля малко, възможно е именно защото не са им дълги косите (поне на моя приятел де  Mr. Green), съответно няма кое толкова да се изтощава... не знам... като удавник за сламка се чудя за какво да се хвана, че да не е толкова абсурдно  Joy

# 86
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Anelia85 от къде е това шампоанче,от къде и аз да си го купя  Crazy   bouquet

Ами аз лично съм си го купувала от Бонжур. Но понеже съм от София, не знам в кои други градове има Бонжур?!  Thinking Би трябвало да го намериш все пак в големите козметични магазини, а също и в добре заредените дрогерии. Там, където съм писала описанието на шампоана, съставки и т.н, отдолу съм дала и едно телефонче на фирмата вносител... в краен случай можеш да се обадиш и да попиташ откъде да си го набавиш  Peace


Мисля,че тази марка я продават и в аптеки Римедиум.

# 87
  • Мнения: 1 282
Анелия, мисля, че причината е точно в това, че косите им са къси.  Peace

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
ellytza мерси   bouquet тези аптеки незнам куде из Пловдив ги има ... ама Бонжура го знам къде е   Laughing
Ако някой знае къде в Пловдив има аптеки Римедиум да свирка  newsm78
Anelia85 може и така да е... и на моя му е къса косата  Crazy

# 89
  • Мнения: 965
Така е, така е... да знаете  newsm65 !
Ели, напълно е възможно да го има и в аптеки Ремедиум, както и в други, стига да са добре заредени  Peace
Мисля, че ще го намерите лесно... не знам защо обаче маските на Денис аз никъде не ги намирам, изведнъж ми се изгубиха от полезрението и това хич, ама изобщо не ми харесва  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт