Scrapbooking, Фотошоп - 47

  • 25 269
  • 589
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 941
Наталина, сега рамката е много добре. Преди горната част празнееше много... По Нова година и аз ще съм Ахой от Чехия  Wink

# 76
  • Мнения: 623
най-после запис и от мен

п.с. коледният ми дух хич го няма  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 557
Наталина ,много идейно е това с часовника в рамката с бабата newsm10.Благодаря ви ,за отзивите. Embarassed

# 78
  • Мнения: 2 587
Една картичка за рожденият ден на едната баба:

Малко набързо я правих,но картичките не са от нещата който ми се отдават.Все пак знам че баби ще се зарадва.

P.S.Не обръщайте внимание на заспалата ми физиономия,колкото и да е странно това е най-доброто от малкото снимки,който имам.

# 79
  • Мнения: 557

Ох smile3511 ,вижда му се края на този календар-все по-близо съм до целта.Ако сега някой ме накара да започна отначало, НИКОГА. newsm61smile3514
fun lovin newsm10

# 80
  • Мнения: 791
Благодаря за коментарите   bouquet
Бях сложила и линк за вариянт с бял фон, който и аз мисля че е по удачен. Знам че текста не се чете, но е готов елемент с не добро качество, а нямах време да си го направя сама, сега като ми остане време ще си го направя и ще се чете
Натали наистина много добро се е получил вторият вариянт!
Плачолина много добър ти е календара, а и както други момичета споменаха наистна си много фотогенична, аз като витя фотоапарат и на снимката излиза жабка  Mr. Green
Чоч всичките ти рамки са много оригиналки като замисъл и много добре изпълнени, благородно ти завиждам  Heart Eyes
Сейдж убиствена рамка   bouquet

# 81
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Наталина, сега рамката е много добре. Преди горната част празнееше много... По Нова година и аз ще съм Ахой от Чехия  Wink

Идваш насам на екскурзия или за по-дълго?  Hug

Аз направих още няколко промени по рамката(смених ключа и промених долу кашона) и сега вече мисля да не пипам повече:

# 82
  • Мнения: 4 116
Да се запиша и аз, че още малко и ще преполвите темата  Laughing
 


Лати, ще можеш ли да ми пратиш златните и сребърните си стилове, че мойте са малко по- различни като че ли, искам като твоите  Simple Smile

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 23:19 от Ted_cat

# 83
  • Мнения: 557
Ted cat ,много са сладки с тия коледни шапки и снега е много реалистичен.
Contesa ,благодаря ти,колкото до фотогеничността -това се получава само като си се снимам сама иначе е страшно положението. doh

# 84
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Искам да кажа, че доста хубави неща видях на последните  2 страници, особено съм впечатлена от рамката и идеята на natalyna , за рамка на баба й! Heart Eyes

Айде и една от мен в малките часове, имам албум в мултито, но там ще слагам моите персонални рамки, а тук чуждите..../голяма логика Mr. Green/:


http://inlinethumb12.webshots.com/34763/2666899620086361507S425x425Q85.jpg

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 16:57 от katyadjin

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Тед-кат, последните ти рамки са супер, особено тази! Страхотна е!А снимката си личи, че е правена с хубав апарат. Може ли снежинките да качиш някъде или ако е четка да ми ги пратиш на ivet_alex@mail.bg  Благодаря предварително!

Какво ще кажете за това /фонът наистина ми се искаше да е друг цвят, но контраста щеше да се загуби./

# 86
  • Мнения: 557

Добро утро момичета  food010,това е опитът ми за хелоуинския октомври.
Млечко харесва ми ,а цветята четки ли са или са готов елемент?

# 87
  • Мнения: 1 182
Млечко-отново страхотна рамка!  bouquet
Теди-много хубава! Hug
Плачо-много добра
Наталина-тоя вариант е най-сполучлив!

# 88
  • Мнения: 4 116
natalyna, рамката с бабата много ми хареса!
Vesika, страхотна рамка си спретнала за Млечко. Искам и аз  Mr. Green
fun lovin, малко мрачна ми идва, що не смениш фона със зелен като якето или нищо друго..
placholina, септември нещо не ми харесва. Що не сложиш някакви тетрадки, раници, да си личи, че училище започват децата тогава.
Октомври  ми допада, маалко контраст само на снимката.
Много си фотогенична, продължавай да се снимаш сама, и аз така правя. Мъжа ме изкарва повече от кошмана на снимки. Трябва си усет за тези неща  Mr. Green
katyadjin, хубавка е, ама много ми синее. Ако беше вкарала и друг цвят щеше да е по- свежа мисля...
mle4ko, нямам думи  -  прекрасна е! ти също!  Пратих ти четки на майла още сутринта, но тогавя намах време да пиша тук.
Lati, харесва ми, само малко центрирана ми идва.
А мойте специално заради шапките ги снимах. Онзи ден им ги уших, заедно със шалчетата и сега им се кефя максимално. Казах им, че сега са  джуджетата на дядо Коледа и те ми вярват милите.

# 89
  • Мнения: 557

placholina, септември нещо не ми харесва. Що не сложиш някакви тетрадки, раници, да си личи, че училище започват децата тогава.
Октомври  ми допада, маалко контраст само на снимката.
Много си фотогенична, продължавай да се снимаш сама, и аз така правя. Мъжа ме изкарва повече от кошмана на снимки. Трябва си усет за тези неща  Mr. Green

Ами да ти кажа раници не намерих подходящи,в Ленаголд са едни руски бози. Sick
Моят мъж #Cussing out ако ме снима все едно не съм аз hahaha  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт