Филмът за децата в Могилино в неделя по БиТиВи!

  • 2 085
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ужасно е наистина ! Направо съм потресена .......не издържах да го изгледам до край ! Горкичките дечица !

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Директорката е малоумна, при това си и личи. Заслужава линч за това, което е допуснала да стане с децата.

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 22:24 от Unknown_lady

# 17
  • София
  • Мнения: 1 105

...според мен идеята е да се коментира дали е истина или измама...на всички които не знаят още за какво става въпрос-леко гледане.

Измама за кое? Не съм гледала филма, в една друга тема си признах - няма да мога!!!, но много от момичетата имаха снимки в подписите си с деца от Могилино. Няма шега, няма измама! Четох едно интервю с някакъв политик, не помня кой, и той също опитваше да внуши, че всичко са нагласени кадри. Един вид да изкарат нещата много "по-тежки". Ама трябва да си малоумен, за да твърдиш такова нещо. Нещата СА тежки, и то много...
Министър Масларова хич няма и да я коментирам. Тя е анти човек за мен отдавна. Трябва да се забрани министри да стават хора, които лекуват "аномалии" като ум и сърце с шопинг терапия.

# 18
  • Мнения: 54
Как да им помогнем на тези дечица ... Как ?!?! Cry  Миличките..Докато гледах филма ми идваше да отида и да ги гушна всичките, исках да се почувстват желани и обичани  Cry Cry И как са ги оставили без медицински грижи  #Cussing out.

# 19
  • Мнения: 247
За тези които не са успели да гледат филма:

http://video.google.nl/videosearch?q=bulgaria%27s+abandoned+children


...според мен идеята е да се коментира дали е истина или измама...на всички които не знаят още за какво става въпрос-леко гледане.

Измама за кое? Не съм гледала филма, в една друга тема си признах - няма да мога!!!, но много от момичетата имаха снимки в подписите си с деца от Могилино. Няма шега, няма измама! Четох едно интервю с някакъв политик, не помня кой, и той също опитваше да внуши, че всичко са нагласени кадри. Един вид да изкарат нещата много "по-тежки". Ама трябва да си малоумен, за да твърдиш такова нещо. Нещата СА тежки, и то много...
Министър Масларова хич няма и да я коментирам. Тя е анти човек за мен отдавна. Трябва да се забрани министри да стават хора, които лекуват "аномалии" като ум и сърце с шопинг терапия.

 hey_ya ,на няколко места се лансира идеята,че авторката на филма го е направила с комерсиална цел  ooooh!Министърката също в интервю по телевизията каза че всичко е преувеличено и всъщност целта е да се урони престижа на България....даже в една статия пишеше че тя знаела на всички деца имената ,което направо ме изкара извън нерви.... #Cussing out #Cussing out #Cussing outОх много мъка.... Cry

На всички които искат да следят темата и за повече инфо ето в този блог:

http://mogilino.wordpress.com/2007/10/19/%d0%a2%d0%b5-%d1%83%d0% … b%d0%b8/#comments

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
има ли го филма в нет-а, който БТВ излъчи?

# 21
# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

това го видях. Мерси, все пак  Simple Smile
Точно същия филм ли излъчи БТВ? С точно същите коментари?

# 23
  • Мнения: 3 042

това го видях. Мерси, все пак  Simple Smile
Точно същия филм ли излъчи БТВ? С точно същите коментари?

Шани, има го в Замунда  с коментарите.  Вчера го дръпнах, но още не съм го гледала.

Общи условия

Активация на акаунт