Как сушите бебешките дрехи?

  • 3 975
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
Суша ги в сушилнята. Имам 2 отделни уреда - просто бяхме взели вече пералня - но подозирам, че отделно или 2 в 1 е все тая.

# 16
  • Мнения: 4 447
Суша ги на сушилник на терасата. Остъклена е. Понякога и в хола. Не бива да се сушат на парното или пред печка в бебешката стая. Въздуха става перкалено влажен.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 249
Ние се отопляваме с камина и в това време дрехите съхнат на сгъваем простор до нея.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Пералнята ми е комбинирана, със сушилня. Ползвам я от време на време. Много намачкани излизат от там и се гладят трудно. Иначе на балкона, който е остъклен.

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
На сгъваем сушилник в стаята, а лятото на балкона.
Имали сме сушилня и съм сушила дрешките там. Сега обаче пералнята ги изкарва почти сухи и няма нужда.

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 14:37 от Олинце

# 20
  • Мнения: 36
аз лично нямам сушилня, но съм чувала че за предпочитане  е отделна сушилня. Аз суша на простора, а при лошо време на сушилника в стаята

# 21
  • Мнения: 1 479
При сльнчево време на балкона,при влажно на сгьваема сушилня в хола.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
В стаята на сгъваемо просторче.

И аз така.
Някои по-големи неща, за които не остава място, простирам на балкона. Peace

# 23
  • Мнения: 4 496
Суша на сушилник в стаята. И без това е сух въздуха, а и имаме нещо си, дето събира излишната влага, незнам как се казва. Flutter

# 24
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
И аз имам комбинирана пералня със сушилня, но не я ползвам често. Само когато трябва спешно да исуша нещо. Иначе дрешките ги простирам на сгъраема сушилка и я слагам до радиатора.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 248
Само със сушилня през цялата година.Всеки уред койко е комбиниран по не е удачен.Аз съм с отделна сушилня и седи върху пералнята. Peace

# 26
# 27
  • Мнения: 5 362
В стаята,на сушилник.

# 28
  • Мнения: 611
На сгъваем сушилник до камината, а ако ми трябва нещо спешно го слагам на радиатора и за около 30мин. е сухо PeaceНе ги изнасям зимата навън защото се умирисват на пушек

# 29
  • Мнения: 636
На сгъваем сушилник в стаята под климатика.

Общи условия

Активация на акаунт